Polecane posty

Druber    5

- Rodzaj maszyny/typ/rok produkcji:Kosiarka rotacyjna (bębnowa) 165 cm 

- Przedział cenowy:
- Obszar poszukiwań/odległość:Województwo Małopolskie,może być Sląskie ale nie dalej jak 150 km od Krakowa
- Kontakt:Wiadomość/post na forum 
- Forma transportu:-
- Krótki opis:

Witam,zakupię kosiarkę rotacyjną do współpracy z Ursusem 3512,najlepiej jakaś starsza ale mocna.Preferuję Famarol lub Mesko.Najlepiej jakby była w dość dobrym stanie,niewytłuczona i od rolnika a nie handlarza.

 

Edytowano przez Druber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjFarmerr    170

Ja na Twoim miejscu kupił bym nową :-) producetów do wyboru :-) ja mam 165 i planuje wymienić na dyskową lub 185 cm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

1,5 tys stary samasz po kapitalnym remoncie tzn łożyska ( droższe) rok 1994, chodziła na 7 ha łąki, jedyne co poprawic to pomalowac osłone i jedziesz, tylko że daleko, ale myśle że warto byłoby.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druber    5

Kolego do ciebie nawet za 500 zł by się nie opłacało :) za daleko..... cena transportu przewyższyłaby cenę kosiarki.

 

Co do nowych kosiarek,jakoś nie jestem przekonany...ludzie na forum też gdzieś tam narzekali że plastelina a nie kosiarka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

Claas wm  165  rok produkcji  1999 r    165 cm koszenia   stan bdb zero wkładu   transport do dogadania.     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sunday
      Witam. Mam kosiarkę Pottinger dyskową i zastanawia mnie kwestia noży, czy one powinny być mocno dociskane przez trzymaki??,bo u mnie są tak że praktycznie nie da się obrócić nożem. Pytam ze względu na to że z tego co kojarzę to w większości kosiarek noże obracają się luźno. Jeśli ktoś wie czy tak jest prawidłowo proszę o jakieś info.
    • Przez luki21kosiarka
      Witam. Mam pytanie czy wie ktoś jak zdjac kolo pasowe jezeli jest tuleja  zaciskowa ?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, staje przed wyborem przedniej kosiarki czołowej dwóch renomowanych firm. Zastanawiam się nad claas disco 3200f activefloat lub krone easycut f320 również z hydrauliczny dociskiem. Proszę o wasze opinie.
    • Przez Laver
      Witam sprzedam talerzówkę Famarol Słupsk U241/1, stan bardzo dobry nie spawana brak luzów.
      Cena 3200 zł
      tel 695299818
      powiat lubelski



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj