Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Arion 550 Cebis vs New Holland T6.150 Auto Command ? Który lepszy ?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kacperabramowski

kacperabramowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 07:54

Zastanawiam się,który wybrać,lecz nie wiem za bardzo dużo o tych ciągnikach . Czy sprawują się dobrze,jak z częściami , a po za tym  prosze wasza opinia o każdym z nich.

Chciałbym dodać że Arion ma 2000 mth i jest na full opcji z 2013 roku. Posiada 2 miesięczną gwarancje rozruchową. 

Edytowany przez kacperabramowski, 07 czerwiec 2015 - 13:56.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Arion 550 Cebis vs New Holland T6.150 Auto Command ? Który lepszy ? Dzisiaj, 08:59
  •  

#2 Share piotrnht5060

piotrnht5060

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów
  • Zainteresowania:Ogrodnictwo,Motoryzacja,Rolnictwo

Napisany 06 czerwiec 2015 - 08:15

Claas Arion 550 Cebis vs New Holland T6.150 Auto Command ? Który lepszy ? Myślę, że New Holland. Ja gdy miałem kupić swój nowy ciagnik miałem do wyboru JD, Claas i NH. Moi znajomi mieli JD i Claasy nie chwalili ich za bardzo wiec wybrałem NH. Polecam Ci markę New Holland . Pozdrawiam

#3 Share kacperabramowski

kacperabramowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 08:28

Możesz polecać ale i tak to mnie nie przekonuje

#4 Share agrorobert

agrorobert

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 08:44

Claas Arion 550 Cebis vs New Holland T6.150 Auto Command ? Który lepszy ? nie myślałeś nad deutz fahr seria 6 lub mf 5600 lub 6600?

#5 Share Cehes

Cehes

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 czerwiec 2015 - 11:11

Według mnie Claas, kilka ładnych lat jak i ja tak i tato przepracowaliśmy na 4 Claasach (co widać po galerii) i obydwoje śmiało możemy stwierdzić że jest to porządna marka :) Wytrzymałe, komfortowe i mało awaryjne ciągniki :) Z ciągnikami NH styczności zbytniej nie miałem, ale z kombajnami serii TC owszem i według mnie, to cena = jakość , komfort itd. ;) Ew. jeszcze tak jak kolega wyżej napisał, DF serii 6 :)

#6 Share maciek1991

maciek1991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 11:26

Claas Arion 550 Cebis vs New Holland T6.150 Auto Command ? Który lepszy ? Nie pracowałem dokładnie tymi ciągnika o które pytasz, ale miałem okazję trochę orac case maxum 140 oraz class 620. Przekładnie to były chyba electrocomand i hexa shift. Class w porównaniu z case wygląd i kabina oczko wyżej, wrażenie robi dobre wszystko niby jest. Ale jeśli już nimi po robiłem i pierwsze wrażenie minęło to case lepiej mi się pracowało. Był dla mnie bardziej intuicyjny nie szukałem niczego. W class nie podobało mi się umiejscowienie pokrętła od ehr do regulacji wysokości podnośnika, nie mogłem się przyzwyczaić. Class miał mieć 150 koni ale nie było tego czuć case lepiej szedł w orce(nie pracowały tymi samymi pługami wiec tez z tego powodu może być pewna roznica). Ogólnie mam pewien niesmak po class przekladnia pracowała fajnie regulacja i obsługa wygodna ale to nie to. Co do serwis nie umiem pomoc. Jedynie wiem ze jeśli chodzi o new Holland to polagra ostro leci sobie w kulki jeśli chodzi o ceny czesci.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Arion 550 Cebis vs New Holland T6.150 Auto Command ? Który lepszy ? Dzisiaj, 08:59
  •  

#7 Share kacperabramowski

kacperabramowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 12:14

Deutz Fahr to dobry ciągnik , lecz cena jest dla mnie za duża :( . Zaś MF to ciągnik który mnie kompletnie nie interesuje . Chciałbym zakupić ciągnik nowy ,ale Case skończył już produkcje swoich maszyn wiec on też nie za bardzo ;V . Dlatego właśnie pytam się o opinie głównie o tych ciągnikach , ponieważ te mnie innteresują.

#8 Share Radek9833

Radek9833

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 12:40

Claas Arion 550 Cebis vs New Holland T6.150 Auto Command ? Który lepszy ? jak case skończył produkcję? ja mam Maxxuma 140 i polecam go mało pali mało awaryjny wygodny i prosty w obsłudze :-)

#9 Share kacperabramowski

kacperabramowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 18:26

Claas Arion 550 Cebis vs New Holland T6.150 Auto Command ? Który lepszy ? Pytam sie o ciagniki w temacie:I

#10 Share JaguarAgro

JaguarAgro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Motoryzacja
    Mechanizacja
    Grafika
    Silniki
    Motocross

Napisany 06 czerwiec 2015 - 18:50

Z claasem nigdy większej styczności nie miałem , ale mam NH T6070 mam w nim już 7450 mtg i nic poza wycieraczką i urwaną linką gazu przy 7200 mth nic z nim się nie działo nie psuło nigdy nie było z nim problemu. Z tego co orientuje się po yt widziałem kilka filmików z claasem , ale nie wiem jak to wytłumaczyć. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lukaschels

lukaschels

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 21:08

Claas Arion 550 Cebis vs New Holland T6.150 Auto Command ? Który lepszy ? a ile wiecej Deutz jest drozszy od NH ? uważam ze to podobna półka tylko sdf jest mniejszą firmą. osobiście patrząc po kolegach NH jest tanszy a rownie solidny i wygodny co class

Dodaj odpowiedź