dexter00

kosiarka dyskowa zostawia grzywy

Polecane posty

Gość   
Gość

Znawcą nie jestem , ale obstawiałbym tępe nożyki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki912    0

Witam, jeśli kosiarka ma mieć obroty wom 1000 a Ty ją zasilasz obrotami 540 to dyski kręcą się o połowe wolniej co skutkuje właśnie takimi objawami o jakich piszesz

Być może ma możliwość zamiany jakichś kuł pasowych i po problemie Ale tego nie wiem nie posiadam takiego sprzętu ale wiem że w kosiarkach bijakowycha tak właśnie się robi, czy w Twojej dyskowej jest taka opcja niestety nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakiego masz tego MF??? serii 3000??? jeśli tak to proponuje dokupić wałek do wymiany na 1000 obrotów dostępne są na allegro

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tępych noży nie bierzecie pod uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego ten jeleń spokojnie będzie latał w tej kosiarce to nie bębnowa a poza tym na 1000 obrotów to jej nie poczuje nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Jasiek da bez problemu radę.

 

Co do nożyków to nawet nie kompromitowałby się nie sprawdzajac nożyków.

Edytowano przez jonkszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale spokojnie troszkę wolniej kosić i powinien dać radę. a przynajmniej jak załączy na 1000 o będzie wiedział czy to wina obrotów. co do ostrości nożyków to przy mojej  w widzę ze i tępe to nie wielki problem jak są obroty odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winio    6

mam 3080. tylko jak wymienie ten wałek to bede miał cały czas 1000 a prasa?

 

ten MF przecież ma prędkość wałka 1000 obr i nic nie trzeba wymieniać tylko dźwignię przestawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj