agrofoto

Rewelacyjny konkurs Ursus i Orlen Oil!

Polecane posty

agrofoto    90

Do wygrania, aż 3 wyjazdy na obóz żeglarski, oraz 12 sztuk oleju Orlen Ursus (20 litrów) i 12 koszulek z logo Ursus!


 

Z okazji zbliżających się wakacji, zorganizowaliśmy dla Was rewelacyjny konkurs!

 

Zadanie jest bardzo proste i kreatywne! Wystarczy namalować, narysować, zaprojektować graficznie (tutaj macie pełną dowolność) plakat, który zaprezentuje siłę oleju PLATINUM i moc ciągników Ursusa. Do tego ciekawe i oryginalne hasło reklamowe! Robisz zdjęcie swojej pracy (lub zapisujesz plik) i wysyłasz za pomocą formularza TUTAJ czekasz na akceptację i GOTOWE! Ilość przesłanych prac jest nieograniczona!

 

KONKURS

 

REGULAMIN

 

KONKURS.png

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez SIDCOM
      szukam osób do pracy przy kontrolach płatności zleconych przez ARiMR w okresie lipiec-wrzesień 2019 roku z tym że od 10 lipca do 31 lipca kontrole dywersyfikacji a od ok 10 sierpnia do końca września kontrole małych gospodarstw do kontroli mamy około 3200gospodarstw na terenie woj. łódzkiego, wymagane wykształcenie:
      - średnie oraz potwierdzone dyplomem lub świadectwem kwalifikacje w zakresie: geodezji, rolnictwa, ogrodnictwa, ochrony środowiska, leśnictwa, architektury krajobrazu, agrobiznesu, turystyki wiejskiej, mechanizacji rolnictwa, pszczelarstwa, hodowli koni,
      - wyższe: w zakresie geodezji, kartografii, rolnictwa, ogrodnictwa, biologii, ochrony środowiska, zootechniki, leśnictwa, studia podyplomowe związane z rolnictwem,     
      wynagrodzenie zależne od ilości skontrolowanych działek, tel. kontaktowy 668432549                                                                                                                                                                                                          
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj