Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere czy Fendt?

828 odpowiedzi na ten temat

#821 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 29 czerwiec 2013 - 10:43

John Deere czy Fendt? JARO

No może trochę przejaskrawiłem ale przecież nie użyłem cytatu ,używam po prostu Twego toku myślenia bo sam nie jednokrotnie dorabiasz różne teorie ...nie wiem jak mogłeś zarzucić ludziom których nie znasz że mnie okłamują ? :D ... sam zatajasz poważne wady czy usterki (mniejsza o to) i piszesz o bezawaryjnej pracy wspominając tylko o bezpiecznikach ...wybacz ale dla mnie opinia takich ludzi nie jest wiarygodna ani miarodajna , stosujesz tylko jedna zasadę o której pisałem -że jak mam to złego słowa nie powiem .Może za krótko mam ten ciągnik i po jakimś czasie przekonam się bardziej do niego ale to nie znaczy że mam być fanatykiem tej marki.

Edytowany przez kozulek2, 29 czerwiec 2013 - 10:44.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere czy Fendt? Dzisiaj, 19:53
  •  

#822 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 29 czerwiec 2013 - 10:58

John Deere czy Fendt? Nic nie zatajam-powiem więcej-opisuję co się stało.A że forum funkcjonuje już od ładnych paru lat to i nic dziwnego że możesz przeoczyć to i owo (ale przecież możesz poszukać moich postów ).Z tego co pamiętam to parę osób kupiło maszyny które polecałem i po dziś dzień nikt do mnie z siekierą nie zapukał :D .

#823 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Praca w polu....xD
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 29 czerwiec 2013 - 13:48

John Deere czy Fendt?

Witam Panowie. Stoję właśnie przed kupnem ciągnika, oczywiście używanego o mocy 120 - 140 km. W grę wchodzą oczywiscie dwie marki - John Deere 6810 oraz fendt 514c . o obu ciągnikach można usłyszeć dobre opinie. Który waszym zdaniem bedzie lepszy?? może wspomnę jeszcze jaką prace będzie wykonywał taki ciągnik. Oczywiście orka ( ziemie lekkie, kilka ha ciężkiej gliny) , siew agregatem uprawowo-siewnym, prasowanie słomy oraz sianokiszonki prasą john deere 590, zwozenie bel słomy z pola oraz wywóz obornika.w sumie w żadnej pracy cięzko nie będą miały ponieważ ziemie raczej lekkie. Słyszałem wiele opinii,że np w transporcie czy prasowaniu słomy to fendt spali mniej od john deere'a , ale czy rzeczywiście dużo mniej??? duzo mam obornika, a więc dość sporo czasu ciągnik miałby spędzać przy tej pracy, a mowią że john deere w transporcie paliwo ciągnie jak smok.... Proszę o Wasze zdanie w tej sprawie...

#824 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1655 postów

Napisany 30 czerwiec 2013 - 20:53

John Deere czy Fendt? mało kiedy zgadzam sie z @Jaro :D ale ja sie o tej pompie dowiedziałem z tego forum, nie znamy sie osobiście ale Go szanuje, uważajcie o co oskarżacie bo utajnianie info nie miało miejsca ;)

a swoją droga to może połowa JD powinna mieć przeprowadzoną taką regulacje i temat JD smok nie byłby poruszany :D

#825 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 08:02

John Deere czy Fendt? Tak tylko pytanie ile mocy stracił...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#826 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 09:45

John Deere czy Fendt? Nie bój żaby-ma katalogową :D (mierzona na hamowni)

#827 Share MariuszT

MariuszT

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 12:21

John Deere czy Fendt? @jaro jaki model?
Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#828 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 lipiec 2013 - 12:37

John Deere czy Fendt? 5720

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#829 Share Stajek95

Stajek95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 31 lipiec 2013 - 22:07

John Deere czy Fendt?
agrorobert moj kuzyn ma 6430 i fakt faktem jest ze na poczatku przestraszył sie spalania, ale przy dobrej wprawie i technice udało mu sie zejsc do 8l/ha przy siewie talerzówka pakomat siewnik, ciężki zestaw, gliniasta ziemia. Pochwal sie ile twój pali ? A jakość ropy ma rownież znaczące znaczenie na spalanie i moc ciągnika .

Dodaj odpowiedź