Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere czy Fendt?

828 odpowiedzi na ten temat

#741 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 20 czerwiec 2013 - 13:03

John Deere czy Fendt? A mi płakać z takich dzieci , co mam Ci wstawić zdjęcie z dowodu ? ZETOR 7045 rok pr. 1983 -jak się nie znasz na zetorach to się nie ośmieszaj.Ile TY masz lat chłopie ,chcesz błysnąć to się postaraj a nie piszesz jak dzieciak.

JARO masz dziwną manierę dorabiania teorii ,gdzie ja pisze o matce siostrze itp.Napisałem o użytkownikach tych ciągników ,znam ich osobiście i wiem z własnych doświadczeń że mówią prawdę .Tutaj każdy klepie co chce a w praktyce wiadomo jak jest ,śmieszą mnie ludzie którzy z uporem maniaka przeczą powszechnie znanym wynikom co do spalania JD czy ZETORA.

Edytowany przez kozulek2, 20 czerwiec 2013 - 13:30.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere czy Fendt? Dzisiaj, 15:46
  •  

#742 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3194 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 16:29

John Deere czy Fendt?

śmieszą mnie ludzie którzy z uporem maniaka przeczą powszechnie znanym wynikom co do spalania JD czy ZETORA.

Gdzie te wyniki?? Widziałeś ostatni test dlg dla zetora bo chyba jednak nie.

Chyba za stary dziadek jestes żeby płakać co?? Co do wieku hmm to że młodszy nie znaczy iż ma okrojoną wiedzę, tak samo stary może być głupi jak but.
Błysnąć? Co ma piernik do wiatraka??

#743 Share agric_Ola

agric_Ola

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 18:54

John Deere czy Fendt? Kupuj Fendta! Są o wiele lepsze niż John Deere i mniej palą :) a przy dzisiejszych kosztach za paliwo, to ważne.

Post bez uzasadnienia. Na przyszłość daruj sobie proszę takie nic wnoszące wypowiedzi chyba, że potwierdzisz to.

Edytowany przez murtek3, 20 czerwiec 2013 - 20:14.

#744 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:28

John Deere czy Fendt?

A mi płakać z takich dzieci , co mam Ci wstawić zdjęcie z dowodu ? ZETOR 7045 rok pr. 1983 -jak się nie znasz na zetorach to się nie ośmieszaj.Ile TY masz lat chłopie ,chcesz błysnąć to się postaraj a nie piszesz jak dzieciak.

JARO masz dziwną manierę dorabiania teorii ,gdzie ja pisze o matce siostrze itp.Napisałem o użytkownikach tych ciągników ,znam ich osobiście i wiem z własnych doświadczeń że mówią prawdę .Tutaj każdy klepie co chce a w praktyce wiadomo jak jest ,śmieszą mnie ludzie którzy z uporem maniaka przeczą powszechnie znanym wynikom co do spalania JD czy ZETORA.

Powszechnie to jest znana prawda że Zetor nie "lubi" wysokich obrotów- jeżdżąc z głową osiągniesz spalanie że tak powiem bardzo rozsądne .Wiem ile godzin robię ,wiem ile mam ha i wiem ile paliwa spalam-a Twoich znajomych nie znam.Zaryzykuję nawet twierdzenie że Twoi znajomi niekoniecznie mówią Ci prawdę-no bo jeżeli narzekają a jenocześnie trzymają takie paliwożerne smoki od lat to coś jest nie halo :D

#745 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:28

John Deere czy Fendt?

.

Co do wieku hmm to że młodszy nie znaczy iż ma okrojoną wiedzę, tak samo stary może być głupi jak but.
Błysnąć? Co ma piernik do wiatraka??

Czy TY masz problemy z głową chłopie? Czytaj co za bzdury wypisujesz. To jak z tym symbolem sprawdziłeś już kto ma okrojoną wiedzę?Myślisz że jak masz włączoną opcje w przeglądarce ,,popraw błędy,, to już jesteś gość .Jak na razie nic mądrego nie napisałeś tylko dajesz przykład ignorancji, jak nie wiesz to nie pouczaj .Nie potrzebuje oglądać żadnego testu bo stajnia ZETORA jest w moim gospodarstwie od wielu lat i znam te ciągniki ,jeśli ktoś pisze że model 7211 jest bardzo oszczędny to śmiech na sali.

#746 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:31

John Deere czy Fendt? Proszę pisać o ciągnikach marki Fendt oraz John Deere, a nie Zetory... oraz radzę się nie kłócić, ponieważ każdy ma swoje zdanie i inną nogę :)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#747 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:40

John Deere czy Fendt? Tu by trzeba było obciąć tą nogę jeśli chodzi o JD żeby osiągnąć takie wyniki jak DEUTZ czy FENDT , ale co z ręcznym? ;).

#748 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:49

John Deere czy Fendt? W takim razie zapytam, Czy masz jakieś doświadczenie odnośnie spalania JD aby potwierdzić te słowa ? Galeria też świeci pustkami, więc wrzuć coś abyśmy uwierzyli. Nie wiem jak w innych rejonach, ale w mojej okolicy John Deere`y uchodzą za najoszczędniejsze ciągniki. Nie z racji spalania na godzinę, lecz na hektar wykonanej pracy. Co z tego, że Fendt spali mniej na godzinę jak nie ma siły ciągnąć maszyny z jaką mniejszy jelonek popiernicza. Zapraszam na Dolny Śląsk i wskaże kilka przykładów, gdzie posiadają co niektórzy po 15- 20 JD i nie chcą innych...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#749 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 20:56

John Deere czy Fendt? Pisałem wcześniej że posiadam mini traktor JD 5080r .Oczywiście udało mi się osiągnąć spalanie na poziomie 5l/ godz ale nie naciskałem prawie na gaz :D . Wybacz ale nie zamierzam wstawiać fotek bo za stary jestem na to .

Edytowany przez kozulek2, 20 czerwiec 2013 - 20:58.

#750 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 21:01

John Deere czy Fendt? Wybacz jestem niewierny Tomasz. Też mogę powiedzieć, że posiadam Fendta i osiągnąłem spalanie 8 l/h lecąc z przepaści ....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#751 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 21:12

John Deere czy Fendt? I tu dochodzimy do tego samego wniosku ,klepnąć można wszystko a jak jest naprawdę to wychodzi w polu. Nie zamierzam się kłócić ,dla mnie spalanie nie decyduje o wyborze tylko wytrzymałość i komfort bo zryłem się już przez te parę lat i czas odpocząć.

#752 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 21:18

John Deere czy Fendt? Wytrzymałość i komfort JD oferuje na nie gorszym niż Fendt poziomie-ergonomię na wyższym.

#753 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 21:23

John Deere czy Fendt? Zdjęcie w galerii to mało.Do tego zdjęcie dowodu rejestracyjnego, dowodu osobistego. A jak ciągnik nie jest na nas to zdjęcie dowodu ojca np z oswiadczeniem, że jesteśmy jego potomstwem. Ludzie troche dystansu i powagi. Nie każdy ma ochote zamieszczać zdjęcia sprzętu w galerii, tym bardziej udowadniać że napewno jest jego.

#754 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3194 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 21:52

John Deere czy Fendt?

Czy TY masz problemy z głową chłopie? Czytaj co za bzdury wypisujesz. To jak z tym symbolem sprawdziłeś już kto ma okrojoną wiedzę?Myślisz że jak masz włączoną opcje w przeglądarce ,,popraw błędy,, to już jesteś gość .Jak na razie nic mądrego nie napisałeś tylko dajesz przykład ignorancji, jak nie wiesz to nie pouczaj .Nie potrzebuje oglądać żadnego testu bo stajnia ZETORA jest w moim gospodarstwie od wielu lat i znam te ciągniki ,jeśli ktoś pisze że model 7211 jest bardzo oszczędny to śmiech na sali.

I czego się pienisz, spokojnie. Po co te błędy wyciągasz jak nie było mowy o nich w tym temacie, a problemów z głową to niemam o ile mi wiadomo ale co do twojej to mam wątpliwości -_-

Powiedz jakie masz maszyny do swojej 5, bo jak wiesz nie sztuka kupić ciągnik bo sąsiad kupił trzeba mieć też odpowiednie "graty" do jego.

@down po co mi jakieś twoje fotki przecież o nic takiego nie prosiłem ale jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to idz pstrykaj po nocy, ruch to zdrowie jak to mówią. Co poradze? 0.5l dobrej wódki może coś zdziała :D

Edytowany przez Tomek90, 20 czerwiec 2013 - 22:18.

#755 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 20 czerwiec 2013 - 22:04

John Deere czy Fendt? Następnym razem pomyśl czy oby na pewno wiesz o czym piszesz i co chcesz mi zarzucić ,bo jak na razie słabo z Twoją głową. Lecę robić fotki i wszystko napisze co mam ,może faktycznie jaki nie normalny jestem ? :D :D Może co poradzisz brachu ?

#756 Share PolishAgro

PolishAgro

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 3 postów

Napisany 23 czerwiec 2013 - 20:45

John Deere czy Fendt? Kolego polecam Ci John Deera , bo wiem , że cię nigdy nie zawiedzie .

Post bez uzasadnienia !!!

Edytowany przez murtek3, 23 czerwiec 2013 - 21:28.

#757 Share norek007

norek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/user/norekbam007/

Napisany 25 czerwiec 2013 - 11:48

John Deere czy Fendt? Wszyscy tu piszą o JD, ale nikt konkretnie Fendta nie opisze, ponieważ jest to bardzo dobrze wykonana maszyna, która nadaje się do pracy w polu jak i transportu. Natomiast minusem w wykonaniu tejże maszyny jest rewers, który ma dwie pozycje a nie 3 z luzem. Drugim minusem jest to, że jest cholernie droga, ale te pieniądze mogą się wrócić, ponieważ fendt jest bardzo oszczędnym ciągnikiem. JD też jest bardzo komfortowy i na pewno się nie popsuje, ponieważ też jest bardzo dobrze wykonany i nie ma duzo elektroniki jezeli chodzi o ubogą wersje jd. Moim zdaniem nie ma co do poruwania Fendta z JD ponieważ fendt oszczędny, jd nie należy do mało pijących, fendt bardzo wygodny komfort pracy np to ze możemy sobie na głównym joistku zaprogramować dużo funkcji, jd już tego nie ma, ale ma za to mniej elektroniki przy skrzyni. Ale to jest moje zdanie i niektórzy na pewno się z nim nie zgodzą, bo znają tylko JD, bo nie mają styczności z fendte, bo jest mało spotykanym ciągnikiem w Polsce. Ja troszkę wiem od fendta od znajomych, bo jeden znajomy kupuje już drugiego i mam nadzieję jak bedę jak kupował to będzie FENDT.

Błędy ort.

Edytowany przez murtek3, 25 czerwiec 2013 - 16:07.

#758 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 25 czerwiec 2013 - 13:56

John Deere czy Fendt? ale panowie to jest taka róźnica Fendta do JD jak JD do Zetora, w obu porównaniach jest grubo ponad 100tys różnicy wiec jeśli ktoś nie wierzy w wyższość Fendta to oczywiste ze bedzie wolał za tą różnice kupić np jakiegoś SUVa

#759 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 25 czerwiec 2013 - 16:10

John Deere czy Fendt? Uuu ciekawe rzeczy się tu dowiadujemy :) Nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości/ wyższości danego towaru. Tak na marginesie jeśli wyposażymy JD podobnie jak Fendta, to cena będzie zbliżona.
Jeszcze raz pytam- po co te kłótnie ? Każdy kupuje to, co uważa za dobre...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#760 Share kamil41

kamil41

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1654 postów

Napisany 25 czerwiec 2013 - 18:28

John Deere czy Fendt? jeśli wyposażymy JD 6125R do poziomu Fendta 512 to bedzie ponad 100tys różnicy wiec jeśli dla kogoś 100tys nie ma róźnicy to zapewne bedzie jeździł Fendtem,
serii 200 nawet nie ma do czego porównać bo do 5R to bedziemy mogli jeszcze 5m kupic

wiec jeśli dla kogoś 100tys nie ma róźnicy to zapewne bedzie jeździł Fendtem i to tak samo jakby ktoś miał wybierać pomiedzy skodą i audi a mógłby sobie pozwolić żeby na cene nie patrzeć

Dodaj odpowiedź