Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere czy Fendt?

828 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 25 grudzień 2006 - 19:48

John Deere czy Fendt? w wydanuj jaro było "sponsored by jaro" hehe

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere czy Fendt? Dzisiaj, 07:54
  •  

#22 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 grudzień 2006 - 19:54

John Deere czy Fendt? Miło jest jak na rachunku nie jest wyszczególnione co i za ile -nieprawdaż ?:)

#23 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 25 grudzień 2006 - 19:55

John Deere czy Fendt? tak silnik wtedy wyjdzie najtanszy... :P

#24 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 25 grudzień 2006 - 21:50

John Deere czy Fendt? Skrzynka narzędziowa 69,60 euro, Skrętne błotniki 623 euro netto! Wycieraczka - tylna szyba 149,60euro :), dodatkowy schowek 51 euro, lusterka elektryczne wysuwane teleskopowo 408 euro he

ale za to za przyciemniane szyby nie uchylne z prawymi drzwiami -81,60 euro  :D

#25 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 25 grudzień 2006 - 22:39

John Deere czy Fendt? to ja przynajmniej przy  zetorze wycieraczke z tyłu miałem za darmo ;D

#26 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 25 grudzień 2006 - 22:44

John Deere czy Fendt? he he tomek czyżbyś  był kolejnym co za ciągnik nie płacił ? ;)

#27 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 25 grudzień 2006 - 22:49

John Deere czy Fendt? nie rozumiem za bardzo o co chodzi ???

#28 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 26 grudzień 2006 - 02:29

John Deere czy Fendt?

nie rozumiem za bardzo o co chodzi ???

Wszystko miałeś w cenie ciągnika, nie ma za darmo.
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#29 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 26 grudzień 2006 - 09:11

John Deere czy Fendt? dokładnie nic nie ma za "darmo" albo "gratis"...dealer i tak swoje zarobi.pytanie tylko ile...  >:(  ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#30 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 26 grudzień 2006 - 09:35

John Deere czy Fendt? chyba że to jakiś znajomy ;)(chociaż niektuzi znajomi jeszcze więcej potrafią wyciągnąć ;D)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 02 styczeń 2007 - 09:51

John Deere czy Fendt? hmmm czytam tak watek i nie moge tego pojaci gdzie wy kupujecie ciągniki :unsure: pewnie ze za niekrótr rzeczy trzeba dopłaci ale takie rzeczy jak odblaski dostałem napewno w gratisie bo dostałem nawet 3 zapasowe...katalog jak kupiłem tez mi dołorzyli...ale jak ktos napisał wszystko zalerzy od dilera
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#32 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 02 styczeń 2007 - 13:10

John Deere czy Fendt? hehe witek czyżbyś był kolejnym na forum co nie wie ze za wszystko sie płaci :unsure:

to ze dostałes te odblaskie, czy katalog tzn ze zapłaciłes je w cenie ciągnika :( ludzie nauczcie sie wkoncu tego-----------> nie ma nic za darmo!!

a to co wymieniamy to są składowe czesci ciągnika, poprostu wkładasz do ciagnika co chesz, w markach takich jak zetor, ursus itd masz te zeczy wbite w cene ciagnika i nikt cie sie nie pyta czy ty to chcesz czy nie ... JD ma inna polityke, dostajesz cene gołego ciagnika bez kół i dokładasz to co chcesz, korbanek z Fendt znowu robi jeszcze inaczej bo zamawia ciagniki prawie ze max wyposażone i sprzedaje tylko ciągniki z placu, dotąd az wszystkich nie sprzeda

#33 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 02 styczeń 2007 - 19:25

John Deere czy Fendt? hehe witek czyżbyś był kolejnym na forum co nie wie ze za wszystko sie płaci

to ze dostałes te odblaskie, czy katalog tzn ze zapłaciłes je w cenie ciągnika ludzie nauczcie sie wkoncu tego-----------> nie ma nic za darmo!!

a to co wymieniamy to są składowe czesci ciągnika, poprostu wkładasz do ciagnika co chesz, w markach takich jak zetor, ursus itd masz te zeczy wbite w cene ciagnika i nikt cie sie nie pyta czy ty to chcesz czy nie ... JD ma inna polityke, dostajesz cene gołego ciagnika bez kół i dokładasz to co chcesz, korbanek z Fendt znowu robi jeszcze inaczej bo zamawia ciagniki prawie ze max wyposażone i sprzedaje tylko ciągniki z placu, dotąd az wszystkich nie sprzeda

nie poprostu jak sie kupuje maszyny to nalerzy brac od tego samego dilera nie mam co szukac po całej polsce gdzie jeste taniej...ja wiedziłem karteczki co było zamawian a co nie...jak sie kupuje od prawie 10lat od tego samego dilera jest w stanie cos dac za darmo...i to ze nie mam nic za darmo dobrze o tym wiem nie raz sie z tym spotkałem
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#34 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 20:41

John Deere czy Fendt?

dokładnie nic nie ma za "darmo" albo "gratis"...dealer i tak swoje zarobi.pytanie tylko ile...  >B)  <_<

A do mnie Korbanki jednak dołożyli i miałem coś za darmo. Byłem w Harsewinkel za friko, bo chciałem kupić clasa, a nie kupiłem bo nie kombajn mi nie pasował tylko wiadomo co B) zresztą żeby było śmieszniej to na tą wycieczkę pojechało nas dwóch na jeden kobajn co miał być kupiony.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#35 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 21:10

John Deere czy Fendt? hmmm może ja tematu nie rozumie, ale chyba była mowa o wyposażeniu ciągnika <_< a nie o promocji marki , w ten sposob wyliczajac to tez 3 razy byłem w fabryce w Niemczech na show classa w francji itd itp. a oprucz tego prawie co tydzien sa spotkania rolników na których sie promują firmy sprzedajac nasiona i srodki ochrony od których nie koniecznie coś kupuje a czasm jade od nich na wyjazdy kilku dniowe...

#36 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 22:14

John Deere czy Fendt? @mav

Chodziło mi tylko o to że może być coś jednak za zupełne friko, nie kupując nic. Bo normlne że się jeździ na wypasy jak coś się od firmy kupuje, tylko że już nie za friko.

A faktycznie, odbiegłem od tematu postu.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#37 Share DOT3

DOT3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 styczeń 2007 - 00:11

John Deere czy Fendt? witam byłem dzisiaj u dilera jd i wyliczył mi kompletnego 6630 premium z siedzeniem boczny i obciaznikami za 253tys i dał mi 5% upustu to gdzis musiał bym zapłacic 240 tys za jd troche jeszcze drogo to zata sama cene mogę miec fenda 412 ale jest pytanie czy opłaca sie kupic fenda 4cyl czy jd 6 cyl. ruznia sie tylko {skrzynia, tls, przedni tuz, }bo jd tego niema. i teraz jest taki sam dylemat jak pan (mav) który sie wacha miedzy fendem a jd. bo wydac te pieniadze to jest łatwo ale aby puzniej było sie zadowolonym z tej decyzji to druga sprawa.

#38 Share DOT3

DOT3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 styczeń 2007 - 00:14

John Deere czy Fendt? a jeszcze mam pytanko ile zadaja od pana (mav) za fenda 712 ????????? a ile za jd 6630 premium

#39 Share mav

mav

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 535 postów

Napisany 26 styczeń 2007 - 09:18

John Deere czy Fendt? cytuje DOT3 "{skrzynia, tls, przedni tuz, }bo jd tego niema"

w twojej specyfikacji nie ma

czyli mało wiesz na temat wyposazenia bo JD6630 w pełnej specyfikacji AP50 + GS2 idt itp kosztuje ponad 400 tys złotych netto

twoj JD wyliczony za 250tys to jest golas <_<

wiesz co to jest AP50? AutoTrack? GS2? zanim napiszesz ze jest w pełni wyposazony to poczytaj a nie opowiadaj bajek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 26 styczeń 2007 - 09:51

John Deere czy Fendt? AutoTrack - automatyczny sys kierowania,
GS 2 to z tego co sie orientuje to monitor GreenStar 2,
AP50 - przedkladnia AutoPower z predkoscia max. 50
a JD Link podejrzewam ze jest zwiazany z ISOBUSEM...

jezeli cos przekrecilem to niech kolega mav mnie poprawi..
ja wroce ze zdjazdu to postaram sie znalesc cenniki tych 3 pierwszych opcji <_<

Dodaj odpowiedź