mav

JD 6630 Premium czy Fendt 712

Polecane posty

Adrianos    30

no u mnie 10-15 się trafia:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bekba    31

A tak jeszcze do JD. A konkretnie do dilerow i serwisu jakie macie doświadczenia i odczucia. Ja mam do wyboru chemirol i agrosiec co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek15    0

Mam dylemat JD6630Premium czy Fendt712? cena ta sama. JD z autopawer 50km/h a Fendt vario tez 50km/h. W zasadzie full wyposazone. Obydwa są nowymi modelami JD z nowej serii 6030 i Fendt też z nowej seri z dłuzszą maską. Fendt ma mniejszy silnik 5.7l, JD 6.8l moce te same.

 

Moim zdanie Fendt był by lepszy i ekonomiczniejszy,im większa pojemność tym więcej by palił a przecież moc taka sama .ja bym wybrał fendta ,ma lepszy komfort pracy i mniej pali od john deera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Widzisz kolego-kol.mav niestety głupi był ,Twoich rad (spóźnionych z lekka biggrin.gif ) pod uwagę nie wziął no i teraz niestety z JD się męczy...tak,tak strasznym jest nie słuchać rad ekspertów biggrin.gif .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Męczy to przenośnia. Spalanie większe przy większej pojemności? No to dlaczego ciągniki 300 konne nie mają 4 litrów pojemności jak w samochodach?

 

Komfort w kabinie z Command Arm jest dużo lepsza jak w 700 tce. A siedzenie pasażera tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

ogólnie JD ma ladniejsza stylistyke wnetrza niz fendt. Za malo troche miejsca dla pasazera, ja mam problem ze zmieszczeniem nog w 412


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Dlatego Fendt powinien wprowadzić nową serię 400 i 700. Z 800 wyszło elegancko, ciągnik malinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

no 800 jest wywalona w kosmos, jesli chodzi o wnetrze. Ale podobnie z cena. Podejrzewam ze JD wyszedlbym zdecydowanie taniej. Ciekawe tez jest jak bedzie z trwaloscia LCD w 800-tce, dotykowy wyswietlacz dla rolnika moim zdaniem jest malo praktyczny


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANIK    0

witam. jutro jade podpisac umowe do agenci. papiery skaldalem na 130km ciagnik. oferte mam FENDTA 714vario o ile sie nie myle bez upustow mial kosztawac 116tys eur. z vatem. teraz nie wiem co wziasc czy JOHN DEERE PREMIUM czy FENDTA . w FENDZIE przeraza mnie ta elektronika tyle tego jest jak to sie zacznie psuc ale podobno sa niezawodne ale drogie. jelonki sa tansze ale wiecej pala nie wiem co wybrac inne marki mnie nie interesuja jak juz to valtra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Kolego czy kupisz Valtrę czy JD czy też Fenda zawiedziony nie bedziesz bo to klasa sama w sobie


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol599    3

Kup John Deerea będziesz lepiej zadowolony Fendt jest przereklamowany...

Tylko musisz wziąć to pod uwagę że jak wyposażysz John Deera w to co ma Fendt to będzie on od niego droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogeryk    0

wypowiedź eksperta.... :) porównując JD z Zetorem mozna powiedzieć:''kup Zetora bo JD to przereklamowany'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol599    3

wypowiedź eksperta.... ;) porównując JD z Zetorem mozna powiedzieć:''kup Zetora bo JD to przereklamowany'' :)

 

 

 

Nie wiem jak ty Rogeryk ale ja akurat mam porównanie między tymi dwiema markami i zdecydowanie lepiej John Deere wypada :P

Choć by dla tego że się w nim nie kurzy w kabinie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

Fendt jest the best, wiem bo mam i mam prawo tak powiedzieć, w przeciwieństwie do bajkopisarzy co gdzieś coś słyszeli, co prawda dopiero od 2 dni :huh: , ale już jestem zakochany po uszy :huh: (dot. Fendt 818 Vario TMS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol599    3

Bądź obiektywny i porównaj go z inną marką... Ja np gdy przesiadłem się z ursusa 1614 na John Deerea też byłem w nim zakochany :) :lol: ale to nie o to w tym chodzi :) to ma po prostu być dobre i się nie psuć... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój znajomu po fendt 716 vario i john deere premiuma o tej samej mocy i mówi że są porównywalne jeśli chodzi o osiągi ;) wg niego nie ma lepszego, to już sprawa indywidualna. ktoś kto ma johna mówi że john lepszy a kto ma fendta mówi ze fendt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fendt jest the best, wiem bo mam i mam prawo tak powiedzieć, w przeciwieństwie do bajkopisarzy co gdzieś coś słyszeli, co prawda dopiero od 2 dni :huh: , ale już jestem zakochany po uszy :huh: (dot. Fendt 818 Vario TMS)

 

 

Narazie bajkopisarzem jesteś Ty :P bo jak można ocenić ciagnik po 2 dniach ? w dodatku bez testowania w pracy w polu :lol: Fendt ma swój urok to prawda, ma duszę i wyraz. Ale to za mało aby górował nad innymi. Aby nas przekonać musiałbyś podać kilka bardziej rozwinietych argumentów niz ,,Fendt jest the best'' potwierdzonych i sprawdzonych. A nie wyczytanych z ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Fendt jest the best, wiem bo mam i mam prawo tak powiedzieć, w przeciwieństwie do bajkopisarzy co gdzieś coś słyszeli, co prawda dopiero od 2 dni :huh: , ale już jestem zakochany po uszy :huh: (dot. Fendt 818 Vario TMS)

 

No cóż jedni wolą traktory inni kobiety. U mnie na szczęście z głową wszystko w porządku, zakochałem się w kobiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Fendt jest the best, wiem bo mam i mam prawo tak powiedzieć, w przeciwieństwie do bajkopisarzy co gdzieś coś słyszeli, co prawda dopiero od 2 dni

o kutwa dobre biggrin.gif 2 dni i wie wszystko smile.gif

My Fendta nie mamy ale biorąc pod uwagę, że ty wiesz o nim, że jest the best po dwóch dniach jak stoi na podwórku, to ja się nie będę wypowiadać co onim sądze bo jak były u nas Fendty na testach to sama 900 zrobiła 100 godzin a to więcej roboczogodzin niż ty go masz

 

A tak na poważnie Waterloo na AP i Fendt 800 na Vario są bardzo porównywalne przynajmniej w transporcie bo tylko tak je testowaliśmy i tu muszę załamać ręce i napisać to ze smutkiem Valtra Direct im nie dorównuje sad.gif A Versu to inna skrzynia więc nie ma jak jej przyrównać do bezstopniówki

JD na PS nie jeździlem więc do Versu porównania też nie mam.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

.

 

No cóż jedni wolą traktory inni kobiety. U mnie na szczęście z głową wszystko w porządku, zakochałem się w kobiecie :D

widzę że masz problem z rzeczywistością porównując kobiety z maszynami :0

 

nie muszę ci udowadniać czy kocham żonę czy nie, albo jesteś na to za młody albo masz problemy z ... no właśnie z czym to jest pytanie :rolleyes:

Edytowano przez BARABUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

ale macie problem, ciagnik czy kobieta, nie o to chodzi w tym temacie i na forum. Robicie jakies prywatne wycieczki

 

Kazdy patrzy pod siebie, jednemu widzi sie JD, drugiemu fendt, zalezy od specyfiki gospodarstwa, tego czy sam wlasciciel bedzie robił w polu i ceny jaka oferuje diler.

 

Barabus nie mow ze fendt jest the best jak naprawde w polu go nie sprawdziles, ma kilka wad o ktorych sie przekonasz

Edytowano przez statek

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jedną z poważniejszych wad jest to że trzeba przeczytać co najmniej 2 razy instrukcję obsługi oraz przejsc szybkie szkolenie, żeby w pełni poznać wszystkie możliwosci ciagnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj