Polecane posty

dominik95    1

witam posiadam prase class roland 255 rc kupilem siatke agroflex  za 250 zł 2000m . problem tkwi w tym ze nie moge pracowac z zalozonym chamulcem na siatke bo gdy go zaloze a sprezyny prawie calkiem popuszcze to siatka sie rwie gdzies na wysokosci noza... puszczam ja tylko przz 1 pret(szykane )zamiast dwuch szykan bo rwie...siatka nie naciąga sie tak jak powina nuz nie chce jej ciąc bo bez chamulca jest luzna szczegulnie przy koncu siatki gdy jest leka  nie wiem czy to wina siatki ? polecie mi cos w cenie... zl i gdzie moge zamuwic potrzebuje ją na srode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Jak rozumiem dopiero kupiłeś tą prasę i pierwsze prace nią wykonujesz? Jest taka możliwość że siatka chociaż upewnij się jeszcze czy napewno dobrze ją zakładasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5714mf255    32

astre kupisz o wiele taniej a to tasama siatka co pierwszy link tylko dla JD są specyjalnie barwione na zielono a ta jest biała sluzylem 3 rolki i nie miałem z nią problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Astra to defalin i wszystko by było z nią w porządku gdyby przy mocno zbitych belach sprężystej słomy bele dosłownie nie rosły w oczach, siatka słabo się zaczepia o siebie, wyjście więcej owinięć ale gdzie wtedy ekonomia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik95    1

w instrukcji class roland 255

 pisze ze siatka ma obracac sie w bref wskazowkom zegara ... tylko z ktorej strony . przelozylem siatke tak ze jak od przodu paczac z lewej strony na siatke kreci sie ze wskazowkami zegara i nagle wszystko chodzi. zamowilem na probe siatke class rolatex robi ją chyba delafin jak myslicie sprawdzi sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez velFoka
      Witam. Może ktoś posiada katalog do tej prasy w formie pdf?
    • Przez CezaryRoszkowski
      Siemanko,
      jak się programuje prasoowijarkę 455 Uniwrap na automat ??
      Wrzucam zdj dla atencji.
       

    • Przez micgal39533
      Witam Mam taki problem z prasą że nóż nie ucina siatki tak jakby wgl za nią nie łapał tylko siatka owija się dalej nie naruszona
    • Przez Radek098
      Kilka dni temu zakupiłem prasę Claas Variant 350 z 2009 roku, dzisiaj zauważyłem że na prasie jest naklejka 1000 obrotów wom. I odnośnie tego mam pytanie czy mógłbym tą prasą pracować na 540 obrotów czy wymagane jest 1000, ponieważ ciągnik ma 90km i mam wątpliwości czy poradzi sobie z tą prasą na 1000 obr wom. Szukając w książce znalazłem informacje że w prasach na 1000obr montowane były mocniejsze przekładnie, lecz nie znalazłem informacji czy można prasować nimi na 540obr.  
    • Przez rozal22
      Witam, w te żniwa prasą variant 280 przepracowałem 550bel nagle coś się stało i prasa zaczęła "wariować" na potencjometrze/manometrze.
      Bela raz jest zbijana a raz nie, wskaźnik szaleje na skali. Efekt jest taki że w pewnych partiach beli reki nie można włożyć(tak jak do tej pory było) a w innych całą rękę, czy ktoś się spotkał z takim problemem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj