Rolnik2517

Ziemia!Szybka odpowiedz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik2517    387

Witam

Mam klienta na ziemie 0,84 hektara klasa ziemi VI i działka jest przy asfalcie ale ten asfalt jest  tak  jakby w polach i tak żeby wyjechać to  i tak trzeba jechać drogą polną

ile jest to warte bo ja myślę o  70 tyś  i nie wiem czy się nie  wygłupie

jutro mam powiedzieć mu ile za tą ziemie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Podaj dokładniejsza lokalizację bo w profilu nic nie masz.... Działka gdzieś na uboczu, pod miastem? Budowlana czy rolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Odejmij jedno zero i będzie akurat :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciness    15

Jeżeli jest u was głód ziemi to 30-35tys max. za taką klasę ziemi, na której nic dobrze nie będzie rosło, chyba że las :D Powyżej tej ceny to jest co najmniej niepoważne, i tak będzie mu się to zwracało ponad 25 lat. Naczytałeś się,że ludzie płacą za ziemię ponad 100tys-nie znam takich, jeżeli już to za 1,2 klasę a nie za 6. Zejdź na ziemię, bo wyobraźnię to masz bujną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387
Napisano (edytowany)

napisałem tyle bo obok mnie przez miedze sprzedają i woła jak dla mnie 80 tyś a jak dla kogo innego 100 tyś klasa ziemi V/VI :huh:

Okolice Rawy Mazowieckej dokładnie Ścieki

a jeszcze dokładniej to są to dwie działki (jedna po jednej stronie a druga po drugiej stronie drogi)  i spokojnie na jednej działce dom stanie

obok tej działki się budują

i linia energetyczna leci nad jedną działką i wodociąg też jest

czyli ile 40/50 tyś ?

Edytowano przez Rolnik2517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro ta działka podchodzi pod budowlaną to równaj do sąsiada  skoro są chętni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

tą dzialkę co podałem jako przykład  jest gdzie indziej bo kilometr dalej  ale też w podobnie z światłem i wodociągiem

czekam na innych z ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

powiem ci tak u nas facet chcial sprzedac dzialke 3 ha i moze byc budowlana przy glownej szosie wszystko mozna podlaczyc media klasa 2 chce po 100 tys ha i od kilku lat nie moze sprzedac , natomiast na przeciwko jego dzialka rolna kawalek do szosy dochodzi jeden bogaty rolnik ( przedsiebiorca) placi teraz 80 tys za ha bo przez miedze ma ale cena moze byc jeszcze wyzsza bo jeszcze kilku bogatych chetnych jest . a co do ceny u cb  ja to bym podzielil na dzialki budowlane i sporo wiecej bys wzial jak masz w 2 kawalkach to sprzedasz moze z miasta ktos kupi i wtedy ponad 100 wezmiesz jak na budowlane bo jak do rolnictwa ktos bedzie chcial to te 40 -50 tys za ten kawalek moze i ci da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Wszystko zależy jak jest zlokalizowana jakie sa plany zagospodarowania przestrzennego i jak z popytem na te grunty ,to co oferujesz to piach na których nic nie urośnie bez dużego wkładu ,czyli wartośc działki rolnej niewielka  ,jesli natomiast ja odrolnisz i przekształcisz w budowlane to wartość wzrasta do okolo 50-70zł za metr w przypadku gdy bedziesz sprzedawac samemu ,deweloper odkupi cos takiego od Ciebie za 1/3 ceny więc się zastanów zanim cos pochopnie sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

tamten gościu za wszystko dawał 30  tyś zł był drugi dawał 40 tyś za wszystko a ja powiedziałem że za jeden kawałek i się rozmyślił bo za  drogo

teraz ciągną tam asfalt i będzie piękny wyjazd do głównej drogi

ogólnie powoli robi się tam osiedle i poczekam jeszcze z 4 lata to wezmę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Hereford
      Witam zastanawiam sie jaka jest górna granica w odległości ziemi uprawnej od gospodarstwa ? . Mam na oku kawałek ziemi ok30 ha w jednym kawałku,trochę górzysty , klasa ziemi od 4-5. Szkopół jest taki że leży ok15 km od bazy ? Cena ok18 za ha jak myślicie ??
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?
       
      Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/
       
      Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez newhollandt6
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?
       
      Wątek i dyskusja o aktualnych cenach z 2014 roku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72440-ceny-ziemi-2014/page__view__getlastpost
       
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto....089-ceny-ziemi/
       
       
      woj lubelskie 1.5 ha zakupione za 14tyś
    • Przez Bronrick
      Jaka musi być ziemia pod kukurydzę?
    • Przez gibos95
      Witam sprzedam działkę rolną oddalona o 6 km od miejscowości jaką jest Nakło nad Notecią(kuj-pom). Ziemia utrzymana w kulturze.Całość w jednym kawałku,przy drodze krajowej nr 10. Zjazd na pole z głównej drogi. Działka składa się z 14,14ha ziemi klasy III,IV i kawałek V, reszta to łąka i las.Zachęcam do kupna, więcej informacji udzielę telefonicznie 605397583
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj