the1mati1

sprzedaż cielaków woj. podlaskie

Polecane posty

the1mati1    64

Dowiedziałem się dzisiaj że gdzieś w woj. podlaskim niedaleko Białegostoku odbywa się sprzedaż i skup cielaków. Jakaś firma skupuje cielaki od rolników w piątki. Można też kupić cielaki. Można coś wybrać nawet z 800 sztuk. Wie ktoś gdzie to dokładnie jest, jakieś namiary na tą firmę, na jakiej zasadzie się to odbywa, jakie tam są ceny? Jestem z woj łódzkiego i chętnie bym się tam wybrał aby kupić jakieś cielaki. Proszę o jakieś informacje jeśli ktoś coś wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

To ktoś wie gdzie się odbywa jakiś duży skup cielaków w piątek na podlasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Pewnie chodzi o Pana Leszka Gromadzkiego z pod Miejscowości Łapy, a dokładnie to Płonka Kościelna. Niestety numeru do niego nie mam, chyba, że na fakturze jest na jego pieczątce, to wyślę Tb na priv.


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

A jaka firma zamjmuje sie exportem cielaków za granice? znajduję sie 80 km od granicy z bialorusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam wszystkich . Nie znalazłem podobnego tematu na forum . Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was probowal opasu byków na samej kiszonce z kukurydzy oraz sianokiszonce i sianie . Byki urosną na tym ??? Wydaje mi się że zależec mogło by to od rasy .. że np. dana rasa lepiej wykorzystuje pasze objętościowe. I jak taki system sprawdza się w żywieniu mamek ???
    • Przez matijas67
      Witam 
      Mam do was pytanie czy u Was też jak kupicie cielaki około 5-6 tygodniowe to po tygodniu od kupna wam chorują..
      Zaczynają się biegunki, gorączki, cielaki robią bokami, kaszlają..
      U mnie kiedyś tak nie było ale teraz ostatnie dwa rzuty to ciągle cielaki chorują
      Dodam że cielaki są odchowywane w jednej oborze A byki już w innej 
      Pozdrawiam
    • Przez DANDYS
      Kupie byczki do odpojenia hf lub mieszance . Zachodniopomorskie Lubuskie 
    • Przez Adamek7
      Witam. Posiadam 3-miesięcznego cielaka, który jeszcze popija niewielkie dawki mleka.  Problem w tym ze nie chce pić w ogóle wody. Ma do niej ciągły dostęp jednak nie chce jej pić . Wiaderko w ktorej jest woda jest czyste, a woda ma temterature pokojową. Czy jest jakiś sposób aby nauczyć go pic wodę czy przyjdzie to z czasem ? 
    • Przez MafiaLolek
      Witam chciałem się dowiedzieć czy opłaca się hodowla bydła opasowego proszę aby ktoś mi napisał czy wyjdę na plus czy wyjdę na minus tego co napisałem niżej.
      Jeżeli będę miał swoją sianokiszonkę swoje siano swoją słomę kiszonke  z trawy swoją ospę ze zboża i będę musiał kupić wysłodki ile wyjdę na plus licząc te koszty w sensie paliwo itd. może nie najlepiej to napisałem ale chcę się dowiedzieć w przybliżeniu ile można wyjść na plus z bydła opasowego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj