Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metal-Fach z-562-Pręt rozprowadzający siatkę

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Gladius

Gladius

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 29 maj 2015 - 19:21

Witam wszystkich!
Posiadam prasę z-562 z 2008 roku. W poprzednim sezonie pojawił się problem z obwiązywaniem siatką - podczas owijania siatkę "ściągało" obustronnie do środka balotu po kilkanaście centymetrów. Sytuację udało się nieznacznie poprawić, ale niestety do ideału daleko. Zauważyłem, że w nowszych prasach przed wałkami ciągnącymi siatkę zamontowany jest pręt rozprowadzający , który (podobno) ogranicza jej ściąganie. Pręt kupiłem, dostałem i... tu pojawia się problem. Nie jestem do końca pewny gdzie dokładnie go przykręcić. Jakby tego było mało podobnej prasy nikt w okolicy nie posiada, na wystawach u dealerów też ich nie widać. Stąd moja wielka prośba - czy jest na forum jakiś posiadacz takiej prasy, który byłby tak miły i przysłał mi zdjęcia (na priv, wrzucił do galerii, na maila - jak wygodniej), na których wspomniany pręt byłby widoczny? Z góry dzięki

Edytowany przez Gladius, 29 maj 2015 - 19:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Metal-Fach z-562-Pręt rozprowadzający siatkę Dzisiaj, 01:54
  •  

#2 Share 5714mf255

5714mf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 29 maj 2015 - 19:57

Metal-Fach z-562-Pręt rozprowadzający siatkę podaj maila to w chwili wolnej zrobię zdjęcie i wyślę co prawda moja jest z562rn z 2014 ale myślę że jest to wszystko tak samo

#3 Share Gladius

Gladius

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 29 maj 2015 - 20:09

Mój mail: brsfld@wp.pl
Wydaje mi się, że mechanizm obwiązywania będzie taki sam (ew. różnice minimalne). 
Z góry dziękuję ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share 5714mf255

5714mf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 30 maj 2015 - 19:26

Metal-Fach z-562-Pręt rozprowadzający siatkę dostałeś zdjęcia? pomogłem? jak potszeujesz jeszcze jakieś to pisz na pw

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Gladius

Gladius

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 31 maj 2015 - 14:59

Dostałem zdjęcia! Pełny profesjonalizm, dokładnie takie, jakich potrzebowałem ;) Dziękuję ogromnie, pomogłeś bardzo
Zamontowanie pręta identycznie jak w Twojej prasie jest niestety niemożliwe - w mojej nie ma naspawanego tego nieruchomego pręta bezpośrednio przy korycie na rolkę z siatką przez co idzie ona trochę innym torem jak w twojej(i przy identycznej pozycji pręta rozprowadzającego siatka będzie się stykać tam, gdzie u ciebie jest ten nieruchomy pręt). Przykręcenie pręta nieznacznie dalej likwiduje problem, a  - wydaje mi się - że i tak będzie spełniał swoją rolę.
Jeszcze raz ogromnie dziękuję. Dam znać w tygodniu czy rzeczywiście pomogło ;)