Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marianekkk    847

Wątpię żeby wypalił, ale może coś kiedyś z tego wyjdzie (trzeba trzymać kciuki :D ), mi też się podoba, wygląda ciekawie i według mnie, mógłby konkurować z zachodnimi markami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

W projektowaniu to mamy mistrzostwo świata, gorzej w przekłuwaniu projektów w rzeczywistość. Stylistycznie to faktycznie lepiej niż syrenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Może Ursus się tym zainteresuje? Mają ciągniki i maszyny rolnicze, inwestują w autobusy i trolejbusy, to i samochód może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszPrzyby    21

jeśli faktycznie coś ma z tego być to już powinni testować układ jezdny i napędowy żeby nie zaliczać wpadek na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zawiodłem jak napisali że w FSO raczej by go nie produkowali bo już hale rozbierają, ale jak by się postarali?

Może Tychy albo Bielsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To coś nigdy nie będzie produkowane. jakiś grafik się nudził. Przód z vw ściągnięty. Od takich projektów az roi się w necie. łatwo zrobić grafikę zapożyczając z innych pojazdów. Niż od zera zaprojektować wszystkie mechanizmy zbudowac je przetestować i złożyć z tego samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

od kilkunastu lat słychać jest o wznowieniu produkcji Syreny/Warszawy/Poloneza, z reguły kończą się te plany przy jednostkowym egzemplarzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Najprędzej wezmą jakiegoś chińskiego gotowca i przykleją znaczek FSO i będą krzyczeć że podnieśli polski przemysł motoryzacyjny na nogi  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Ludzie beda mieli prace a fabryka produlowala produkt a nie stala pusta. Oby stalo sie to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CamilloVII    18

Jak dla mnie to ten pasagon wygląda jak lublin przerobiony w photoshopie przez jakiegoś nierozgraniętego dzieciaka bez wyczucia smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Zamiast dopracować i wprowadzić do produkcji LUBO założyli do Lublina nowe lampy i liczą na rynkowy hit? Identycznie jak z polonezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Lubo było Intralla, czyli rosyjskiego właściciela fabryki. Ten jednak zbankrutował. Tymiński kupił część fabryki z dokumentacją Lublina. Żeby cokolwiek oferować zmieniono przód Lublina i nazwano go Pasagon. Tam jeszcze chyba rama była inna i kilka dodatków. Później firma zmieniła nazwę na Honker. Jednak kiepsko przędzie i nie wiem, czy w ogóle teraz produkują jakieś dostawczaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Według mnie Honker i Pasagon mieliby szanse jakby zrobili z nich proste samochody bez turbiny,bezpośredniego wtrysku,dwumasy i innych takich udziwnień no i żeby były tanie.

A potem eksport do Afryki tak jak to robi Ursus.

Potem może dałoby się zrobić coś na inne rynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Lepiej podjedź gdzieś na wieś. W Warszawie mogą nie umieć. Robota prosta jak cep. Tylko sznurek potrzebny.  Co do poloneza od projektu do samochodu droga daleka. Teraz jest masa programów graficznych. Są zdolni ludzi to i projekty się sypią. Z tym, że tylko te graficzne. Zaprojektować auto w detalach wdrożyć do produkcji i sprzedać to już inna bajka.

Mówicie, że honker mógł by być. A kto by go kupił. Większość wybrała by i tak używane zachodnie w tej cenie. A produkcja nie wielkiej ilości sztuk . Nie może być tania. I koło się zamyka. Zawsze w Polsce były montownie, licencje i tak już chyba będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wojtek1693
      Witam czytałem dzisiaj temat o liczbie mtg w ciągnikach i pomyślałem żeby założyć coś podobnego ale o samochodach. Ja może nie mam własnego samochodu ponieważ ma dopiero 15 lat, Ale mój tata ma Opla Astre 2 Przebieg to: 202586 km
    • Przez bizonzo56user
      czy macie jakieś Polonezy a jeśli tak to jaki i który rocznik
      a ja kupuje Poloneza tylko nie wiem jaki model wybrać prosze o porade
    • Przez mirek0829
      witam
      czy ktoś z was sieje zboże zaprawiane na mokro siewnikiem unia polonez, jeżeli tak to czy ziarno jest normalnie podawane, nie zapych i jakoś inaczej trzeba ustawia siewnik?
    • Przez szczurek05w
      mam taki problem odziedziczyłem gospodarstwo po dziatku i znajduje sie tam garaż na trzy samochody tylko szerokość bramy to 2,33 m czy beda wystarczajace czy trzeba go przebudowac cały garaż ma wymiary 9x6 co myslicie o tym ? pozdrawiam
    • Przez kamcio15
      Tak jak w temacie jaki siewnik byście polecili do c-360 ? Tak do 7k rok nie starszy niż '95 3m w zamian za konny liczę na wasze wypowiedzi być może niedługo coś zawita :rolleyes:
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj