Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość BestZetor   
Gość BestZetor

Pewnie, że tak. Codziennie sprawdzam Twój kanał na YT  :D . Już wystąpiły dwie maszynki, które mam (Zetor 7211 i Ursus C-330).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

nawet nie wiedziałem że kolega zawitał na to forum  :o

 

nadal czekam na coś starszego z zachodu  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

niby ok jest to co robisz, ale chyba tylko dla dzieci w przerwach między kolejnymi seansami na LS.

 

opisywanie co gdzie jest w ciągniku niewiele daje normalnym rolnikom. Jesli połączysz prezentacje z ciekawymi historiami, np protoplasta danego modelu, konkurenci w innych markach, i rozmowy z uzytkownikami. Bedziesz o wiele bardziej wiarygodny i ciekawszy. Obejrzałem 3 filmy po kolei, na ostatnim już zasypiałem, ta sama gadka, nic nowego.

 

Domyślam się że chcesz zaistnieć w internetach i pewnie na tym zarabiać w przyszłości, ale musisz się niestety bardziej wysilić ;)

 

bez hejtu.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

A to nie jest dział poświęcony poszukiwaniu traktorów skradzionych w majestacie prawa przez komorników? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik_Szuka    70

niby ok jest to co robisz, ale chyba tylko dla dzieci w przerwach między kolejnymi seansami na LS.

 

opisywanie co gdzie jest w ciągniku niewiele daje normalnym rolnikom. Jesli połączysz prezentacje z ciekawymi historiami, np protoplasta danego modelu, konkurenci w innych markach, i rozmowy z uzytkownikami. Bedziesz o wiele bardziej wiarygodny i ciekawszy. Obejrzałem 3 filmy po kolei, na ostatnim już zasypiałem, ta sama gadka, nic nowego.

 

Domyślam się że chcesz zaistnieć w internetach i pewnie na tym zarabiać w przyszłości, ale musisz się niestety bardziej wysilić ;)

 

bez hejtu.

 

Szanuje, że masz swoje zdanie ;) Wiadomo, że to co pokazuje nie jest jakimś odkrywaniem Ameryki... Oczywiste jest to, że dodatkowe informacje o konkurentach, jakieś opinie użytkowników, protoplaści itd. mogłyby bardziej zainteresować widza... Tylko, że program jest taki i w tej postaci w miarę dobrze się przyjął. Sam szukając traktora szukałem tego typu filmu lecz nie było mi dane. Po prostu można dobrze się przyjrzeć jak ten model wygląda. Te moje odcinki myślę nie tyle mają stworzyć grono widzów, które będzie oglądać z odcinka na odcinek każdy traktor... Po prostu Rolnik siada przed komputerem, w wyszukiwarkę yt wpisuje hasło "marka traktora model" i ogląda ten sprzęt, który go aktualnie interesuje. Program, który mógłby przyciągać fabułą z odcinka na odcinek, również gdzieś w głowie mam ale to wszystko zależy od wielu czynników, o których już tutaj mówił nie będę. Pozdrawiam : )

 

 

___________________________

 

Jeśli ktoś z  Was jeszcze nie subskrybuje mojego kanału (musi to natychmiast zmienić!  :P) Zapraszam na najświeższe odcinki : )

 

 

Edytowano przez Rolnik_Szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawka12    0

Powinieneś kolego oprócz prezentacji danego modelu co gdzie jest, mówić tez o wadach i zaletach danego sprzętu więcej można by było wynieść z takiego programu, bo co gdzie jest to w większości maszyn jest podobnie jeśli chodzi o obsługę technologia az tak się niezmienila Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak, tylko skąd on ma wiedzieć jakie są wady i zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    128

Gratuluje nastąpiła ogromna zmiana od pierwszego odcinka, już naprawdę ciekawe i ze względu na to że  już wiele ciągników zobaczyłeś i sie przejechałeś jakies subiektywne oceny, jak Ci się jeździ, czego wymagasz, czego brakuje, zabaw się trochę w testera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niezupełnie, bo w internecie ludzie różne bzdury piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Co jak co, ale lepiej pogadać z kimś, kto ma dany ciągnik, a nie poczytać o tym, jak ktoś komuś powiedział jaki to ciągnik. W internecie ludzie różnie piszą i czasem nie wiadomo co jest prawdą, a co nie do końca. Z drugiej strony rozmowa z właścicielem też nie da "czystego obrazu sytuacji", bo może trafić się akurat pechowy model lub przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak? To dlaczego o Kubotach pisali jakie to wspaniałe ciągniki, a tylko ludzie, którzy je serwisują wiedzieli jak sypią się u nich rewersy. Więc skąd ma to wiedzieć ktoś, kto bawi się w kręcenie filmików, a od środka ciągnika nigdy na oczy nie widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mają kiepskie zdanie po tym jak kolega @MriuszZdun wstawił zdjęcia z napraw skrzyń biegów. A do tej pory Kuboty były rewelacyjne i każdy je chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Nie koniecznie .Ogólna opinia na temat kubot była pozytywna .A jak ludzie zaczęli je kupować i robić nimi w polu to zaczęły się sypać .Od co samo życie .Cena kubot bardzo wysoka za tą kasę można kupić JD.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawka12    0

Panie prowadzący zrobił byś pan program o ursusach licencyjnych typu 3512 - 5, jako demonstracyjne egzemlarz mógł udostępnić swoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

Fajnie byłoby obejrzeć prezentację URSUSA 11054, nigdzie nie ma a myślę że sporo osób czeka na taki odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Jak bedziesz mial dosyc tych nowoczesnych ciagnikow to moze nakrec tez odcinek specjalny np z ursusem C-45. Ktos pisal ze dobrze bylob nagrac opinie uzytkownikow i to jest dosyc fajny pomysl a w przyszlosci moglbys otworzyc nowy kanal na youtube np rolnik szuka kombajnu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tolek15    0

rusin miał tak zmyślne biegi że na zachodzie dopiero po paru latach do tego doszli


jak masz stary typ na 2 wajchy to mogę wytłumaczyć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
    • Przez KubaMF
      witajcie, od roku jestem użytkownikiem 1221.3 od początku mam problem z hamulcami... Od pół roku jeździłem tylko na prawym hamulcu i wszystko było ok, a dlatego że lewy się ciągle zacinał i zaraz smród. Przez to całe zamieszanie na świecie serwis nie mógł przyjechać i też dlatego jeździliśmy tyle na prawym. W końcu ostatnio przyjechali przesmarowali ten rozpierak i popuścili lekko hamulce kazali jeździć na dwa ma działać. Ostatnio w takim stopniu się zacięły że aż dymy leciały ... Co ciekawe dalej było czuć że są zacięte, rano podchodzę pod spód patrzę ale tam jest luz nie są zacięte na sucho naciskam patrzymy we 2 i nic się nie blokuje. I o co w tym wszystkim chodzi bo już nie da się wytrzymać z nimi... Niby mówili mechaniczny ciągnik ale ta mechanika to jednak zawodzi czasem jak hydraulika czy inne układy hamulcowe. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc co mam zrobić, gwarancja skończyła się miesiąc temu wiec teraz musimy sobie radzić sami. Nawet nie mogę jechać zrobić uprawek pożniwnych bo cholera wie czy znów się tak nie stanie gdzieś po drodze a mam kilka km na samo pole. Z góry dziękuje chłopaki !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj