Polecane posty

lukaschels    128
Napisano (edytowany)

Brawo świetna inicjatywa, brakuje takiego programu. Była kiedyś Agro machina, a teraz będziesz Ty. Życzę wytrwałości  bo może za rok lub dwa sami producenci będą przywozić Ci nowinki na podwórko. Jeśli będziesz miał ochotę zapraszam i do mnie mieszkam w sumie nie aż daleko  po drugiej stronie Wisły.

 

Jeśli mogę wnieść kilka uwag:

- spróbujecie filmować na statywie

- mikrofon by się przydał

- więcej opinii użytkowników

- informacje o aktualnej cenie i dostępności na rynku

- awariach

- konkurencja dla ciągnika

 

pozdrawiam

Edytowano przez lukaschels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik_Szuka    70

Dziękuje Bardzo. Cieszę się, że podoba Ci się to moje "przedsięwzięcie". Dziękuję również za zaproszenie ;) Powiedz jakie masz traktory to może coś się nagra. Często bywam na zawiślu także nie byłoby problemu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak już to ciągnik, a nie traktor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

"  Ciągnik rolniczy (potocznie traktor) – pojazd mechaniczny przeznaczony, wyłącznie lub głównie, do celów rolniczych, bez względu na to czy jest on dopuszczony do używania dróg dostępnych dla ruchu publicznego, czy nie ."   Wynika z tego że obydwie nazwy są poprawne  . A jeśli już to nie ciągnik , a ciągnik rolniczy . B) :rolleyes:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik_Szuka    70

Nazwanie programu "Rolnik Szuka... Ciągnika" mogłoby być nieprawidłowo kojarzone z ciągnikiem siodłowym. Uważam, że określenie "traktor" jest używane na szeroką skalę i od razu kojarzy się z wiadomym sprzętem. A to, że jest to kolokwializm moim zdaniem tylko pozytywnie wpłynie na potencjalnego zainteresowanego obejrzeniem programu ;) Także tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Takie pytanie kiedy następny odcinek bo mnie zaciekawiły te co były o belarusie i kubocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik_Szuka    70

Aaa skoro już pytasz to zdradzę :P Zetorek Proxima 90 Power ;) Mam nadzieje, że dość interesująca pozycja na rynku traktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na nowy odcinek. Podam Ci mój pomysł na jeden z kolejnych odcinków twojego programu. Zaprezentuj, ale to tak dokładnie model ciągnika rolniczego URSUS C-380. Nie za bardzo orientuje się skąd jesteś, ale proponuje skontaktować się z lokalnym dilerem tej marki. Z pewnością Ci go użyczą. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Fajny program.

Przydałoby się jeszcze zmierzyć promień skrętu w tych ciągnikach, bo to często ważna wartość dla potencjalnego kupujacego. Wiadomo, że producent podaje jakąś wartość, ale najlepiej zmierzyć to miarką.

I jeszcz jedno: może dealer nie pozwoli na to, ale przy używanym ciagniku warto byłoby sprawdzić udźwig TUZ-u w praktyce. Może w Proximie to nie jest potrzebne, bo udźwig jest spory, ale np. w Majorze 80 już nie jest taki duży i wiem, że niektórzy mają problemy z podniesieniem agregatu upr.-siew. Próba podniesienia takiego agregatu dobrze zobrazuje możliwości podnośnika i wyważenie ciągnika. To takie propozycje z mojej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

Dla mnie te filmy nic nie wnoszą obejrzałem 2 o Zetorach chyba wiekszość rolników wie gdzie sie leje olej, płyn itp, chyba że to program edukacyjny dla podstawówki, lepiej pokazac tak jak kolega wyżej pisze coś w praktyce o tych maszynach zapiac je do agregatu pługa 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graham    11

Jak nic nie wnosi to po co oglądasz i komentujesz nikt cie nie prosi. Jaka następna marka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super filmik! Dopiero pod koniec filmiku zorientowałem się, że został nakręcony w AGROPOL ZAKRZEWO. Jesteś z Aleksandrowskiego czy z okolic? Proponuje abyś w jednym z kolejnych odcinków zaprezentował nam Zetora Forterre HD bądź URSUSA C-380.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@asharot : Odcinek trwałby z 1,5 godziny, żeby móc opisać taką wielką maszynę ;)


Morał tej bajki jest krótki i niektórym dobrze  znany...,że ten świat jest z dnia na dzień coraz bardziej poj***ny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    624

Pronar 5340, Farmtrac 690 dt, Ursus C-3102, Zetor Proxima 100, Zetor 7745 i 7340, Deutz Fahr dx 4.70/4.71/6.11


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
    • Przez KubaMF
      witajcie, od roku jestem użytkownikiem 1221.3 od początku mam problem z hamulcami... Od pół roku jeździłem tylko na prawym hamulcu i wszystko było ok, a dlatego że lewy się ciągle zacinał i zaraz smród. Przez to całe zamieszanie na świecie serwis nie mógł przyjechać i też dlatego jeździliśmy tyle na prawym. W końcu ostatnio przyjechali przesmarowali ten rozpierak i popuścili lekko hamulce kazali jeździć na dwa ma działać. Ostatnio w takim stopniu się zacięły że aż dymy leciały ... Co ciekawe dalej było czuć że są zacięte, rano podchodzę pod spód patrzę ale tam jest luz nie są zacięte na sucho naciskam patrzymy we 2 i nic się nie blokuje. I o co w tym wszystkim chodzi bo już nie da się wytrzymać z nimi... Niby mówili mechaniczny ciągnik ale ta mechanika to jednak zawodzi czasem jak hydraulika czy inne układy hamulcowe. Prosiłbym o jak najszybszą pomoc co mam zrobić, gwarancja skończyła się miesiąc temu wiec teraz musimy sobie radzić sami. Nawet nie mogę jechać zrobić uprawek pożniwnych bo cholera wie czy znów się tak nie stanie gdzieś po drodze a mam kilka km na samo pole. Z góry dziękuje chłopaki !
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj