tomalaaa07

Potrzebny fachowiec do remontu prasy krone 160 mini woj.małopolskie

Polecane posty

tomalaaa07    0

Witam czy zna ktoś kogoś z stron małopolskiego kto by mi wycenił remont maszyny krone 160 mini stop a później ją wyremontował ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristoffer    4

Możesz zapytać Dariusz Spytek Raciechowice tel (12)2715888 zajmuje się remontem maszyn rolniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomalaaa07    0

No to co trzeba zrobić aby ciszej pracowała i dobrze zbijała bo służy najczęściej do sianokiszonki nie wiem czemu ale straszni głośno chodzi i ostatnim czasem uderza mi gdy klapa jest na dole to belki ładują mi o listwę w której jest zamontowana okładzina między głównym wałem a belką od odrzutnika która zapobiega wypadaniu materiału prasowanego naciąg automatyczny na klapie ma sprężyny rozkręcone na max. Drugi mankament to podczas maksymalnego otwarcia są takie koła u góry które mają naciągać łańcuchy a praktycznie tylko się ocierają i straszni rzuca łańcuchem w tej niecce u góry miedzy przejściem z prasy a klapy w razie w mogę porobić zdjęcia filmiki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mf255fan    9

Zrób parę zdjęć ale najpewniej łańcuch do wymiany, chyba ktoś próbował skracać ale nie jestem pewien czy coś z tego wyszło.Jak by co to jestem z małopolskiego ale z samego południa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzki-eg    0

Ja pochodzę z okolic Nowego Targu, szukałem ostatnio dobrego fachowca. Zawsze szukam po znajomych, tym razem kolega wysłał mi tą stronę http://budpartnerzy.pl żebym tam znalazł.. Trafiłem na naprawdę dobrego fachowca, szybko i niedrogo naprawił usterkę. Pozdrawiam  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez skarbek15
      Jak w temacie kupię sterownik lub komputer do krone combi pack 1250 lub 1500 mogą być nie działające i nie sprawne lub po nieudanych naprawach innych serwisów Kontakt 508537293



    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      mam problem ze sterownikiem w tej belarce. Wyświetla się taki błąd. Co on oznacza?
      Pozdrawiam.

    • Przez RockAndRolnik
      Decyzja zapadła kupujję 1250 MC Fortimę. Rozważałem 1500 MC i Mchale 5400c lub 5500, ale zdecydowałem się na Krone Fortima 1250 MC ... po roku napisze o doświadczeniu swoim Może ktoś ma i podzieli się swoimi odczuciami   ?
    • Przez Grzegorz08
      Mam problem (Belownica Krone 1250) z owijaniem siatką gdyż po uruchomieniu pobierania siatki nie cofa się siłownik na ciągu paska i nie załącza aparatu ucięcia siatki.
    • Przez Marcin157
      Witam, mam problem z prasa rolującą krone KR 155 podczas dobijania belki otwiera się tylna klapa. Na zamkniętej komorze wygląda tak jakby siłownik nie podnosił tego uchwytu do końca co blokuje klapę. Proszę o jakieś porady co zrobić!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj