Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bankrut ????

82 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1038 postów

Napisany 26 kwiecień 2008 - 12:14

Bankrut ???? Panstwo nie moze ingerowac w rynek rolny nie dlatego ze mamy kapitalizm ale dlatego ze jestesmy w Uni. Unia zabrania skupów interwencyjnych na terenie jednego panstwa (tak bylo kiedys w Polsce). Jezeli skup ma byc przeprowadzony to przeprowadza go cala unia a nie pojedyncze panstwo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bankrut ???? Dzisiaj, 20:05
  •  

#82 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 26 kwiecień 2008 - 12:23

Bankrut ???? ale dzieki temu ze mamy kapitalizm jestesmy w UE, a wiec....
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#83 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 08 lipiec 2008 - 12:46

Bankrut ???? skup interwencyjny (zależy jeszcze czego) - w uni nie jest zabroniony - jes jednym z mechanizmów regulacji rynków rolnych - i możliwy jest on tylko do jednego państwa tylko ze musi na niego wyrazić zgode komisja europejska

jest on stosowany wtedy gdy cena za dany towar spadnie ponizej pewnego poziomu - ale zaznaczam ze nie jest to poziom rentownosci rolnika tylko jeszcze niższa wartość

jak mnie uczono na studiach obecnie w przypdaku wieprzowiny skup ma raczej znaczenie sanitarne gdyż ostatni raz miał miejsce w 1986 podczas epidemi jakiejś tam choroby w dawnej "15-tce"
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."