Polecane posty

panowie rozciąlem stary filtr hydrauliczny w mf 3070 i znalazłem w nim opiłki moje pytanie brzmi czy jest to coś poważnego opiłków nie ma dużo ale jednak są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolego jak było troche to wiesz ze hamulce są w oleju zalane to z nich mogą a troche masz to nie musisz sie tym zbytnio martwić jak by było duzo to podejrzana sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Między innymi po to masz filtr aby wyłapywał opiłki. Trochę zawsze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Odnośnie tych opiłków jeśli sie pojawiają sprawdź  stan tarczy hamulcowych może już sie kończą , koledze tez tak sie zaczeło pojawiać i powiedzieli mu że ma się tym nie martwić a za rok zmieniał tarcze hamulcowe a w układzie dostało mu się mnóstwo opiłków, których jest się bardzo ciężko później pozbyć .Moja rada sprawdź za w czasu stan tarczy jeśli potrzeba to zmień roboty przy tym jest ale unikniesz problemów związanych z zanieczyszczeniem układu hydraulicznego opiłkami.

Edytowano przez wlkpmder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

No tak teraz zbytnio martwic się nie trzeb. Ale jak padnie popa i jakieś sprzęgła działające w oleju to martwić się będzie można. Najprawdopodobniej opiłki są z tarcz hamulcowych. Można sprawdzić. Ale jak już się rozbierze lepiej zmienić. Opiłkami z tarcz nie jeden skrzynię załatwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    928

Powodów do radości z tego nie ma, coś musi nie być tak kiedy opiłki jakieś są 

Edytowano przez ThePerkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Czy wymianę tarczy hamulca ręcznego da się zrobić przez pokrywę pompy? Czy to wymaga rozkopania całego tylnego mostu? Ręczny był słaby a jak wyciągnąłem pompę do sprawdzenia to zauważyłem że jednej tarczy hamulcowej nie ma :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek88    1

No mi się wydaje że tylko lewa wystarczy, chociaż przy wymianie miałem również zdjętą prawą ale z innego powodu.

A z jakiego powodu trzeba wyjęć pompę z pokrywą, przeszkadza coś tam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

nie przeszkdza, ale pomaga - -pomoc drugiej osoby, (i dodatkowe światło -bo ciemno jak w murzyńskiej chacie :)

daj maile na priv to wyśle ci scan z instrukcji napraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj