Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozdzielacz

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kodzioo

kodzioo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19 maj 2015 - 17:27

Rozdzielacz

Witam

Chciałbym sie zapytac Może ktos posiada Case jx1100u >?

A wiec miałęm problem z wyjsciami hydraulicznymi pod rozrzutnikiem,Mam 6 wyjsc hydraulicznych 3 wyjsciowe i 3 powrotne 

Problem polega na tym co moze byc przyczyna ze 4 wescia(2 wychodzace ,2 wchodzace) NIe działaja ?

Wczesniej miałem problem ze nie było wchodzacych ale to nei przeszkadzało i dzisiaj jak jechałęm na pole wywieźć obornik 2 raz to wyjscia nie chciały wgl. dzialac ... Może ktos cos miał z tym wspulnego ?

Z góry dziekuje za pomoc !

Załączone miniaturki

• sssssssssssssssssssssssss.png

Edytowany przez kodzioo, 19 maj 2015 - 17:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozdzielacz Dzisiaj, 17:28
  •  

#2 Share lks91

lks91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rolnictwo, mechanizacja, muzyka

Napisany 19 maj 2015 - 19:09

Rozdzielacz

Witam,

sprawdzałeś linki? może są zerwane, ciągnik "dusi się" jak ruszasz dźwigniami?

#3 Share kodzioo

kodzioo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19 maj 2015 - 21:21

Rozdzielacz

No własnie jak ruszam dzwigniami tymi ktorymi dzialaja to ciagnik dusi sie a tymi co sa zaznaczone to nie na 700 obrotow caly czas utrzymuje . Tam sa cięgła od wajch poprowadzone do rozdzielacza i wszystko jest ok. Nic z niego nie cieknie w skrzyni jest około 40l oleju wymieniony około 3 miesiace temu po remoncie Sprzegła . Dodam ze Case robi pod Ładowaczem i wszystko jest z nim ok tylko te 4 mi wyjscia nie dzialaja ... A niedługo zaczna sie sianokosy a mi potrzebne wyjscia do kosiarek i prasy wiec szybko chciałbym wiedziec o co chodzi

Z góry dziekuje ! :)

Edytowany przez kodzioo, 19 maj 2015 - 21:23.

#4 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 19 maj 2015 - 21:52

Rozdzielacz

Rozdzielacz masz jeden trzy sekcyjny, czy dwa (jeden jedno i drugi dwu sekcyjny)?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kodzioo

kodzioo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 maj 2015 - 20:50

Rozdzielacz No mam właśnie jeden który chodzi pod wyjsciami i turem i wszystko było ok do wczoraj ... Wszystko na zdjęciu jest pokazane ;)

#6 Share lks91

lks91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rolnictwo, mechanizacja, muzyka

Napisany 20 maj 2015 - 21:03

Rozdzielacz

Ciężko coś powiedzieć na odległość... skąd jesteś? masz tam pokrętło do regulacji ciśnienia na rozdzielaczu? może ktoś skręcił na maxa:) to na pewno jakaś pierdoła:) urok CNH :)

#7 Share woytek

woytek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 20 maj 2015 - 23:09

Rozdzielacz

No mam właśnie jeden który chodzi pod wyjsciami i turem i wszystko było ok do wczoraj ... Wszystko na zdjęciu jest pokazane ;)

Na zdjęciu masz pokazane szybkozłącza, a pytałem o rozdzielacz który jest pod kabiną, także go nie widziałem B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kodzioo

kodzioo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 21 maj 2015 - 05:54

Rozdzielacz

Ciężko coś powiedzieć na odległość... skąd jesteś? masz tam pokrętło do regulacji ciśnienia na rozdzielaczu? może ktoś skręcił na maxa:) to na pewno jakaś pierdoła:) urok CNH :)

Mam właśnie 2 regulatory do ciśnienia i jeden urwany ale działający ... Lubelskie łuków

Na zdjęciu masz pokazane szybkozłącza, a pytałem o rozdzielacz który jest pod kabiną, także go nie widziałem B)

Rozdzielacz mam jeden jak pisalem :) a na zdjęciu pokazalem co nie działa i czego może być tego wina .

Rozdzielacz mam jeden jak pisalem :) a na zdjęciu pokazalem co nie działa i czego może być tego wina .

Dodaj odpowiedź