kodzioo

Rozdzielacz

Polecane posty

kodzioo    0
Napisano (edytowany)

Witam

 

 

 

Chciałbym sie zapytac Może ktos posiada Case jx1100u >?

A wiec miałęm problem z wyjsciami hydraulicznymi pod rozrzutnikiem,Mam 6 wyjsc hydraulicznych 3 wyjsciowe i 3 powrotne 

Problem polega na tym co moze byc przyczyna ze 4 wescia(2 wychodzace ,2 wchodzace) NIe działaja ?

Wczesniej miałem problem ze nie było wchodzacych ale to nei przeszkadzało i dzisiaj jak jechałęm na pole wywieźć obornik 2 raz to wyjscia nie chciały wgl. dzialac ... Może ktos cos miał z tym wspulnego ?

 

Z góry dziekuje za pomoc !

post-141559-0-07462300-1432053088.png

Edytowano przez kodzioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks91   
Gość lks91

Witam,

sprawdzałeś linki? może są zerwane, ciągnik "dusi się" jak ruszasz dźwigniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodzioo    0
Napisano (edytowany)

No własnie jak ruszam dzwigniami tymi ktorymi dzialaja to ciagnik dusi sie a tymi co sa zaznaczone to nie na 700 obrotow caly czas utrzymuje . Tam sa cięgła od wajch poprowadzone do rozdzielacza i wszystko jest ok. Nic z niego nie cieknie w skrzyni jest około 40l oleju wymieniony około 3 miesiace temu po remoncie Sprzegła . Dodam ze Case robi pod Ładowaczem i wszystko jest z nim ok tylko te 4 mi wyjscia nie dzialaja ... A niedługo zaczna sie sianokosy a mi potrzebne wyjscia do kosiarek i prasy wiec szybko chciałbym wiedziec o co chodzi

 

Z góry dziekuje ! :)

Edytowano przez kodzioo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

Rozdzielacz masz jeden trzy sekcyjny, czy dwa (jeden jedno i drugi dwu sekcyjny)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodzioo    0

No mam właśnie jeden który chodzi pod wyjsciami i turem i wszystko było ok do wczoraj ... Wszystko na zdjęciu jest pokazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks91   
Gość lks91

Ciężko coś powiedzieć na odległość... skąd jesteś? masz tam pokrętło do regulacji ciśnienia na rozdzielaczu? może ktoś skręcił na maxa:) to na pewno jakaś pierdoła:) urok CNH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

No mam właśnie jeden który chodzi pod wyjsciami i turem i wszystko było ok do wczoraj ... Wszystko na zdjęciu jest pokazane ;)

 

Na zdjęciu masz pokazane szybkozłącza, a pytałem o rozdzielacz który jest pod kabiną, także go nie widziałem B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodzioo    0

Ciężko coś powiedzieć na odległość... skąd jesteś? masz tam pokrętło do regulacji ciśnienia na rozdzielaczu? może ktoś skręcił na maxa:) to na pewno jakaś pierdoła:) urok CNH :)

 

Mam właśnie 2 regulatory do ciśnienia i jeden urwany ale działający ... Lubelskie łuków

Na zdjęciu masz pokazane szybkozłącza, a pytałem o rozdzielacz który jest pod kabiną, także go nie widziałem B)

 

Rozdzielacz mam jeden jak pisalem :) a na zdjęciu pokazalem co nie działa i czego może być tego wina .

Na zdjęciu masz pokazane szybkozłącza, a pytałem o rozdzielacz który jest pod kabiną, także go nie widziałem B)

 

Rozdzielacz mam jeden jak pisalem :) a na zdjęciu pokazalem co nie działa i czego może być tego wina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Matusp85
      witam jak skalibrować licznik w case cx 80. nie mogę wejść w w to pole wyboru od1do6 tylko wyskakuje mi odrazu CAL i mogę wybrać od 1 do 4 i nic więcej. poza tym zniknęła mi prędkość
    • Przez zetores
      Witam.czy ktos wie jak podpiąc pod rozdzieczalac maszyne z ls?
      Rozdzieczalac na zdjeciu ten pomiędzy gniazdami posiada :po lewo 3 korki, po prawo jeden, i ten jeden korek co widac. 

    • Przez Matusp85
      witam. spalił mi się bezpiecznik oś zapalniczki i go wymieniłem. zegar powrócił na godz 12:00 i chciałem ustawic. niestety po przyciśnięciu srodkowefo przycisku i przekręceniu stacyjki w lewo zamiast wyboru kodów 1-6 mam napis CAL a niżej mogę wybrać 1-4. niestety zniknęła mi również prędkość. co robić
    • Przez ruciak24
      Cześć mam problem z ładowaniem i dwoma regulatorami napięcia już tłumaczę wraz z końcem szczotek w alternatorze oddaliśmy go do regernacji i części były wybrakowane że trzeba było regulator napięcia dodać po zamontowaniu nie mam ładowania w ciągniku po każdym odpaleniu i zgaszeniu muszę ciągnik ładować i pytanie jest takie jak zmostkowac ten regulator napięcia aby było dobrze opisy wtyków na regulatorze napięcia to Df d- i d+ które połączyć razem a które z czymś innym żeby było dobrze i pytanie jeszcze jedno czy jest osoba która robi instalacje elektryczne od zera do ciągników typowo u klienta? Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj