Polecane posty

Witam wszystkich ;) Niedawno zakupiłem John Deere'a 6330 Premium i kompletnie nie wiem jak korzystać z "komputerka" CommandCenter", a nie mam żadnej instrukcji ani znajomego, który miałby taki sprzęt :( 
Co takiego może tam znaleźć, w czym może nam pomóc i przede wszystkim jak się tam poruszać, to mnie najbardziej interesuje ;)
Oraz jakieś ciekawostki na temat tej serii :)


Z góry bardzo dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks91   
Gość lks91

w tym komputerku znajdziesz informacje dotyczące spalania, przebytej odległości, areału na jakim pracowałeś taki, możesz tam odczytywać błędy ciągnika, taki komputer pokładowy:) masz z prawej strony wyświetlacza pokrętło i 3 klawisze, one są od komputera. Musiałbym wejść do ciągnika i przypomnieć sb jak to działa:) nie jest to skomplikowane. Skąd jesteś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dzięki, dzięki :)
Okolice Przasnysza ;)
mam jeszcze pytanie do Was
Wiecie gdzie można kupić tę "gumę" na lewarek od zmiany biegów? Bo jest lekko przetarta i chciałbym to zmienić ;)

Edytowano przez janekmakul1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks91   
Gość lks91

za wiele Ci nie pomogę, już dawno nie bawiłem się tym komputerkiem:) powiedz ile masz mtg w jd masz z nim jakieś problemy? na pw podrzucam Ci adres sklepu z częściami, na pewno Ci pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek15    7

jeśli chodzi Ci o ten plastik co jest żółw i zająć to w serwisie kosztuje to 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągnik jest w bardzo dobrym stanie ;) 
Aktualnie ma nabite 3900 h, sam zrobiłem może z 10h. 
W sumie to nie wiem czy jest sens to zmieniać, bo tylko jeden przycisk jest lekko przetarty :P
Tak, mam coś w ten deseń, tylko że u mnie są 3 przyciski, bo mam z trybem AUTO :) 
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks91   
Gość lks91

Przebieg symboliczny:) o ile nie jest to 13900, można to poznać:) który rok, jakie wyposażenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Sprawdzony przez serwis, a zresztą widać, że wszystko jest w idealnym stanie ;) 
Skrzynia AQ 50 km/h, hamulce na przód, TLS, amortyzowana kabina, TUZ, balast, szerokie opony, automatyczna klimatyzacja, amortyzowany fotel pasażera, rozbudowana hydraulika, dodatkowe oświetlenie, radio i nie wiem co tam jeszcze on ma :P
2008 ;)

Edytowano przez janekmakul1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lks91   
Gość lks91

No fajna wersja:) Bezawaryjności życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez ceston
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 1014 bo nigdzie nie mogę znaleźć chodzi głównie o schematy hydrauliczne.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj