Skocz do zawartości

Zdjęcie

Części zamienne

14 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: części zamienne (39 użytkowników głosowało)

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 luty 2008 - 20:19

Części zamienne chciałem was zapytać jakie preferujecie zakupowac części zamienne i dlczego akurat takie - czy zawsze kupujecie częsci orginalne zapakowane w kartoniki czy kupujecie moze zamienniki - a moze części "lekko przechodzone" z maszyn które np spłoneły czy coś innego je spotkało

oprócz sondy to piszcie o swoich spostrzeniach - dotyczacych nie tylko częsci do ciagników ale takze do innych maszyn

pozdrawiam
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Części zamienne Dzisiaj, 18:19
  •  

#2 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 26 luty 2008 - 20:24

Części zamienne Mój ojciec kieruje się zawsze jakością, a mój kupel żeby tańsze to robił 4 lata temu generalkę i teraz. Lepiej wyłożyć więcej raz niż kilka razy po trochu i mieć święty spokój.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#3 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 26 luty 2008 - 20:26

Części zamienne Ja też stawiam na jakość, mimo, że cena oryginalnych części przyprawia o zawrót głowy... Ale cóż wolę raz zrobić, porządnie... :rolleyes:

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 26 luty 2008 - 21:23

Części zamienne hehe - no widze ze kasy na swoje sprzęty nie żłujecie ;)- a swoją drogą to bardzo dobrze
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#5 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 26 luty 2008 - 22:38

Części zamienne No widać większośc kupuje oryginalne części i zwracają uwage na jakość np. ja tak robie ;)
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

#6 Share zetor165

zetor165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ekonomia, motoryzacja

Napisany 26 luty 2008 - 22:50

Części zamienne Jak tylko jest możliwość to oryginalne części kupujemy, a co do dostępności niekiedy jedzie sie gdzieś dalej żeby tylko kupić oryginał-zawsze sie ma nadzieje że opłaca sie jechać dalej ale za to maszyna dłużej będzie działać.
Praca, pasja, zamiłowanie.....

#7 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 26 luty 2008 - 23:04

Części zamienne My zawsze kupujemy nowe i jak najlepsze oczywiście wiem ze koszują ale też wiem że wytrzymają więcej niż jakieś za 10zł
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#8 Share lukasz15

lukasz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 278 postów

Napisany 26 luty 2008 - 23:22

Części zamienne

My zawsze kupujemy nowe i jak najlepsze oczywiście wiem ze koszują ale też wiem że wytrzymają więcej niż jakieś za 10zł

No wiadomo oryginalł to oryginał. U mnie w kombajnie 2 lata temu były 2 napinacze na których trzeba było wymienić łożyska. Ale nie było już czasu więc zdążyliśmy wymienić tylko jedno na polskie a tamto zostało stare niemiecki. W tym roku po żniważ patrzymy a tam to stare niemiecki jeszcze dłużej wytrzyma niż to nowe polski(polski ledwo co się już trzyma)
Itak to jest jak nie założysz oryginału to bedziesz 2 razy robił i więcej pieniędzy wydasz na to kombinowanie.
Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 27 luty 2008 - 15:51

Części zamienne My kupujemy do maszyn zmienniki nie są to bardzo drogie ani bardzo tanie części określił bym to, że kupuje części ze średniej półki cenowej i są one w miarę dostępne ;)
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#10 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 27 luty 2008 - 16:17

Części zamienne części to jest to co mnie najbardziej wk.............. płaci się kupe kasy a i tak są do d.... w tamtym roku kupiliśmy nowy wałek rozrządu do ursusa i co właśnie gówno okazało się że krzywki były milimetr mniejsze a nie miał to być zamiennik tylko oryginał do tego samego ciągnika tato kupił widełki do skrzyni biegów i co trzy razy wymieniał aż założyliśmy stare bo wszystkie nowe były krzywe i miały za mały otwór i ani na starty ani na nowy wałek nie chciały wejść oczywiście miały to być oryginalne a nie żadne podróby. czasami chciałbym wcisnąć w gardło producentowi część która jest bublem może w tedy by trochę bardziej zaczęli dopracowywać te części,

#11 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 27 luty 2008 - 16:23

Części zamienne Części kupuje jakie są, wiadomo że do C-360 czym Mf-255 kupie nówki w kartonikach ale do kombajnu czy zagranicznej maszyny ciężko kupić oryginał a czasami można w ogóle o takim zapomnieć.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#12 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 27 luty 2008 - 17:55

Części zamienne Ja kiedys kupowałem byle tańsze, ale jak mi raz po 1 sezonie padło cale ułożyskowanie w kosiarce, powiedzialem dosc. Kupuję tylko oryginały, ale wiem, że one też nie są idealne.

#13 Share halun20

halun20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 27 luty 2008 - 18:12

Części zamienne u nas w gospodarstwie kupuje się zamienniki i orginały.zależy jaka jest to część.łożyska staramy się kupować jedne z lepszych ale np. noże do kosiarki dyskowej nie kupujemy orginalne bo jak uderzę w kamień zamiennikiem czy orginałem to obydwa sie wygną albo pękną. co do ciągników to w zetorze nie mamy dużych problemów z częściami bo jak narazie w silniku i skrzyni nic sie nie popsuło ale w razie czego to bym kupował orginalne, a co do Deutza to dużego wyboru jak narazie nie mam. Choć by to była jakaś pierdółka to i tak będzie orginalna bo zamienników nie ma.

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 luty 2008 - 18:17

Części zamienne My zawsze bierzemy jakościowo najlepsze...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 27 luty 2008 - 18:21

Części zamienne My kupujemy czesci tylko nowew i dobrej jakosci zeby sluzyly jak najdluzej

Dodaj odpowiedź