Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pechowe ciagniki.

62 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2008 - 12:09

Pechowe ciagniki. No i co z tego, że kierownica jest wysoko?? Mi to nic nie zmienia w Rusku musi być tak i tyle ja bym nigdy nie założył krótszej np: od C-360
Biegi u mnie wchodzą bez oporu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pechowe ciagniki. Dzisiaj, 07:34
  •  

#42 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 12:23

Pechowe ciagniki.

We władu są dwie wady.
1 Zbyt wysoko kierownica.
2 Ciężko wchodzące biegi.

cos ci sie chyba pomylilo z tymi biegami u mnie chodza elagancko .... ale z kierownica to fakt jest troszke w zlej pozycji ale mi pasuje ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#43 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 lipiec 2008 - 12:33

Pechowe ciagniki. Jeździłem Władkiem z kolumną od C-360 i nie taki nie może być bo się dziwnie ręce układają i jestem bardziej zmęczony niż w moim:) A poza tym lubię jeździć z wyprostowanymi rękami. Co do biegów do może ciężej wchodzą ale z Władimircami z jedną dźwignią zmiany biegów.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 12:35

Pechowe ciagniki. ale chlopaki wracajmy do tematu bo zaraz bany sie posypia bo od wczoraj nowa kadra modów doszla to nie wiadomo na co ich stac hahahaha!!!!!!!!!! ;)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#45 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 12:46

Pechowe ciagniki.

co kur**!!!!!!!!!!!!????????????????????? ty sie lepiej nie wypowiadaj kur*** bo nie miales z nimi nigdy stycznosci a sie wpier*** ja mam 2 wladki i zlego slowa nie powiem to te wasze ciapki sa kur*** do d*p** i tyle ...

kolego-zainstaluj sobie bluzgatora to bedziesz miał sie z kim powyzywac ale tutaj na forum nie!!
po za tym kazdy ma swoje zdanie a tym bardziej ma do niego prawo, wiec jak ktos napisze ze 330 jest lepsza od t25 to nie znaczy ze jest **&^$#^ skoro tak to i jaki taki jestem
sam pisałem ze wole 330 ale nikogo nie wyzywałem za takie cos, zaraz porozdaje bany ;)

#46 Share Tobiasz912

Tobiasz912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 15:42

Pechowe ciagniki. zastanówcie się co piszecie :( wielu z was nie jeździło niektórymi ciągnikami i g**** wie na ich temat, :angry: a je krytykuje no i poco wam to ???

każdy jak by dbał o swój ciągnik to by nie był pechowy ;)
Praca rolnika godna jest szacunku !!!

#47 Share grzecho106

grzecho106

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 16:13

Pechowe ciagniki.

cos ci sie chyba pomylilo z tymi biegami u mnie chodza elagancko .... ale z kierownica to fakt jest troszke w zlej pozycji ale mi pasuje ;)

Nic mi się nie pomyliło władkiem jeździłem nie raz.W twoim władku możę biegi chodzą lekko ale jak jeżdżę władkiem sąsiada to jak chce zredukować na wyższy bieg to władek prawie staje bo się nie da wcześniej włożyć bo zgrzyta w skrzyni

No i co z tego, że kierownica jest wysoko?? Mi to nic nie zmienia w Rusku musi być tak i tyle ja bym nigdy nie założył krótszej np: od C-360
Biegi u mnie wchodzą bez oporu

Jak to co ja jak pojeżdże cały dzień władkiem to mnie ręce bola z tego trzymania w górze, a komfort pracy się też chyba liczy nie :angry:

#48 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 16:15

Pechowe ciagniki. @tobiasz912 dodales cos nowego do tematu??? taki post jak twoj widzialem juz 5 razy w tym temacie, a juz warny zaczalem rozdawac!!!!
nie robic spamu!!!!
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#49 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 16:17

Pechowe ciagniki. pechowi to są kierowcy a nie ciągniki, wujaszek kiedyś miał t25 i głosił jaki to niby pechowy mu sie trafił, ciągle jakis wałek się w nim urywał czy coś innego nie wiem ale coś tam się psuło, mechanicy sie zmieniali i ciągle to samo, ale każdy radził żeby dawac więcej obrotów a wujaszek tylko dusił tego t25 na wolnych obr w każdej robocie bo niby mało wtedy pali, sprzedał tego t25 kupił używaną c330 i ciapek mu służył do śmierci,a nowy właściciel tego t25 też nie narzeka,

#50 Share DarekD

DarekD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 658 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 16:53

Pechowe ciagniki.

We władu są dwie wady.
1 Zbyt wysoko kierownica.
2 Ciężko wchodzące biegi.

plus sprzęgło jednostopniowe i falowanie regulatora poniżej obrotów minimalnych . Biegi będą ciężko wchodzić jak jest włączony WOM . Trudno to wszystko zaliczyć jako "pechowe", tak już mają ;)

nowy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share LukaszZduny

LukaszZduny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 17:02

Pechowe ciagniki. on dodal to do jego wad. czytaj ze zrozumieniem

#52 Share grzecho106

grzecho106

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 18:06

Pechowe ciagniki.

plus sprzęgło jednostopniowe i falowanie regulatora poniżej obrotów minimalnych . Biegi będą ciężko wchodzić jak jest włączony WOM . Trudno to wszystko zaliczyć jako "pechowe", tak już mają ;)

Nawet jak nie jest włączony wom to ciężko wchodzą jak zwoziłem władkiem słomę u sąsiada to przecież wom nie był mi potrzebny i biegi ciężko wchodził jak nie był włączony

#53 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 lipiec 2008 - 18:39

Pechowe ciagniki. mi akurat dobrze chodzą biegi nie narzekam, narzekał to mój tata jak miał snopowiązalke na jednostopniowe sprzęgło to jest jedyna wada fabrychna która wystepuje w 100%władków, a reszta to juz w czasie eksploatacji, jak ja widze co sąsiad swoim wyprawia to się naprawde dziwie że on tyle wytrzyma, poznaniak 2,7 pełny nasypany, dziury jak ch**** a on 6 i gazu gazu, i się trzyma bardzo ładnie wyglada bo czysciutki, tylko raz był w nocy na polu, i idzie koło silnika z lewej strony i coś go oblało a to wąż od ciśnienia oleju pekł i sie troche wykrwawił??? A mój, padł mi alternator, na dniach jescze oryginał bez remontu, no i to mnie zdenerwowalo, a tak no zawsze jakaś mała usterka a to sróbka a to to ale takie rzeczy to ja na polu robie mam szkrzynke kluczy, tu popuszcze, tu dokręce i dalej. biegi jak mówiłem elegancko wchodzą czasmi, jak chce wrzucić wsteczny a do przodu sp***rza to jest troche zgrzytu ale tak to jest spox pewnie jakiś egzemplarz pechowy się trafił tak to jest nigdy 100% wyprodukowanych ciągników, pędzie super w 100% dopracowany, nie ma takiej marki
Mój Wladimirec podbija świat

#54 Share ml78

ml78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Zainteresowania:ogólnie maszyny rolnicze i nie tylko, budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe

Napisany 10 lipiec 2008 - 18:44

Pechowe ciagniki. He he spojrzałem na temat :( i przypomniał mi się ciągnik teścia ;) a mianowicie odkąt pamiętam maska mu odpadała , akumulatory wysiadały kolumna kierownicza się psuła ciągle przebite opony jak nie przednia to tylna to uszczelka pod głowicą to symering .
A przypomniałem właśnie ostatnio jak byłem z rodzinką na wsi to znów puściła uszczelka pod głowicą z przykrością napiszę ale tym ciągnikiem jest ursus c 330, a u sasiada c330 śmiga aż miło .
Tak więc pechowy jest przynajmniej ten ciągnik . :(
Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

#55 Share PaWeL07

PaWeL07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 10 lipiec 2008 - 20:31

Pechowe ciagniki. Zbyt wysoka kierownica w T-25 jest chyba dla tych którzy mają 150 cm wzrostu :( ;) . Według mnie nie jest za wysoka. Jak dla mnie największą i chyba jedyną wadą tego ciągnika jest to że za bardzo w nim rzuca jak się jedzie po nierównościach.
KPK Kumurun Team

#56 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 18:01

Pechowe ciagniki.

Zbyt wysoka kierownica w T-25 jest chyba dla tych którzy mają 150 cm wzrostu ;) :( . Według mnie nie jest za wysoka. Jak dla mnie największą i chyba jedyną wadą tego ciągnika jest to że za bardzo w nim rzuca jak się jedzie po nierównościach.

Kierownica jest dlatego na takiej wysokości by można było ją przełożyć na drugą stronę do jazdy tyłem, do wyrywaczki lnu

#57 Share wueska

wueska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 11 lipiec 2008 - 19:21

Pechowe ciagniki. może trochę nie na temat ale u nas najbardziej pechową maszyną jest prasa z-224/1 sipmy , mamy ją już kilka lat i tylko pierwsze dwa była ok. teraz nie ma sezonu żeby nie pękł aparat, igieł to ze dwa komplety na sezon minimum ;) , ostatnio wał napędzający aparaty grabie i ślimak uległ skręceniu o jakieś 30 stopni :( a tak poza tym to nigdy nie wiąże :( :( :(

#58 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 20 sierpień 2008 - 21:19

Pechowe ciagniki. Miałem okazje jezdzic T25
Biegi wchodziły nawet dobrze bez zgrzytów,nie podobało mi sie ze silnik pracował nie równo, mocno go woziło jak sie przejezdzało przez jakąs wyrwe z wiekszą predkoscią to mozna było udezyc sie głową w kabine tak skakał. Moim zdaniem URSUS C330 bedzie lepszy jest niski ma fajniejszą skrzynie jak zdrowy silnik 4bieg i ognia.Sam posiadam C330M 17 lat głownie jako ciagnik pomocniczy sadzarka zgrabiarka lekki transport do niedawna orka wszystkie lekkie prace,żadnych przecieków silnik okolo 3800h i miałem jedną awarie zgoniło nakretke w skrzyni biegów pół dnia roboty a pozatym nic.Uważam że ursus jest dopracowany przy DOBRYM użytkowaniu nie ma żadnych przecieków a co do tematu owszem może trafic sie wadliwy ciagnik np:wada odlewu ale to mogą byc wyjątki.W mojej wiosce 2użytkownikom Władimirców urwał sie wał.Osobiscie jestem za 330. Użytkownicy władimirców nie wkurzajcie sie jak ktos nie chwali władimirców,lepiej napisac jakis mądry argument za czy przeciw T25 niż kłócic sie,niech kazdy sie wypowie swoim zdaniem uszanujmy to.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#59 Share Dominator80

Dominator80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:interesuję się rolnictwem historią średniowiecze mam c-330m<br />pług 2 skibowy kultywator brony itd. ursusy czyli trzydziestki prosto mówiąc są najlepsze

Napisany 15 wrzesień 2008 - 19:10

Pechowe ciagniki. Dla mnie ogólnie najgorsze są Fortchritty kombajn rozumiem ale ciągnik to już przechodzi ludzkie pojęcie a poza tym same silver troche są skiepszczone

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 październik 2008 - 22:48

Pechowe ciagniki. moim zdaniem zlych ciagnikow niema, to operatorzy tacy sa co sprzet niszcza. ostatnio przyjechal do brata kolega z 3p i mowil ze WOM niechce sie wlaczyc ze wajcha lata a WOM niechodzi. Brat zobaczyl i odrazu mu powiedzial ze musial wlaczac noga WOM i peklo w srodku. odkrecili dekiel i tak bylo. zabek byl urwany. bo ciezko bylo sie schylic lepiej noga.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Dodaj odpowiedź