Skocz do zawartości

Zdjęcie

władimiriec t25

2630 odpowiedzi na ten temat

#1661 Share wlatcakomaruf

wlatcakomaruf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 23:01

władimiriec t25 Zapewne chodzi o jego cykl pracy. Jeśli coś się nagrzewa to jedynie uzwojenia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
władimiriec t25 Dzisiaj, 17:56
  •  

#1662 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1381 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 16 czerwiec 2012 - 23:42

władimiriec t25 Ja również jestem użytkownikiem rozrusznika R11 :)
dobre akumulatory, to i w zimie kręci tak jak trzeba, ale co ja tu się będę rozpisywać...
Tutaj wystarczająco dużo opisałem i pokazałem na filmach:
http://www.agrofoto....ni/page__st__40

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#1663 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:16

władimiriec t25 Panowie ... mam problem z moim Władkiem .
Więc tak , gdy koszę rotacyjną gdzieś około 2 godzin ciągnik staje się "mułowaty" , nie może się zebrać na obroty - reaguje na pedał gazu z opóźnieniem , ogólnie jest słaby . Temperatury nie łapie , co to może być ?

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#1664 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:29

władimiriec t25 Temperatury nie łapie czy nie działa wskaźnik od temperatury? Przyciśnij go ręką mocno może masy nie łapie dobrze . Już szybciej Ci się może przegrzewa i dlatego słabnie . A kopci jak kosisz?
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#1665 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:41

władimiriec t25 Faktycznie może coś z tym wskaźnikiem jest nie tak jutro obczaje . Nie, nie kopci .

#1666 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:43

władimiriec t25 Wedle mnie pompa się kłania :) Pozdrawiam

#1667 Share wlatcakomaruf

wlatcakomaruf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 20:20

władimiriec t25 Witam, ciekawi mnie jak macie rozwiązane mocowanie łącznika centralnego przy ciągniku.
Bardzo prosiłbym, żebyście zamieścili zdjęcia swoich rozwiązań.

#1668 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 20:47

władimiriec t25 Ok, jutro postaram się wstawić zdjęcia na AF :)

#1669 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 23 czerwiec 2012 - 18:14

władimiriec t25 http://www.fotosik.p...035724ca86.html http://www.fotosik.p...b5004cde46.html ten zaczep jest zdejmowany i zakładany w parę sekund.

#1670 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 19:26

władimiriec t25 Nie wiecie może są jakieś mocniejsze siłowniki niż c75 do władymirca bez przerabiania i rozdzielacz dwusekcyjny pływający?. Bo trudno owijarko owijać gdyż szarpie gdy tylko dzwignio ruszymy a i nie może podnieść i wykiprować balotu. Ma może ktoś kompletne wspomaganie ze sklepu agricola na allegro za 1980zł.?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1671 Share wlatcakomaruf

wlatcakomaruf

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 20:15

władimiriec t25 Mocniejszy jest np C100 od mtz-ta ale nie wiem czy pasuje, z budowy jest podobny. Rozdzielacz dwusekcyjny pływający? A z tym oryginalnym coś nie tak? Belot ile waży? Udźwig Władka na ramionach to jak dobrze pamiętam 700kg? Dasz mocniejszy siłownik to ucho oberwie. Może po prostu pompa słaba?

#1672 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów

Garaż
    Rolnictwo

Napisany 25 czerwiec 2012 - 21:26

władimiriec t25

Nie wiecie może są jakieś mocniejsze siłowniki niż c75 do władymirca bez przerabiania i rozdzielacz dwusekcyjny pływający?. Bo trudno owijarko owijać gdyż szarpie gdy tylko dzwignio ruszymy a i nie może podnieść i wykiprować balotu. Ma może ktoś kompletne wspomaganie ze sklepu agricola na allegro za 1980zł.?

Wymień rozdzielacz i pompę bo coś na pewno z nimi nie jest w porządku. Też się oczytałem przed podłączeniem władka do owijarki, że nie daje rady itp. ale widać tak dużo osób ma sprawną hydraulikę.

Ja mam nowy rozdzielacz i jak podłączyłem owijarkę to też mi wajcha ciężko chodziła ale teraz już się dotarła :D i leciutko się włącza nic nie szarpie. Jak kończysz owijać i chcesz zatrzymać owijarkę zmniejsz gazu na minimum i puść powoli wajchę na pewno nie szarpnie. Zresztą on na wolnych obrotach owija szybciej niż c-330 na pełnym gazie :D. Balota też powinno Ci kiprować bez problemu. Wczoraj miałem takie ciężkie to też ich nie czuł.

A jak podnosi Ci owijarkę musisz dodawać gazu aby podnieść bo jeśli tak to na pewno coś jest już zużyte.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#1673 Share Risto

Risto

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 12:52

władimiriec t25 Jak podnosze owijarke to obroty na pełny gaz bo inaczej nie podniose i tak samo przy kiprowaniu balota owiniętego. A z prędkości owinięcia ja zadowolony i na pompie NSZ10 i teraz na NSZ16. Rozdzielacz mam oryginalny z 78r. a siłownik w tamtym roku wymieniłem ramie siłownika i uszczelniacze. Olej to Hipol zalany. Jeszcze jak traktor zimny do na pełnych obrotach sam wykipruje te 10 balotów a potem już niechce. Ja na najwolniejszych obrotach zatrzymuje ale ten przeskok podowuje szarpanie mi bo tamta dzignia nie była nigdy używana gdyż tylko do owijarki zrobiłem wyjścia teraz. No właśnie C100 nie pasuje bo się pytałem w sklepie. Rozdzielacz pływający to taki jak ma C330 czy mf 255. Jak dobrze zrozumiałem to sprzedawca mi powiedział, że jest jakiśwzmacniany C70 ale nikt o tym nie wie. A jak z tym wspomaganiem co wyżej pisałem ma ktoś?. Bo tak myślę, że jak bym włożył to niemiał bym wreszcie luzów na zawsze. Tylko czy to będzie pasować do władka z zaniżono podłogo 78r. co zamiast kabiny mieli taki baldachim i dwie duże wajchy?

Edytowany przez Risto, 26 czerwiec 2012 - 12:54.

#1674 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów

Garaż
    Rolnictwo

Napisany 26 czerwiec 2012 - 21:57

władimiriec t25 Wymień pompę na poczatek ale pewnie to już rozdzielacz przepuszcza. Ile owinąłeś bali już nim? Mi na początku też ciężko chodziła sekcja bo też nie używana ale teraz już leciutko ( po 100 belach). Na pompie 10 bez gazu podnosi owijarkę tak samo rotacyjną czy tam wyrzucanie beli. Nawet ze stawiaczem podpiętym do owijarki tak samo podnosi.

Co do tego wspomagania. Niektórzy zakładają kolumny od c-360 i niby już jest spokój z tym ale chyba koszt podobny do wspomagania. Z jakiegoś auta może weź.
Albo kup nową kolumnę koszt około 600 zł. Taniej chyba na części kupić ślimak i resztę wnętrza.

#1675 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 17:57

władimiriec t25 Witam.Panowie potrzebuje pomocy gdy moj ruski chodzi na wolnych obrotch to chodzi tak jak trzeba czyli elegansko ale jak mu dodam wiecej niz pol gazu to cos tak bije w filtrze powietrze ze nie moge juz tego sluchac,ale zatkam szmata z gory te sitko to dobrze chodzi ale jak zabiore to tak bije ale nie wiem co to moze byc i prosze o pomoc jaka moze byc przyczyna?

#1676 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 20:30

władimiriec t25 Odprężnik zamknięty do końca?
Sprawdź luzy zaworów.

#1677 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 20:42

władimiriec t25 Ale panowie co do tego moga miec zawory?czy jest to mozliwe ze jest za duzy luz zaworow i tak bedzie chodzil?a czy wchodzi w rachube ze jest juz pare lat ten wklad filtra powietrza i moze byc tego przyczyna?

Edytowany przez zibi16245, 27 czerwiec 2012 - 20:43.

#1678 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2398 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 21:42

władimiriec t25 Sprawdź zawory bo wygląda że nie masz luzów na zaworach czyli za ciasne i kompresja ucieka na filtr powietrza a wkład do filtra weź wypłucz w wodzie chodzi mi o te gumy. :) Pozdrawiam

#1679 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 21:45

władimiriec t25 Skąd ten dźwięk w filtrze, z układu dolotowego, który kończy się na zaworze ssącym. Szybciej podparte lub inne problemy z zaworem(pęknięta sprężyna). Przez net ciągnika nie naprawię, wiec zrób obsługę filtra, sprawdź zawory .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1680 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 07:40

władimiriec t25 Obsluge fitra zrobilem wyczyscilem zmnienilem olej i bez zmian powiedzial bym ze jest jeszcze gorzej.Musze sprawdzic zawory.

Panowie ustawil mi mechanik zawory i niby byly dobrze ale jeszcze zle chodzi,ja widze jedno rozwiazanie kupic nowy filter powietrza czy dobrze mysle?bo filter ma 20 lat

Panowie a jak bym kupil takie dwie gompki to by nie chodzil ruski na tym??bo tej kasety nie ma w sklepie

Nie piszemy posta pod postem , używamy opcji "edytuj" - razor275

Edytowany przez razor275, 28 czerwiec 2012 - 16:44.