Skocz do zawartości

Zdjęcie

władimiriec t25

2630 odpowiedzi na ten temat

#1201 Share hankarys

hankarys

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 19 wrzesień 2011 - 20:43

władimiriec t25 Wałek nie trafia w łożysko,bo tam jest wahliwe .Reszta tak jak piszesz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
władimiriec t25 Dzisiaj, 19:48
  •  

#1202 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 19 wrzesień 2011 - 20:44

władimiriec t25 Ja bym nie odkręcał bo możesz więcej popsuć niż naprawić. Dwa lewarki i się uda jeśli to problem wogóle z tym wałkiem.
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#1203 Share hankarys

hankarys

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 19 wrzesień 2011 - 20:47

władimiriec t25 Jak ci się wahliwe kiepsko ustawi to możesz go i na dach przewrócić tymi lewarkami i tak to nic nie da

#1204 Share Witek11

Witek11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 16:23

władimiriec t25 Dziękuje wam panowie za cenne wskazówki które pomogły!! Tak jak kolega hankarys radził odkręciłem pompę i rozkręciłem wałki, bez tej czynności bym nie złożył, dlatego że wałek przy silniku spierał się na łożysku w otworze. Najpierw włożyłem wałek do silnika później na niego tarczę pierwszą, następnie dokrecilem na silnik drugą tarcze po czym zacząłem społawiać. Wszystko ładnie pasowało, na koniec skręciłem wałek przy pompie oraz pozostałe podzespoły i wszystko pięknie gra :D

#1205 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 18:58

władimiriec t25 dziwne u nas 2 razy był rozjeżdżany i udało się bez grzebania za pompą. Robił to spec od tych ciagników
Mój Wladimirec podbija świat

#1206 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 19:35

władimiriec t25 Witam.Panowie pomocy pali mi włączniki od swiateł chwile porobie cos w polu na swiatlach i zaraz go spali i tyle ale nie wiem czemu czy jest to możliwe ze sie zacioł czy spalił regulator napięcia??bo ma już dwadzieścia jeden lat,kable nie są nigdzie poprzecierane ani nic pomuszcie prosze!!!

Edytowany przez ono1634, 20 wrzesień 2011 - 19:36.

#1207 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 20 wrzesień 2011 - 19:50

władimiriec t25 Regulator nie ma nic do rzeczy. Te nowe przełączniki, to pewnie tanie podróby. Tam cały prąd na potrzeby świateł idzie przez ten przełącznik i zawsze one były gorące. Może popraw masę przy lampach, co ograniczy straty prądu. Lepszym rozwiązaniem byłoby zastosowanie przekaźników.

#1208 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 wrzesień 2011 - 07:22

władimiriec t25 Ale lampy sa nowe i zmnienial je elektryk i jest wszystko dobrze i nie ma tam strat pradu jau wazam ze musi byc wina regulatora napiecia i cos szwankuje ostatnio ladowanie,ale jak jest zepsuty regulator napiecia to laduje caly prond na wlaczniki i pali go czy jest to mozliwe????

#1209 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2011 - 08:18

władimiriec t25 Woltomierz do ręki i zmierz spadek napięcia na wyłączniku. Zmierz też prąd płynący przez wyłącznik. Wtedy będzie można coś doradzić.

#1210 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 21 wrzesień 2011 - 17:09

władimiriec t25 Ale czemu mi ma palic wlaczniki??musze zmninic regulator napiecia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1211 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 21 wrzesień 2011 - 19:23

władimiriec t25 Jestem elektrykiem i mam władka i napewno regulator nie spali ci wyłączników
Stawiam na kiepskie wyłączniki albo złe podłączenie lamp

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#1212 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 wrzesień 2011 - 19:36

władimiriec t25 Ale lampy nie moga byc zle podlaczone bo podlanczal je elektryk i chyba nie byl taki glupi zeby cos pokrzanic a lampy ani sie nie grzeja ani nic a swieca normalnie a po drugie cos jest z ladowaniem bo skazowka od ladowanie ucieka do konca jak chodzi na obrotach czyli mi top wsakzuje na regulator napiecia i jak mam wlaczone swiatla to jak mu przygazuje to powiny swiatla lepiej swiecic a u mnie jest bez zmnian swieca jednakowo to co to może być????prosze o szybka odpowiedz!!!!!

#1213 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 22 wrzesień 2011 - 20:19

władimiriec t25 Ta wskazówka wychyla się na minus po włączeniu świateł? Jak rano odpalisz i bez świateł, to jak zachowuje się ta wskazówka. Lampy pobierają prąd rzędu 8A, dodatkowo tylne, co łącznie nie powinna dawać takiego efektu na amperomierzu. Masz upływ prądu , może przez przełącznik, może elektryk tak podłączył lampy, że oba włókna świecą jednocześnie. Regulator i ten włącznik to oddzielne "bajki".

#1214 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 wrzesień 2011 - 20:32

władimiriec t25 Gdy rano odpalam to chwile pochodzi i jak ma przygazuje to skazowka dalej ucieka do konca ale nie na minus tylko na plus a jak wlacze swiatla to leciutko ucieka na minus to co to moze byc???

A moze nie ladowac alternator ale byl sprawdzony i dobrze ladowal a po drugie jak by nie ladowal to by mi padly chwila moment akumulatory,jak jade po drodze i mam wlaczone swiatla to nic sie nie dzieje w poniedzialem oralem na swiatlach i mi spalilo wlacznik i to juz nie pierwszy raz tylko juz tak zrobilo ladnych pare razy tylko ze wczesniej.

#1215 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 wrzesień 2011 - 20:33

władimiriec t25 To nie napięcie pali wyłączniki tylko prąd. Bez miernika to wróżenie z fusów.

#1216 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 22 wrzesień 2011 - 20:42

władimiriec t25 To co mam teraz zrobic??

Czyli czego to moze byc wina lamp??

#1217 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1374 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 24 wrzesień 2011 - 12:39

władimiriec t25 Przełącznik kup z metalową gałką. A może gdzieś Ci sie przetarł kabelek? A jak z bezpiecznikami? 6mm drutem oplątane?

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#1218 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 24 wrzesień 2011 - 19:01

władimiriec t25 Był dzisiaj elektryk i był laciutko przetarty kabel to wymienieliśmy i narazie świecą światła ale jeszcze może wina lampy z tylu bo jak robie cos wieczorem w polu na switlach to mam wlaczana jedna lampe z tylu i mowil tez ze moze byc to wina lampy ze ciagnie za duzo pradu i pali wlacznik bo nie wytrzymuje.Jak tak bedzie to musze przerobic podlaczenie lamp z tylu bo jak tak zrobiona ze lampa swieci jak zaswiece postojowki i wlacze na lampie z tylu to wtedy mi swieci lampa z tylu ale jak bedzie palic dalej to bede mosial ztrobic na drugi wlacznik bo ja nie mam orginalnych lamp tylko polskie.Bardzo dziekuje wszystkim za porade.

#1219 Share ono1634

ono1634

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 29 wrzesień 2011 - 18:58

władimiriec t25 Witam panowie pomocy saczy mi paliwo z pompy paliwowej tom sruba co sie wlewa olej do pompy,a olej wymienialem w pompie jakieś 10 motogodzin temu i nie wiem czemu saczy pomuszcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1220 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 29 wrzesień 2011 - 19:30

władimiriec t25 Jak się nie mylę to tam jest podkładka miedziana, po prostu już się zużyła i wymień na nową i nie będzie przeciekać.