Skocz do zawartości

Zdjęcie

władimiriec t25

2630 odpowiedzi na ten temat

#861 Share boro

boro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 05 październik 2010 - 17:09

władimiriec t25 Witam.Panowie moj wladimirec nie chce palic czy jest to mozliwe ze uzwojenie juz siadlo w rzoruszniku pompa i wtryski byly robione w czerwcu i palil na dyk a teraz mi nie chce juz palic dzisja juz nie zaplil musialem go palic na zaciag prosze pomuszcie!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
władimiriec t25 Dzisiaj, 19:51
  •  

#862 Share Szymek007

Szymek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 październik 2010 - 14:56

władimiriec t25 Możliwe że jest ten cienki kabelek co do rozrusznika jdzie jest przerwany.

#863 Share boro

boro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 06 październik 2010 - 16:24

władimiriec t25 czyli rozrusznik moze dostawac za malo pradu??dzisiaj stal w cieplym garazu jakies 10-15 stopni i zapalil za 3 razem.

#864 Share Szymek007

Szymek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 08 październik 2010 - 06:08

władimiriec t25 Może masz akumulatory do wymiany

#865 Share tommot003

tommot003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Mororyzacja, rolnictwo

Napisany 08 październik 2010 - 07:11

władimiriec t25 albo masz tulejki wyrobione i wirnik się trze o stojan i się robi zwarcie. Przynajmniej ja tak miałem

edit: mogą być też szczotki do wymiany

#866 Share andzin

andzin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 08 październik 2010 - 07:53

władimiriec t25 Sprawdz sobie rozrusznik. I akumulatory

#867 Share boro

boro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 08 październik 2010 - 17:39

władimiriec t25 Panowie akumulatory dzisiaj ladowalem cal noc i rano zaplil bez zmian za 3 razem.Ja tez mysle nad rozrusznikiem że sie jebie.Ja bede zmnienial instalacje w nim i kupie nowy rozrusznik ten co szybko kreci i zamontuje swiece i moze cos zmnieni co o tym sadzicie??

#868 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 08 październik 2010 - 18:00

władimiriec t25

Panowie akumulatory dzisiaj ladowalem cal noc i rano zaplil bez zmian za 3 razem.Ja tez mysle nad rozrusznikiem że sie jebie.Ja bede zmnienial instalacje w nim i kupie nowy rozrusznik ten co szybko kreci i zamontuje swiece i moze cos zmnieni co o tym sadzicie??

ja również miałem podobny problem, po zakupie nowego akumulatora tez słabo palił nawet latem,już miałem kupować szybkoobrotowy bo zimą (ciągnik będzie mi potrzebny), znajomy wpadł i stwierdził ze tulejki do wymiany w rozruszniku i słaba masa.Pokombinowałem z masa ,tulejki wymienione i wladek pali nawet na odprężniku , po prostu bajka.Teraz czekam zimy jak będzie się spisywał:huh:

#869 Share zielony33

zielony33

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 13 październik 2010 - 16:56

władimiriec t25

ja również miałem podobny problem, po zakupie nowego akumulatora tez słabo palił nawet latem,już miałem kupować szybkoobrotowy bo zimą (ciągnik będzie mi potrzebny), znajomy wpadł i stwierdził ze tulejki do wymiany w rozruszniku i słaba masa.Pokombinowałem z masa ,tulejki wymienione i wladek pali nawet na odprężniku , po prostu bajka.Teraz czekam zimy jak będzie się spisywał:blink:

u mnie było podobnie. Przejżałem rozrusznik, poprawiłem masę na ciągnik i już odpukać trzeci rok na orginalnym rozruszniku, a tez myślałem o zmianie na przekładniowy.

#870 Share boro

boro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 19 październik 2010 - 17:31

władimiriec t25 ale zorszusznik zle kreci i nie jest to wina akumulatorow bo jak sie luduja cala noc i przychodze rano go palic to kreci bez zmian czyli sie rozrusznik.ja bede zmienial cala instalacje bo mi robi gdzies zwarcie i pali rozrusznik i wlacznik od swiatel.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#871 Share tomek12345

tomek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:wojsko, następnie mechanizacja,rolnictwo, motocykle

Napisany 27 październik 2010 - 20:02

władimiriec t25 witam, nie dawno przy swoim t25 rozbierałem skrzynie biegów ponieważ w czasie jazdy do tylu, blokowała się rewers, nie można było wyjąć wstecznego biegu. Po rozebraniu i szybkiej ocenie doszedłem do wniosku ze trzeba na pewno wymienić podkładki na pierwszym wałku,ponieważ był tam mały luz,w dodatku wymieniłem dzwignie i mechanizm nawrotu. Oczywiście pomogło, ale powstał następny problem, podczas ruszania lub zmianie biegu, rewers wyskakuje na środkowa pozycję (luz). Może ktoś wie jaka jest tego przyczyna???? i pomoże żeby bez wcześniejszego rozkręcania wiedzieć za co się zabrać. Z góry dziekuję za odpowiedzi :)

#872 Share bialycivic

bialycivic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 28 październik 2010 - 19:02

władimiriec t25

witam, nie dawno przy swoim t25 rozbierałem skrzynie biegów ponieważ w czasie jazdy do tylu, blokowała się rewers, nie można było wyjąć wstecznego biegu. Po rozebraniu i szybkiej ocenie doszedłem do wniosku ze trzeba na pewno wymienić podkładki na pierwszym wałku,ponieważ był tam mały luz,w dodatku wymieniłem dzwignie i mechanizm nawrotu. Oczywiście pomogło, ale powstał następny problem, podczas ruszania lub zmianie biegu, rewers wyskakuje na środkowa pozycję (luz). Może ktoś wie jaka jest tego przyczyna???? i pomoże żeby bez wcześniejszego rozkręcania wiedzieć za co się zabrać. Z góry dziekuję za odpowiedzi :D

Najprawdopodobniej źle wyśrodkowałeś rewers

#873 Share tomek12345

tomek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 30 październik 2010 - 16:46

władimiriec t25

Najprawdopodobniej źle wyśrodkowałeś rewers

raczej jest dobrze wyśrodkowany, bo bieg do przodu dość głęboko wchodzi, myślę że prędzej może być ta sprężynka która dociska kulkę,

#874 Share bialycivic

bialycivic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 31 październik 2010 - 17:43

władimiriec t25 Na 98% rewers .tulejki,tryby,złe wyśrodkowanie

#875 Share tomek12345

tomek12345

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 02 listopad 2010 - 20:57

władimiriec t25 to może wytłumaczysz jak dobrze wyregulować???? bo na moje oko zle sie nie da wyregulować

#876 Share blazek

blazek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 12:57

władimiriec t25 Witam mam takie pytanko : mój władzio pije i wyrzyca olej przez wydech, chce mu wymienić tuleje tłoki i pierścienie tylko nie wiem czy jak zostanie wał stary czy to wszystko sie zegra i będzie chodziło tak jak do tej pory ?? Może ktoś juz przerabiał ten temat u siebie :(

#877 Share wueska

wueska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 13:33

władimiriec t25 u nas kiedyś był przerabiany taki temat . po tym remoncie władek dobrze pracował , tylko było to dość dawno i złożony był na częściach kupionych na Ukrainie.

#878 Share blazek

blazek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 04 listopad 2010 - 17:05

władimiriec t25 No właśnie słyszałem o kiepskiej jakości robionych teraz cześci i miedzy innymi dlatego chce zostawić wał :unsure:

#879 Share mariusz1988

mariusz1988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 19:56

władimiriec t25 my w naszym gospodarstwie posiadamy ruska od nowości czyli od 30 lat
ja bym nie powiedział że ruski jest słabszy od 330 a już napewno od M-ek
nie każdy ciągnik o tej mocy da rade z dwiema przyczepami 6-kami pełnymi piasku
;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#880 Share blazek

blazek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 09 listopad 2010 - 20:48

władimiriec t25 Mam jeszcze jedno pytanie do was czy ktoś z was robił szlif wału przy władku ? bo słyszałem ze podobno wały przy władkach mają cienkie czopy i nie sa utwardzane na wylot i potem w krótkim czasie pekają prawda to ?