Skocz do zawartości

Zdjęcie

władimiriec t25

2630 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 21:14

władimiriec t25 Kolega ma w kombajnie JD 630 tak jak mówiłem. A ile kosztuje tako kolumna od 360 i czy to podejdzie pod drążek w Władku? Jutro jade na składnice to jeszcze sie zapytam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
władimiriec t25 Dzisiaj, 07:19
  •  

#62 Share nowy1989

nowy1989

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 21:17

władimiriec t25 U mojego znajomego też jest tur i nie jest tragicznie :wacko: , orbitrol to zajefana sprawa-można tanio i pożądnie zrobic wspomaganie

#63 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 24 kwiecień 2007 - 20:20

władimiriec t25 Pytałem się o kolumne do 360 około 800-1000zł

#64 Share luki21

luki21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 25 kwiecień 2007 - 00:31

władimiriec t25 po co wam te kolumny od 60 zróbcie dobrze orginalną a też będzie działać :lol:

#65 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 25 kwiecień 2007 - 20:12

władimiriec t25 Od 360 jest niższa i lżej się kręci. CO miałeś na myśli pisząc "zróbcie dobrze"?

#66 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 25 kwiecień 2007 - 21:14

władimiriec t25 Ci co narzekają na kierowanie w T-25. Co ile czasu smarujecie zwrotnice ??? smar musi wychodzić i do dołu i do góry.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#67 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 25 kwiecień 2007 - 21:50

władimiriec t25 Ja przynajmniej 2 razy na rok smaruje wszystko co się da w moich maszynach. A o kalamitkach w zwrotnicach i przy kierownicy nie zapomniałem.

#68 Share luki21

luki21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 25 kwiecień 2007 - 23:25

władimiriec t25 zróbcie dobrze tzn. zero luzów dla niedowiarków mówię że da się to osiągnąć z palcem w tyłku smarowanie no i dobra zbieżność a jeśli chcecie żeby sie lżej kręciło to trzeba skrócić to ramie zamocowanie na nafrezowanym wałku który wychodzi z przekładni kierowniczej i będzie jak w 60

#69 Share Mirek

Mirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 maj 2007 - 22:49

władimiriec t25 Władki z układem kierowniczym mają cos nie tak, jak z pompami wtryskowymi, ale ja się przyzwyczaiłem do pompy to teraz tylko układ kierowniczy do przeglądu i hamulce pneumatyczne zrobie.

#70 Share luki21

luki21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 03 maj 2007 - 12:03

władimiriec t25 mój kierowniczy odkąd zrobiłem to jakieś dwa lata nie mam juz problemów a wiem co to spore luzy bo miałem swego czasu taki że na drodze szło sie zabić! a teraz tylko smar, smar, smar i jazda!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 12 maj 2007 - 20:03

władimiriec t25 ja jak nasmaruje to przy większej prędkości zaczynają latać koła na boki, mam niestety luz na jednym przegubie, 35% luzu na kierownicy, będzie się trzeba za to wziąć, a tak ogółem to T- 25 jest stalowym ciągnikiem, idealny do lekkich prac, jak i cięższej roboty. Ostatnio mnie zaszokowało to że rozkręcając wyłącznik do świateł kable do nich są na styk, więc będę musiał sie pobawić ze 3 godz przy dwóch przełącznikach (nie wiedziałem że w tamtych czasach brakowało im kabli )
:blink: :D

#72 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 12 maj 2007 - 20:46

władimiriec t25 U mnie było to samo rzucało ciagnikiem przy "większej" prędkości, ciężko sie kręciło...itd rozkręciłem z wujkiem wszystko cały układ kierowniczy wymaiana przegubów coś w kolumnie dorabiali, zbieżnośc, smary itd. i co wam powiem Panowie teraz to bajka leciutko :blink: obciażniki przednie ściągnałem choć czasem by sie przydały :D ale... teraz tylko rączke założe i będzie git... pozdro

#73 Share luki21

luki21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 16 maj 2007 - 11:19

władimiriec t25 dokładnie tak jak mówisz nie ma rzeczy niemożliwych wszystko można zrobić tyko trzeba chęci a nie krytyka że ruscy to ze ruscy tamto kiedyś pokazywałem zdjęci mojej hydrauliki to nikt nie mógł uwierzyć jak to jest że na zewnątrz nie ma ani kropki oleju! .....!!! mój ciągnik ma przerobione ponad 4000mth i jest w znakomitym stanie w tym roku będę go malował bo niestety czas zrobił swoje i farba już wyblakła gdzieniegdzie wyszła rdza....

#74 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 28 lipiec 2007 - 22:08

władimiriec t25 4 cylindrowy silnik do władka na allegro!! http://allegro.pl/it...25_za_1_zl.html

#75 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 05 sierpień 2007 - 21:08

władimiriec t25 ciekawe jak sprzęgło przy takim motorze by pracowało :rolleyes:

#76 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 05 sierpień 2007 - 21:19

władimiriec t25 Gościowi coś się pomerdało :rolleyes: Na Polskim rynku podobne silniki były w LTZ.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#77 Share slawek82

slawek82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 05 sierpień 2007 - 23:14

władimiriec t25 Przy moim Władku założyliśmy kolumne od c360 i chodzi jak marzenie:)A jeśli chodzi o luzy,to luz na kierownicy musi być bo inaczej by ręce człowiekowi na miejscu ukręciło;/

#78 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 06 sierpień 2007 - 20:03

władimiriec t25 Luzu nie może być!! A że kierownica gwałtownie odbija (sam już nie raz oberwałem po palcach) to wada całego układu

#79 Share luki21

luki21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 12 sierpień 2007 - 22:56

władimiriec t25 Luz musi być i to 15 stopni drogi kolego bo inaczej być sie zabił po szosie byś nie ujachał bo zaraz byś w rowie leżał nawet w samochodzie masz lekki luz w kierownicy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Mirek

Mirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 19 sierpień 2007 - 13:53

władimiriec t25 Oj chyba ktos cos pokickał z tymi 15 stopniami, bo chyba ma być góra 5 stopni. Ja naprawiłem swoj układ kierowniczy i mam z 5mm luzu na kierownicy bo tuleja na wałku wieloklinowym do drazka kierowniczego sie wyrobiła jak miałem luz a u siebie nie mam sklepu wiec moze w przyszłosci jak bede jechał przy sklepie to kupie B) Ale jestem zadowolony z wyniku bo koła nie latają juz po drodze asfaltowej, orka i koszenie trawy to teraz idzie super. Kreci sie tak srednio, ale ja nigdy nie sciagam obciazników, i połowe w zbiorniku mam prawie zawsze.