Skocz do zawartości

Zdjęcie

władimiriec t25

2630 odpowiedzi na ten temat

#41 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 17:19

władimiriec t25

Macie jakiś pomysł co do wstawienia szerszego ogumienia do władka?, pracuje nim trochę na podmokłych łąkach i czasami są problemy przy standardowym ogumieniu.

Standardowe to znaczy jakie, bo zakładali różne Dodany obrazek
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
władimiriec t25 Dzisiaj, 13:21
  •  

#42 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 18:21

władimiriec t25 11,2 - 28

#43 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 21:34

władimiriec t25 Dodany obrazek to załóż 12,4x28 z dobrym protektorem i już będzie lepiej, jak się uprzeż to i 14,9 wejdzie - ale to już przesada. Ja mam fabryczne 9,5x32.

Przy C-330 mam kormorany i są to naprawdę dobre opony, tylko teraz są chyba dość drogie. Dodany obrazek
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#44 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 21:47

władimiriec t25 12,4 - 28 było by już dobrą sprawą. Myślę ze dużo też dokłada szerokość przednich opon. 6.00 moim zdaniem przygotowują koleinę pod tylne. Nawet ze zdjętymi obciążnikami da się zauważyć.

#45 Share luki21

luki21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 10:24

władimiriec t25 ja w tej chwili mam 11,2 -28 czy coś podobnego ale jak będę zmieniał w najbliższym czasie to też zakładam 12.4

#46 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 11:44

władimiriec t25

12,4 - 28 było by już dobrą sprawą. Myślę ze dużo też dokłada szerokość przednich opon. 6.00 moim zdaniem przygotowują koleinę pod tylne. Nawet ze zdjętymi obciążnikami da się zauważyć.

możesz założyć na przód 750x16, tylko pamiętaj że kierowanie będzie trudniejsze i układ kierowniczy będzie bardziej obciążony co może wpłynąć na awaryjność. moze znajdziesz coś pododnego używanego od samochodów dostawczych.

#47 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 14:12

władimiriec t25 nooo a kierowanie we władku nie jest sprawą łatwą przynajmniej u mnie. w 360 kierownica chodzi dużo lżej...Nie wiem czy jest to wina konstrukcji czy poprostu ja mam taki model.Jak to wygląda u was? czy może macie jakies domowe patenty żeby po 10 godzinnym rajdzie nie wyglądać jak pudzian?? :wacko:

#48 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 15:13

władimiriec t25 Jam mam w kierownicy 90 stopni luzu i musze to naprawić bo chce na przegląd jechać. Niewiem czy wymienić ślimaki czy całą kolumnę. Kiedyś na allegro widziałem T25 z kolumną od 360 może to ktoś widział i czy skręt będzie pasował?

#49 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 15:17

władimiriec t25 Nie wiem, ale u mnie nie ma z tym problemów, mam załozoną gałkę i to do wewnątrz, kieruję jedną ręką za tą gałkę, układ kierowniczy nie ma żadnych luzów. Traktor z 1992 roku, przebieg około 2500 mth. Miałem z nim rózne przejścia, ale nie z układem kierowniczym, a rozstaw 130cm, wysokość - położenie średnie.

#50 Share adaskupodkarpacie

adaskupodkarpacie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 18:49

władimiriec t25 mozna założyć bez żadnych problemów układ kierowniczy z 360 widziałem na własne oczy u nas na wsi jeżdzi pare takich władków a swoją droga wiecie że władek to jest odgapiony od jakiegoś francuskiego traktorka
\

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 19:12

władimiriec t25

a swoją droga wiecie że władek to jest odgapiony od jakiegoś francuskiego traktorka

Dodany obrazek
Ja słyszałem że z Japońskiej KUBOTY Dodany obrazek

#52 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 19:49

władimiriec t25 A ja bym powiedział że to kubota zwaliła jak zobaczyli takiego fajnego traktora jakim jest T25 :wacko:

#53 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 20:16

władimiriec t25 Ja bym już wolał dać do władka orbitrol. Poszukać na szrocie z jakiegoś rozwalonego busa. Mam na kole pasowym dodatkowe miejsce na pasek klinowy bo w opcji były modele t 25 ze sprężarką. A że władek ma drążek poprzeczny to wystarczy jeden siłownik. Obciążenie silnika nie było by duże bo orbitrol nie potrzebuje zbyt dużego ciśnienia oleju. :wacko:

#54 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 20:26

władimiriec t25 Też tak chciałem zrobić bo jest mniej roboty z tym niż w 330 (jeden drążek tak jak w 360) miałem kiedyś kompresor w nim ale pękła mi podstawa. A czy po takiej modernizacji przejdzie mi przegląd rejestracyjny? Ile kosztuje orbitrol bo pompke to sobie u złomiarzy załatwie? A jak nie zagra? I jeszcze jedno czy da się do mojego T25 http://www.agrofoto....t...i&img=13179 załażyć opony 12,4 bez żadnych przeróbek i ile kosztują takie radialne Nowe

#55 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 20:30

władimiriec t25

A ja bym powiedział że to kubota zwaliła jak zobaczyli takiego fajnego traktora jakim jest T25 :wacko:

No pewnie Dodany obrazek

#56 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 20:34

władimiriec t25 Z przeglądem nie powinno być problemów jak nie będzie luzów w układzie kierowniczym. Z tym orbitrolem to różnie. Nowy chyba kosztuje 700 - 1000 w zależności od wydajności. Dlatego na szrocie chyba lepiej poszukać jak już się w to bawić.
radialne wejdą bez problemu. Nie kupuj baruma bo są trochę kiepskie w polu.

#57 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 20:44

władimiriec t25 Nie wiem jak przepisy, ale ja bym nie dopuścił do ruchu czegoś takiego jak układ kierowniczy uzależniony od paska klinowego Dodany obrazek

#58 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 20:50

władimiriec t25 u mnie orbitrol odpada bo mam założony kompresor ale z tym układem od 360 to musze pomyśleć. Duża jest różnica?? a wogóle ma ktoś zamontowanego tura do władka? jeśli tak to czy opłaca sie taki zakup?

#59 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 21:02

władimiriec t25

Nie wiem jak przepisy, ale ja bym nie dopuścił do ruchu czegoś takiego jak układ kierowniczy uzależniony od paska klinowego Dodany obrazek

A ty myślisz że w autach pompka wspomagania to na korbę jest? :wacko:
Do sztafek#8482:
W galerii jest jeden T25 z turem sam też widziałem ruska z turem ale mu się nie przyglądałem bo on przejeżdżał :P
A jak by ten orbitrol wrzucić to przy zgaszonym traktorze mogę kręcić a koła się nie ruszą?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 23 kwiecień 2007 - 21:10

władimiriec t25 Ruszą się bo wtedy blok orbitrola pełni fukcję pompy. Da się ukręcić :wacko: