emuel

władimiriec t25

Polecane posty

Pasquallo    1

michal1993 wszystko wymienione i nadal nie ciągnie górą... umówiłem mechanika, sam nie dojde już co jest... brak pomysłów!

 

mam trochę inne pytanie:

 

mam władka z tłumikiem na bok, dużo jest przerabiania, żeby zrobić klasycznie do góry, jak w późniejszych modelach było? Znajomy mówi, że to pół silnika trzeba rozbierać, ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

Skąd ty masz tego mechanika? Przecież kolektor wydechowy jest taki sam tylko wystarczy tłumik odwrócić na czterech śrubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Mani nie masz racji, tłumik nowego typu trzeba kupić. wystarczy tyle
Edit: Była jeszcze taka stara ruska wersja z skośnym wyjściem kolektora, to wtedy trzeba go też wymienić.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

Kiedyś gdzieś widziałem w katalogu rysunek to wydawało mi się że tłumik był taki sam no ale jak piszesz że nie to sorki, mój błąd. Tak czy inaczej na pewno nie trzeba pół silnika rozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benny25    8

Kolektor wydechowy jest na prosto.tlumik moze byc razem z kolankiem lub kokanko osobno i tlumik osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benny25    8

Czy zakladak ktos szersze opony przednie do t25? Mam tura i przydaly by sie szersze. Myslalem o 7.00-16. Tylko nie jestem pewien czy wejda. Koncowka drazja poprzecznego jest disc blisko a nie chce mi sie kombinowac z felgami. Za duzo zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Ja mam u siebie opony 7.50/16 założone na oryginalne felgi i  nie obcierają o końcówkę drążka.

Więc opony 7.00 spokojnie zakładaj.Wejdą bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamekx    2

Przebije Was, ja mam 225/75 R16C i jak nie ma luzu za dużo na przegubach to też nie ociera :) Trochę mało jest luzu, ale takie opony miałem i takie są 205 zapewne byłby lepsze pod tym względem. 7.00 spokojne można zakładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

U was też są te końcówki drązków tak niesymetryczne że Władek ciągnie w prawo jadąc asfaltem? W sumie to dobrze bo przynajmniej nie trzeba tyle machać kierownicą bo luz się w ten sposób niweluje.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297
https://youtu.be/fk_JXdiWUqo Czyżby Chińczycy się zainspirowali polskim wynalazkiem? Ciekawe ile ona kosztuje?

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj