Skocz do zawartości

Zdjęcie

władimiriec t25

2630 odpowiedzi na ten temat

#2221 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów
  • Zainteresowania:motocykle, alkohole domowe :) majsterkowanie, muzyka, film

Napisany 24 marzec 2014 - 18:01

władimiriec t25 U mnie rzucanie kołami było nawet jak nie miałem luzów na końcówkach. Ustawiłem zbieżność i jak ręką odjął a końcówek nawet nie dotykałem. Luz na kolumnie mam a mimo to prowadzi się bez problemu a jak były koła zbieżnie ustawione to byle dziura w drodze i nie dało się go opanować. Oczywiście na drążku poprzecznym luzów być nie może choć z doświadczenia wiem że nawet jak będą to ustawienie kół rozbieżnie jakiś 1 cm też pozwala "ominąć" luzy na tym drążku i da się normalnie jeździć czego oczywiście nie każe nikomu robić a podaję jako ciekawostkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
władimiriec t25 Dzisiaj, 03:31
  •  

#2222 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 05 kwiecień 2014 - 20:26

władimiriec t25 Witam pnowie mam klopot mialem stary rozrusznik i mi pekla oska od wirnika i mi rozwalila wieniec na kole w srodku i wywalilo niektore zeby to kupielem nowy wieniec i nowy maly rozrusznik z przekladnia,rozpowolismy my go wymienilismy wieniec i zjechalismy spowrotem ale nie palil dalej,kupilem jeszcze nowe akumulatory dwie 6 po 195ah i wymienilem jeszcze stacyjke i nie bylo zadnego efektu nawet nie obracal tylko pstrykal automat a wiec mechanik wymyslil zeby dac pomiedzy rozrusznikiem a traktorem tam gdzie sie przykreca rozrusznik po jednej podkladce pod kazda srube i tak zrobilismy i pomoglo i zaczal krecic i odpalil za czwartym razem gdzie pszetem na starym rozruszniku palil za pierwszym razem,a to ze teraz slabo kreci jak na nowy rozrusznik i powinien odpalac za pierwszym razem,a jak puszczam odpreznik to musze go chwile przypilowac zeby slapal wyglada to na to ze wchodzi za daleko albo za blisko?tak jak by mu cos brakowalo tak jak by nie mial dobrej przyczepnosci prosze o pomoc czy dac jeszcze jedna podkladke zeby bediks mial jak lepiej wpadac na wieniec czy tamte sciagnac i dac ciensze podkladki?

a czy jest to mozliwe ze dziwgienki od odprezikz sa tak wytarte wyrobione ze niec chce palil tak jak ma palic ale tak niby wszystko dziala normalnie z opdreznikiem

#2223 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2396 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 10:43

władimiriec t25 Rozrusznik jest walnięty.Na szybko obrotowym powinien palić od strzała bez odprężnika na akumulatorze z osobówki.Sprawdź jeszcze złącze pomiędzy akumulatorami i włącznik masy ale ja stawiam na rozrusznik. :unsure:

#2224 Share AgroRolnik227

AgroRolnik227

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ( maszyny rolnicze ) :3

Napisany 06 kwiecień 2014 - 11:52

władimiriec t25 Srednio ma 25 km ale zależy ile miał jak wyjechał z fabryki i ile "zdechło" przez ten czas :)

#2225 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 16:21

władimiriec t25 styki na akumulatorach sa dobre wczoraj zmnienialem akumulatory i kupilem wszystkie nowe klemy i ladnie wyczyscilem przewody i posmarowalem wazelina techniczan i sprecilem wszystko i wyczyscilem tez mase tak kable sa wszystkie dobre,jak walniety rozrusznik jak jest nowy kupilem go w poniedzialek nie wiem czy dwa razy zapalil na nim i juz by byl walniety?nie wiem czy to wazne ale juz mi spalilo dwa przekazniki co to moze miec do rzeczy?

to co proponujecie?

#2226 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1376 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 06 kwiecień 2014 - 19:10

władimiriec t25 Isc do sklepu, powiedziec, ze robi zwarcie wszystko sie grzeje, nie chce krecic i niech wymienia Ci na drugi.

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#2227 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2396 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 19:17

władimiriec t25 Tak jak ci pisze że jest walnięty rozrusznik i za pewne masz ten litewski.Zakładałem już gościowi do władka właśnie ten litewski i lipa był reklamowany.przyszedł drugi i na razie śmiga.Z alternatorami litewskimi też są jaja wiec ogólnie nie polecam tej firmy lepiej kupić turecki czy tam Agtech bo z nimi nie miałem problemów a trochę ich już pozakładałem.

#2228 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 06 kwiecień 2014 - 19:54

władimiriec t25 Tak mam rozrusznik litewski jutro go odwoze do sklepu.

#2229 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 19:11

władimiriec t25 witam panowie wymienili mi rozrusznik na nowy i na silniejszy i teraz pali jak szalony dziekuje za porady pozdrawiam

#2230 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1376 postów

Napisany 10 kwiecień 2014 - 20:23

władimiriec t25 To sie nazywa wlasciwe rozwiazanie sprawy :)
Niech Ci sluzy bezawaryjnie.

KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2231 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 21:25

władimiriec t25 Witam panowie jak podciagnac sprzeglo w t-25 bo mi ciagnie prosze o pomoc.

#2232 Share mani51

mani51

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów
  • Zainteresowania:motocykle, alkohole domowe :) majsterkowanie, muzyka, film

Napisany 26 kwiecień 2014 - 07:34

władimiriec t25 Tu masz opisane co trzeba zrobić, czytaj od postu 22 czyli drugi na tej stronie co podałem
http://www.agrofoto....lm/page__st__20

#2233 Share jojo138

jojo138

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 maj 2014 - 10:18

władimiriec t25 Witam panowie, mam problem z pompką zasilająca. Mianowicie nie podaje tyle paliwa ile trzeba a pompka ręczna przy pompowaniu jest twarda i nie idzie jej wcisnąć, dopiero po chwili można ją schować. Pompka nowa, bo stara padła, początkowo dobrze chodziła ale teraz coś jej odwaliło. Gdzie szukać problemu bo nie mam pomysłu :P

#2234 Share arek10220

arek10220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja samochodowa,rolnicza itp.

Napisany 24 maj 2014 - 14:30

władimiriec t25 Chcę założyć sobie radio i do tego trzeba przełożyć dwa kable przez słupek co idzie zasilanie lampy i dmuchawy, ale w pewnym momencie mi blokuje jak i w drugim słupku. Może ktoś ma na to sposób aby te kable tam wcisnąć w ten słupek?

#2235 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1376 postów

Napisany 25 maj 2014 - 13:15

władimiriec t25 Pusc slupkiem cienki drut, zagnij go na koncu zaciskajac nim kable i przeciagnij :)

KPK Kumurun Team

#2236 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 07 czerwiec 2014 - 21:10

władimiriec t25 witam panowie potrzebuje pomocy mam ruskiego i zaczyna mi sie grzac ale nie wiem czemu do jakiej temperatury powinien sie nagrzewac?i jaka dla niego jest najlepsza temperatura?co mozna zrobic zeby sie nie grzal?nigdy nie milalem takiej temperatury zabraklo mi kawalek do 80 stopni przy kosiarce rotacyjnej

#2237 Share wieslaw16

wieslaw16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1015 postów

Napisany 07 czerwiec 2014 - 21:52

władimiriec t25 Witam,w kosiarce rotacyjnej ma władzio dość ciężko, pomimo że sobie radzi i temperatura 80st. to normalka, ja kosząc w upały temperatura nieraz dochodziła do 95st.prawie 100 i nic złego się nie działo, a powiem że kosiarką koszę ponad 20lat co ważne pilnuj stanu oleju i naciągu paska wentylatora ,aby chłodzenie było sprawne ,a to że dochodzi do tej temperatury to nie ma czym się obmartwiać :rolleyes: Pozdrawiam.

#2238 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1376 postów

Napisany 07 czerwiec 2014 - 21:56

władimiriec t25 To nie jest jeszcze zle. Przy takim obciazeniu i temperaturze otoczenia to normalne.
Nalezy uwazac tylko zeby nie przekroczyc, no i owiewka na cylindry, cylindry wyczyscic.
Olej ma prawo sie nagrzewac. Tylko smarowanie zeby bylo nie ponizej 1 bar

KPK Kumurun Team

#2239 Share krzysiekg

krzysiekg

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 11 czerwiec 2014 - 14:24

władimiriec t25 Wiatm. Mam taki problem. Dzisiaj rano odpaliłem władka wyjechałem z garażu wciskam sprzęgło a on dalej jedzie. I tak, okazało się że ta wajcha od sprzęgła co wychodzi z obudowy jest troszke pęknięta i odgięta. Odpiołem to cięgno co łączy pedał sprzęgła z tą wajchą. Po pospawaniu tej wajchy próbowałem jechać ale sprzęgło jeszcze nie wysprzęglało, więc podciągnołem je na regulacji o 2, a nawet 4 i 6 obrotów i było tylko gorzej czyli sprzęgło wogóle nie reagowało na wciskanie pedału. Dodam że teraz pedał sprzęgła bardzo lekko sie wciska. Jak myślicie co sie stało?
Sory że może troche nie po polsku ale mi sie śpieszy :-)

Ok już po problemie, Dzięki

Edytowany przez krzysiekg, 11 czerwiec 2014 - 17:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2240 Share Hari123

Hari123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 11 czerwiec 2014 - 20:25

władimiriec t25 Wymień tą wajchę, u mnie było to samo minimalnie się wygięła i sprzęgła nie było, kupiłem nową podróbę i dalej to samo, potem kolejna wajcha wzmocniona płaskownikiem i grubo zaspawana i teraz śmiga bez przeszkód