Skocz do zawartości

Zdjęcie

władimiriec t25

2630 odpowiedzi na ten temat

#2021 Share Vladimir

Vladimir

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 11 marzec 2013 - 12:35

władimiriec t25 @zbyszekbrzuze Po co to 1-wsze zdanie? Po prostu pytam-kto pyta nie błądzi. Kolanko jest na allegro ale na moje oko nie idzie ono pod kątem 90 stopni i będzie mi potem ten wydech wisiał w bok jak oryginalny i zasłaniał halogen.
Dobra dzięki-zrobie to po swojemu i popytam gdzie indziej skoro takie oburzenie czy coś ma padać na forum O.o

@Voo Chciałem tak zrobić ale on w bok odchodzi i raz, że do kitu by to wyglądało a dwa, że halogen zasłoni... Natne oryginalny po swojemu, wyprostuje go i wtedy dospawam. Dzięki i pozdrawiam
Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
władimiriec t25 Dzisiaj, 09:01
  •  

#2022 Share zbyszekbrzuze

zbyszekbrzuze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1376 postów
  • Zainteresowania:radzieckie ciągniki, mechanika, elektryka

Napisany 11 marzec 2013 - 12:55

władimiriec t25 No trochę może zbyt mocnych słów użyłem. Chociaż żadnego wykrzyknika nie postawiłem...

Tłumik od MTZ jest po prostu nieco za duży.
Faktycznie kolanko do T25 wychodzi pod kątem.

No tak... Nowy typ T25 nie posiada zdejmowanej końcówki wydechu :mellow: i jest problem. Tak to byś tylko odkręcił i wymienił na dłuższą.

a tak z ciekawości zapytam: Po co taki długi wydech?

KPK Kumurun Team
Olej Turdus SHPD do silnika, Lux 10 do hydrauliki
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki, kontakt na PW

Ważne sprawy GG: 33264431 t:724772311

#2023 Share Vladimir

Vladimir

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 11 marzec 2013 - 21:02

władimiriec t25 W drugim Władku mam ten wydech ze zdejmowaną końcówką. Wezme je zamienie-ten z nowszego dam do starszego i odwrotnie.
Tylko i tak ten od starszego natne na kolanku od wewnątrz, nagne ile trzeba żeby go odpowiednio wyprostować do pionu i bedzie wtedy...
Ciszej bedzie podobno w kabinie i gałęzie mi tak nie będą waliły w szybe i w nawiew w lesie, bo prawie je będzie ściągał w bok...
Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

#2024 Share Geo

Geo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 549 postów
  • Zainteresowania:Ciekawostki naukowe i nie tylko

Napisany 11 marzec 2013 - 22:17

władimiriec t25

@zbyszekbrzuze Po co to 1-wsze zdanie? Po prostu pytam-kto pyta nie błądzi. Kolanko jest na allegro ale na moje oko nie idzie ono pod kątem 90 stopni i będzie mi potem ten wydech wisiał w bok jak oryginalny i zasłaniał halogen.
Dobra dzięki-zrobie to po swojemu i popytam gdzie indziej skoro takie oburzenie czy coś ma padać na forum O.o

@Voo Chciałem tak zrobić ale on w bok odchodzi i raz, że do kitu by to wyglądało a dwa, że halogen zasłoni... Natne oryginalny po swojemu, wyprostuje go i wtedy dospawam. Dzięki i pozdrawiam

Ruscy specjalnie wymyślili kolanko z kątem poniżej 90o . A to wszystko po to aby można było odwrócić tłumik do góry nogami i tak go przykręcić w tej pozycji lekko odchylony od pionu. Kiedyś w poprzednim T-25 miałem tak zamontowany tłumik. Tłumik przykręca się do góry nogami kiedy traktor jest używany do stałej pracy na wstecznym biegu czyli jako widlak. Dodatkowo była jeszcze specjalna przystawka do przełożenia kierownicy i też dlatego pedał sprzęgła przykręca się na dwie śrubki pomimo tego że są wywiercone 3 otwory. Do pracy na wstecznym pedał sprzęgła przykręcało się na innych otworach czyli pod innym kątem.

#2025 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 11 marzec 2013 - 22:46

władimiriec t25 W moim regionie używano go w ten sposób do wyrywaczki lnu. W instrukcji wszystko ładnie opisane. Nawet mam taka przystawkę w fabrycznej skrzyni części zamiennych.

Edytowany przez zorzyk2, 11 marzec 2013 - 22:47.

#2026 Share Mikua

Mikua

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 23 marzec 2013 - 23:06

władimiriec t25 Możecie zobaczyć jak zakładam wspomaganie
http://www.agrofoto....c-od-mercedesa/

#2027 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 12:29

władimiriec t25 Witam panowie tak mysle jak bym chcial w swoim wladimircu zrobic mu kiper zeby bylo mozna wykiprowac nie raz przyczepe ale czy to tylko wystarczy ta zaslepke z tylu z prawej strony odkrecic i kupic ta koncowke tak jak do kopiru czy cos jeszcze mi potrzeba zrobic?prosze o odpowiedz

#2028 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 07 kwiecień 2013 - 13:11

władimiriec t25 Musisz mieć gniazdo i przejściówkę żeby przykręcić gniazdo do tej rurki. Jak byś chciał 2 wyjścia hydrauliczne to druga rurka jest na lewej zwolnicy.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#2029 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 14:54

władimiriec t25 Druga rurka nie zawsze jest na zwolnicy. W moim Władku jest zakończona krótko przy rozdzielaczu, tak było fabrycznie, a ciągnik jest z 1980r.

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

#2030 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 11:47

władimiriec t25 Panowie potrzebuje pomocy t-25 nie chce palic na stacyjke tylko pali mi na ostro pare dni wczesniej normalnie palil a dwa dni juz tak cuduje raz odpali na kluczyc a raz nie a wczoraj juz nie chcial palic na kluczyk stacyjka wogole nie daje kontaktu ale swiece grzeje tylko jak go chce odplic na kluczyc to nie odzywa sie nic prosze o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2031 Share balcerek1

balcerek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2396 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 12:20

władimiriec t25 Sprawdź przepływ prądu na stacyjce.Może być już wyrobiona i po ptokach.

#2032 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 16:39

władimiriec t25 ale jak pale na ostro to normalnie pali ale jak chce na stacyjke to sie wogole nie odzywa a jak sprawdzic ten przeplyw pradu na stacyjce??

#2033 Share blazek

blazek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 19:11

władimiriec t25 nie wiem czy wszystkie władki tak mają ale mój ma na rewersie czujnik i tam są podpięte 2 kabelki może ci się któryś odłączył ?
U mnie właśnie tak było tylko ja mam te kabelki odłaczone wogóle i skręcone razem i jeden sie urwał i też nie odpalał ze stacyjki tylko za zware ;)

#2034 Share zibi16245

zibi16245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 174 postów

Napisany 21 kwiecień 2013 - 19:34

władimiriec t25 u mnie wlasnie jest to odlaczone i tez cos raz nie chcial palic na stacyjke bo byly te dwa kabelki osobno i potem je polaczylem i palil normalnie moze faktycznie ze sie odlaczyly te dwa kabelki od siebie i nie pali jutro tam rano zobacze co sie tam dzieje a jak nie to musze odkrecic te dwa kable od stacyjki i zobacze zapalic dwoma kablami do kupy czy odpali jutro dam znac co i jak

nie wiem czy to wazne ale jak chce go odpalic na stacyjke to sie zapala kontrolka od dlugich swiatel

#2035 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 22 kwiecień 2013 - 06:47

władimiriec t25 No to masz bałagan w instalacji.
A kontrolka od świecy żarowej działa.

#2036 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 09 maj 2013 - 21:36

władimiriec t25 Witam. Przedostaje mi się olej ze skrzyni biegów do tego sprzęgła wałków co jest za pompą hydrauliczną. Tam jest simering ? Jeżeli tak to zna ktoś rozmiar ? Mam nadzieje że wymienię go normalnie przez te okienko. Może ktoś mi pomoc ?

#2037 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 09 maj 2013 - 21:54

władimiriec t25 Po pierwsze czy to na pewno olej ze skrzyni, bo może być jeszcze z przystawki pompy hydraulicznej.
Tak tam jest simmering. Nie wymienisz go od tak przez okienko. Trzeba rozpołowić ciągnik i wyjąć wałek sprzęgłowy od strony sprzęgła. Dopiero w tedy flansza z simmeringiem i łożyskiem będzie mogła wyjść.

#2038 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 27 maj 2013 - 20:16

władimiriec t25 O to 2 Władimirec z 3 cylindrowym silnikiem.

A o to filmik jak chodzi. Piękny dźwięk silnika niczym 3p.

#2039 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 30 maj 2013 - 08:06

władimiriec t25 filmik jednego z użytkowników AF, też założył silnik trzycylindrowy.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2040 Share pawel807

pawel807

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 30 maj 2013 - 11:24

władimiriec t25 Tego to widziałem może pierwszy od Ciebie. Chyba napisałem że drugi Władimirec .