emuel

władimiriec t25

Polecane posty

emuel    1

Niewiem czy w dobrym dziale zamiescilem to ogloszenie ???

Chciałem spytać ile ma km t25

Pozdrawiam 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronarek    2

w mnie na tabliczce jest 22,5 kw czyli wg przelcznika 31,5 ale wiem za jest słabszy od trzydziestki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_eorge    0

W książce którą mam od swojego "władka" jest podane tak:

-całkowita moc znamionowa  22,5 kw/31Km

-użyteczna moc znamionowa  21kw  /29Km

 

Mój T25A jest z 1986 roku ale z tego co sie orientuje to w starszych t25 siedzą silniki typu D21A1 o mocy którą podałem w nowszych jest montowany silnik  D 120-17 o parametrach podanych przez przedmówcę oczywiscie mogę się mylic jak tak to poprawcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

teoretycznie jest słabszy ale ja nie odczuwam różnicy miedzy 330 i T25 (mój jest z 79r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3514    0
teoretycznie jest słabszy ale ja nie odczuwam różnicy miedzy 330 i T25 (mój jest z 79r.)

to podczep mu kosiarke :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
ja władkiem bez problemu kosze kosiarką 1,65 metra :rolleyes:

Ja też i c-330 nie ma startu z t-25, tylko ruszyć to jest trochę zgrzytu przez jednostopniowe sprzęgło :blink: c-330 brakuje biegów :D


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Ja mam ruska i uważam że jest to lepszy sprzet niz C-330 nie dlatego że chwale swoje ale wiem z doświadczenia. Jak zmieniacie opony to załóżcie orginalne takie jak ma być 11,2 a nie 12,4 wtedy ma taka samą moc jak C-330 poprostu maszyna nie do zajechania a pali mniej. U mnie w okolicy jeden gościu podpioł kosiarke rotacyjną od C360 co sie działo na początku ciężko ale jak rozpedził to wogóle sie nie zatrzymywał:rolleyes: Polecam ten sprzęt:) Wezmę aparat na pole jak bedziemy robic pod ogórasy to zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Ja jeździłem Władkiem z orkanem 2a w gorczycy (1.50m.) i włączałem bieg a potem WOM i dopiero sprzęgło puszczałem. Tak przy 900obr. ruszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

Władimiriec to maszyna nie do zajechania.U mnie w gospodarstwie pracuje przy wszystkich pracach polowych i jeszcze nigdy na niego nie nażekaliśmy.Bardzo dobry sprzęt :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Nooo to super traktorek. Ale niestety ja chyba będę musiał 2 raz wymienić głowice (2800mth w sobotę wybiło) bo tata za duże obroty mu ładował :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

u mnie nie ma problemu bo jak dziadek go kupił to zaraz zaopatrzył sie w dość pokaźną kolekcję części i jak narazie to wystarcza. A takie tam cylindry, głowice, pompy to w Agromie w Opolu. 5 km od mojego domu gościu ma mały sklep z częściami do maszyn i u niego też moge dużo rzeczy dostać. W mojej okolicy T25 jest prawie tyle samo co 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

No wiadomo, choć kilka lat temu był mały problemik (niewiem czemu, może z powodu wejścia polski do UE). Ale teraz jest spoko :blink: jeżeli nie można czegoś dostać to takie pierdółki np: dżwignia gazu (taki chaczyk przy pompie wtryskowej) i takie tam inne rzeczy które można dać do utoczenia do ślusarza :rolleyes:

Ps: Dzisiaj się dowiedziałem że w T25 oryginalnie montowane były BIAŁE linki obrotomierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

mówcie wszystko co o nich wiecie , ja miałem kiedyś takiego iwana , aleteraz jest na emeryturze , a ja się zastanawiam czy nie kupić drugiego młodszego , jakby ktoś coś chciał to mogę pomóc , a tak propo nie wie ktoś gdzie w t25a jest wyjście do przedniego napędu bo t30a ma taką samą skrzynie i przedni napęd???


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj