emuel

władimiriec t25

Polecane posty

mlody12    2

Ja nie byłem pewny ale co z tego ze nie wiemy przeciesz prze całe zycie sie uczymy i dowiadujemy roznych rzeczy :)

A jak trzeba to i rozbieramy skrzynie hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexiL    0

WIe ktos moze cos na temat wyskakujacych biegów po przechyleniu w lewa strone w T25 i wyskkakujacego wstecznego pod obciazeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bili    2

mi jak wyskakiwały to podciągnełem sprężyne od sprzęgła tak żeby pedał był na max u góry i przestały wyskakiwać, z prawej strony skrzyni jest taka dzwigienka jak wciskasz sprzęgło to ona też się porusza ona ma coś wspólnego z wyskakiwaniem biegów i jest na niej regulacja (niewiem dokładnie jak to działa nie miałem jeszcze okazji rozbierać skrzyni) ale jedno jest pewne ze można tym wyregulować wyskakiwanie biegów, a podnosząc pedał bardziej do góry po prostu tym samym ta dzwigienka bardziej sie cofneła i biegi nie wyskakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bili    2
Ja nie byłem pewny ale co z tego ze nie wiemy przeciesz prze całe zycie sie uczymy i dowiadujemy roznych rzeczy :)

A jak trzeba to i rozbieramy skrzynie hehe :)

 

mądre słowa ja do wszystkiego co wiem o T25 tez doszedłem metodą prób i błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RexiL    0

Bo u mnie jak sie przechyli ciagnik w lewa strone to jest zgrzytt i wyrzuca bieg!! i nie wiem co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommot003    0

U mnie jak wyskakiwały biegi (czwarty bieg i załącznik polowych) to mechanik przetoczył 2 tryby i teraz jesk OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

siema chłopaki !!! B)

 

nie chcialo mi sie zkladac nowego tematu tak wiec pytam tutaj co zrobic jesli odkreca mi sie lewa obudowa walka co wychodzi od skrzyni na zwolnice i to wlaśnie przy skrzyni gwinty sa juz pozrywane i nie wiem co mi doradzicie ja mysle na nowo nawiercić dziury i nagwintować na śruby 14 bo teraz juz sa 12 B) moze jakies sugestie ??


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bili    2

najrozsądniej bedzie przegwintować na większy rozmiar nie baw sie z wkręcaniem na jakiś cudowny klej szkoda twojego czasu a co do przyczyn to pewnie miałeś lużne śruby i wyrwało ci je ze skrzyni albo mechanik co je dokręcał za długa rurke se na klucz założył B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

no i chyba tak zrobie B)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Mam takie pytanie moze nie całkiem do tematu ale trudno.

 

Chyba bede kupował wał do swojego kultywatora grudziadzkiego szerokosc 2,1m i obawiam sie właśnie ze T-25 nie da rady z dwoma wałami i lepiej kupic jeden zeby go nie meczyc. Czy moje obawy sa słuszne jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Kultywator masz na szerokich łapka.Ja mam 1.8 ma wąskich łapkach i podwójny wał strunowy i czasmi to ma co robić.Foty są w mojej galeri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Lepiej kupić pojedyńczy wał , mam taki agregat również 2,1m z pojedyńczym wałem to ciężko dokładnie uprawić na codzień chodzi z nim ursus 3512 ale wczoraj przestawiałem i założyłem T-25 to na kilku metrach po zawalonym kopcu strasznie drapał i też nie miał lekko podnosić. Na twoim miejscu nie kupował bym z dwoma wałkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29
Kultywator masz na szerokich łapka.Ja mam 1.8 ma wąskich łapkach i podwójny wał strunowy i czasmi to ma co robić.Foty są w mojej galeri.

Ja mam kultywator na szerokich łapach ale robiłem tez agregatem 1,8m z 3 walkami i na 3-ce ładnie z nim chodził sobie zdjecia mam na komórce jak znajde czas to wrzuce.

Ale kultywator to tez własnie chyba dobrze myslałem ze z pojedynczym wałem wystarczy.

Dzieki koledzy za odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a nie lepiej do c 330 zapiac kultywator a do t25 brony ciezkie napewno bedzie lepszy efekt :D


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Raczej nie lepiej :D

Bo wiecej paliwa wyjdzie to raz a teraz robiłem tez kultywatorem z wałem pojedynczym 2,1m tylko ze nie swoim i spoko sobie radził i mam uprawione za jednym przejazdem a pole i tak w wiekszosci było przed siewem i po siewie bronowane wiec ja wole wałek bo lepiej ziemie rozbija.

 

Ciapaj chodzi z rozsiewaczem nawozów i siewnikiem i tez nie narzeka na brak pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Mam problem a raczej mój władek ponieważ wczoraj podczas pryskania zaczoł mi ciągnik spadać z obrotów i po chwili całkiem zdechł pózniej chciałem go odpalić i odpalił ale nie mógł ruszyć z miejsca,ale podpompowałem mu paliwo i pojechał tylko gdy jade to mi szarpie ciągnikiem niby gaz w podłodze ale nie wiejęcej jak 1000 obr/min nie przekracza co może być przyczyną takiego zachowania ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

Pewnie jakis paproch wpadł do rurki ktora ciagnie paliwo ze zbiornika. A nie łapie ci powietrza gdzies? Sprawdz przewody no i filtry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Dziśaj wyjołem rurke która cięnie paliwo i przedmuchałem i chodzie teraz jak należy.Zobaczymy jak w polu będzie chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL07    351

Mój też tak miał na wiosnę, wchodził i schodził z obrotów, mimo iż pedał gazu był w podłodze, przyczyna zapchana rurka ciągnąca paliwo z baka (były w niej jakieś paprochy, tylko dziwne jak tam się dostały, w baku mam siatkę i zawsze leję ropę przez lejek z siatką :P ). Zdarzało się tak jeszcze kilka razy, chyba będzie trzeba bak płukać.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Też to przerabiałem, na dnie zbiornika był taki syf, że cały czas stawał w miejscu. Wykręć zbiornik i przepłucz porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

ja mam kawałek rurki odcięty i nie ciągnie z samego dna a więc syfu nie łapie ale czasami się zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj