emuel

władimiriec t25

Polecane posty

CzaCzaTsu    4

Witam mam pytanie do was jaka jest pojemnosc wladka bo w dowodzie mi pisze 1460 cm 3 i 22,5 na wikipedii wyczytałem ze jesli chodzi o moc to zalezy od modelu a pojemnosc jest 2077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek99    16

Witam mam pytanie do was jaka jest pojemnosc wladka bo w dowodzie mi pisze 1460 cm 3 i 22,5 na wikipedii wyczytałem ze jesli chodzi o moc to zalezy od modelu a pojemnosc jest 2077

Temat wałkowany setki razy, wystarczy poszukać na forum.

Jeśli nie wystarczy to można samemu policzyć. Powszechnie znane są dane T25 dotyczące średnicy cylindra, skoku tłoka i ilości cylindrów. Dla przypomnienia: średnica 105 mm, skok tłoka 120 mm, cylindry dwa, wzór na pojemność walca z podstawówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek99    16

Witam mam pytanie do was jaka jest pojemnosc wladka bo w dowodzie mi pisze 1460 cm 3 i 22,5 na wikipedii wyczytałem ze jesli chodzi o moc to zalezy od modelu a pojemnosc jest 2077

Temat wałkowany setki razy, wystarczy poszukać na forum.

Jeśli nie wystarczy to można samemu policzyć. Powszechnie znane są dane T25 dotyczące średnicy cylindra, skoku tłoka i ilości cylindrów. Dla przypomnienia: średnica 105 mm, skok tłoka 120 mm, cylindry dwa, wzór na pojemność walca z podstawówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

W dowodzie jest źle napisane.

Pojemność podana jest także w instrukcji obsługi.

2,08l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Panowie jakiej wielkości jest otwór tam gdzie się wpina cięgło?Bo jest mniejszy niż standardowy 24mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

Jak masz wkrętarkę to odkręć linkę od napędu, wkręć ją w uchwyt wkrętarki i zobaczysz czy działa. W zasadzie to nawet jak energicznie przekręcisz linkę w palcach to wskazówka powinna się ruszyć. Jak zadziała to winny jest napęd albo wyrobione gniazdo gdzie wchodzi koniec linki. U mnie wystarczyło trochę koniec linki młotkiem potraktować i już chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzaCzaTsu    4

tam gdzie jest koniec od strony silnika to w tym to sie nie kreci to trzeba wymienic?

Edytowano przez CzaCzaTsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzaCzaTsu    4

a jeszcze jedno pytanie jak jest obrotoierz i gory sa km/h to tam jest jakby 6 tych predkoci na ktora sie patrzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

Masz na kreskach napisane rzymskimi cyframi do którego jest biegu i nie ma tam uwzględnionych biegów zwolnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekg    2

Witam. Co jest nie tak że Mój Władek na zimnym silniku dymi na niebiesko? Jak się troszkę rozgrzeje to tak dymi tylko przy dodawaniu gazu, a na równych obrotach nie dymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

Może jeszcze nie są bardzo wyrobione. 

Jednak to najłatwiej sprawdzić i wykluczyć jeśli silnik kopci na niebiesko. 

Mogą też puszczać prowadnice zaworów choć to przeważnie objawia się kopceniem po odpaleniu a później się uspokaja ewentualnie pierścienie tłokowe zużyte.

Oleju ubywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

To sprawdź te wtryski na początek.

Wykręć wtryski i podłącz je pod rurki. Jak przekręcisz rozrusznikiem to będziesz widział czy dobrze rozpylają. Oczywiście najlepiej gdzieś zawieź żeby sprawdzili ciśnienie wtrysku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi16245    0

panowie mam klopot co jakis czas musze wymieniac stacyjke po mi ja pali i wtedy mi nie grzeje swiecy zarowej a jest to mozliwe zebym ten przewod od stacyjki go wyciagnal na dól i dal mu osobny wlacznik i go zamocowal gdzies w desce rozdzielczej i w taki sposob grzal swiece zarowa czy jest to mozliwe?dzialalo by normalnie?a stacyjka tylko bym odpalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj