Renesis16xT

Pytania do DUDY i KOMOROWSKIEGO

Polecane posty

Renesis16xT    13

Coraz częściej zdarza się, że różne portale opiniotwórcze, nawet "redakcje" tworzone przez 2-3 osoby zadają pytania kandydatom i są wysłuchani. Uważam, że Agrofoto jest na prawdę dużą siłą. Może warto by było zebrać kilka, kilkanaście najważniejszych pytań, które bezpośrednio nas dotykają i wysłać do sztabu DUDY oraz KOMOROWSKIEGO?

Skontaktować się najpierw, czy w ogóle kandydat chciałby na te pytania odpowiedzieć.

 

Myślę, że sama odpowiedź na taki zestaw pytań, od konkretnej grupy zawodowej, byłaby dla kandydata pewnym zobowiązaniem. A przynajmniej musiałby się liczyć z siłą i zasięgiem Agrofoto.

 

Takie obietnice znalazłem na jakiś portalu rolniczym:

 

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości Andrzej Duda przedstawił swój plan naprawy polskiego rolnictwa. Zobowiązał się do działań, mających na celu:

  1. Uchwalenie jak najszybciej ustawy przeciwdziałającej spekulacyjnemu wykupowi polskiej ziemi rolnej przez cudzoziemców,
  2. Pełne wyrównanie poziomu dopłat bezpośrednich do poziomu europejskiego,
  3. Wspieranie gospodarstw rodzinnych jako podstawy polskiego rolnictwa,
  4. Zapewnienie opłacalności produkcji rolnej i bezpieczeństwa ekonomicznego polskiej wsi,
  5. Zwiększenie wsparcia krajowego i środków unijnych na rozwój rolnictwa i obszarów wiejskich,
  6. Wspieranie eksportu i promocji polskiej żywności,
  7. Zwalczanie oszustw i nadużyć na szkodę rolników,
  8. Przywrócenie poprzedniego systemu emerytur na polskiej wsi,
  9. Zachowanie instytucji państwowych na wsi i powstrzymanie degradacji obszarów wiejskich,
  10. Wprowadzenie systemu realnych rekompensat za szkody łowieckie wyrządzone w gospodarstwach rolnych przez zwierzynę dziką.

 


Zapraszam na mój kanał na YouTube i Facebook:

Agroblog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Ale piękne obiecanki. Ze 4 pkt są realne co do zrealizowania, reszta to kiełbasa wyborcza.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

To jest wszystko kiełbasa wyborcza. Pytania dotyczące rolnictwa raczej trzeba wysyłać do ministra rolnictwa nie do prezydenta. No chyba, że chce się poczytać takie byle co jak wyżej. temat bez sensu. Bo każdy kandydat w odpowiedzi na obiecuje co tylko chcecie. No ale jak ktoś lubi łykać kit to niech pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    701

Teraz to obaj obiecają wszystko. Na Podlasiu wybiją wszystkie dziki a po wyborach powiedzą rolnikom że to nie są dziki tylko świnie i w dodatku z Afryki. Trzeba trochę wysilić się i dowiedzieć co może a czego nie prezydent. Niech każdy wybiera kogo uważa ale do póki naród nie zacznie domagać się spełniania obietnic i rozliczania rządu to nic dobrego w Polsce nie będzie. Nie patrzcie na to co robią przed wyborami a w jakim środowisku się obracają, co sobą prezentują i jakie mają poglądy. Dla mnie Komorowski nie miał prawa załapać się do drugiej tury. Za te kłamstwa i bierność wobec narodu polskiego. No chyba że te 33% głosów oddały środowiska żydowskie i budżetówka ( choć w tym przypadku nie wszyscy mają powody by na niego głosować). Duda to Duda, nie Kaczyński czy Macierewicz. Ma odpowiednią prezencję oraz wykształcenie aby dać mu szansę. Bronek też nie jest samodzielny w myśleniu - to pachołek Tuska i elity PO ( robi wszystko co mu każą). Dla rolników lepszy może być Komorowski ale nie jako prezydent a myśliwy na Podlasiu:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek2203    11

Dla mnie Komorowski to taka marionetka co mu napiszą to przeczyta co mu "sufler" powie to zrobi a i tak się przy tym ośmiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    701
Napisano (edytowany)

O związkach Komorowskiego z nafaszerowanym ruskimi szpiegami WSI wiadomo już od dawna. Niestety ale manipulacja obywatelem i ciągłe afery doprowadziły do uśpienia czujności przeciętnego obywatela. Wmawianie przez Tuska że Kaczyński najchętniej wszystkich by zamknął w więzieniu ma na celu ośmieszenie konkurencji. Ja bardziej boję się Tuska i całej tej hołoty z PO niż Kaczyńskiego z jego tajnym agentem Antonim M. Nic nie ukradłem, nie mam niejasnych interesów to czego mam się bać? Prawda jest niestety taka że PO i PIS to praktycznie ci sami ludzie przeskakujący z jednej do drugiej partii. Jedynym politykiem który w ostatnich czasach nazwał rzecz po imieniu jest Sienkiewicz: "Państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie" (afera podsłuchowa). Ludzie muszą się obudzić i zacząć brać sprawy w swoje ręce. Starsi obywatele niech podzielą się doświadczeniem życiowym ale nie stają kantem przed zmianami ( rozumiem że przeżyli komunę i całą tą propagandę). Młodzi są motorem napędowym zmian ale bardzo łatwo wyprowadzić ich w maliny, a przez to doprowadzić do obojętności na przyszłość. Aby coś się zmieniło potrzeba doprowadzić do sytuacji w której rząd będzie dla obywateli, a obywatele będą rozliczać rząd. Właśnie mamy pierwszą okazję aby dać wyraźny sygnał pan Komorowski nas oszukał, nie wywiązał się z obietnic. Należy również przestrzec A. Dudę że czeka go to samo jeśli nie będzie słuchał ludzi. To samo tyczy się z rządem - każda partia rządząca która oszukuje obywateli i jest przeciw nam ma być rozliczona. Nie zbrojnie a w sposób pokojowy czyli dając jej takie poparcie jak kandydatom na Prezydenta RP z partii SLD i PSL. A jeśli założy ktoś nowa partię i ściągnie do siebie tych "oszustów" to ludzie powinni się na tyle interesować polityką aby takich rodzynków odpowiednio docenić. Dość obiecywania, patrzcie co który sobą reprezentuje, jak postępuje w życiu i co w nim osiągnął (jakim lub czyim kosztem). Nie słuchajcie obietnic - to nic nie daje tylko patrzcie na osiągnięcia. 

Edytowano przez akmaly
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ereksio    321

Kupiłem na wieczór Soplicę 0,7, a kolega przyniósł Finlandię i tak sobie gaworzymy o Du..e Maryni. I fajnie jest ,  chociaż nie wiemy jak będzie. Tyle obietnic to nawet Święty Mikołaj nie spełni. ONI , z PO i z PIS ostatnio wcale nie śpią. A to wszystko dlatego abym ja mógł spać spokojnie. Takie to poświęcenie dla narodu. Dla Polski to robią , dla mnie i dla Ciebie też  i trzeba to docenić. I też cenimy te wysiłki. My też dla Polski , dla narodu i dla rządu naszego kochanego pijemy wódkę i tym samym podatek odprowadzamy. A gdybyśmy wódki nie pili ,  to nasze dzieci głodne by chodziły. A tak my pijemy wódkę, dzieci sprzedają butelki za które kupią chleb i bułki i głodne nie chodzą Panie prezydencie. Bul, bul, bul.....

post-27529-0-94134400-1431722711_thumb.jpg

post-27529-0-19338700-1431722776_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Z tym wysłaniem Komorowskiego z dubeltówką na dziki to najsłuszniejsze rozwiązanie. Rozwiązaniem dla polskiego rolnictwa jak i całej gospodarki jest obniżenie podatków a z pieniędzmi które zostaną w portfelach rolników sami rolnicy będą wiedzieć najlepiej co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj