pooka

DEMO TOUR 2015 Z MANITOU I GRAVITEM - wymień starą ładowarkę na nową!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pooka    0

W najbliższy poniedziałek 18.05, firma GRAVIT organizuje pokaz MANITOU DEMO TOUR, gdzie będzie można zapoznać się z szeroką gamą nowych i używanych ładowarek Manitou i Mustang wraz z osprzętami.

Podczas spotkania będzie można zobaczyć i przetestować:
- nowe i używane ładowarki teleskopowe Manitou i przegubowe Mustang dla gospodarstw hodowlanych, roślinnych i sadowniczych, a także dla branży budowlanej, przemysłowej oraz usługodawców.
- pełną gamę specjalistycznych osprzętów do maszyn Manitou, Mustang i innych.
- NOWOŚĆ! Ładowarkę teleskopową MANITOU MT 625 Easy - czyli mega kompaktową ładowarkę teleskopową na każdą kieszeń! Moc 50 KM, udźwig 2500 kg, wys. podn. 5,8 m
- ofertę sklepu ze specjalnymi rabatami!
- zadać pytania serwisantom GRAVIT oraz MANITOU!
- poznać najkorzystniejsze formy finansowania zakupów maszyn Manitou!

Gdzie i kiedy?
18 maja (poniedziałek) o godzinie 10:30
w Gospodarstwie Rolnym Pana Bogdana Karwata
Siedliszcze 89, 22-130 Siedliszcze (przy drodze krajowej nr 12 Lublin-Chełm)

Nie zabraknie grilla i napojów chłodzących oraz konkursów dla operatorów maszyn Manitou na specjalnym torze manewrowym z cennymi nagrodami :)

Podczas pokazu będzie można zasięgnąć pełnej informacji na temat zbliżających się programów unijnych!


Zainteresowani udziałem w spotkaniu powinni potwierdzić swoje przybycie telefonicznie: 507 025 227, 505 077 896  lub mailem: marketing@gravit.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcinek_164
      Cześć! 
      W firmie, której pracuję, posiadamy w.w ładowarkę. Nadszedł czas serwisu i wymiany oleju. Do mostów przyszedł taki sam olej jak do przekładni kątowej i do zwolnic (sae80w90), czy można go użyć bez problemów? Producent odnośnie mostów podał tylko, że ma być specjalny do hamulców mokrych. Jak to u was wygląda?
    • Przez Lukas85
      Koledzy czy posiada ktoś z Was instrukcje obsługi do ładowarek Manitou z serii 5xx, ewentualnie 6xx z lat 1995-1999? 
      Mozed mi ktos podpowie jak jezdzic zeby nic nie uszkodzic? Nie mialem nigdy do czynienia z ladowarką. Na dzwigni zmiany biegów jest guzik sprzegla, rozumiem ze po jego nacisnieciu moge zmieniac bieg bez wciskania pedału? Co z hamulcami w celu powolnego dojechania do powiedzmy przeszkody wciskac sam hamulec na wlaczonym kierunku jazdy do przodu czy takze wciskac sprzeglo?
    • Przez Lukas85
      Zauwazyłem w swojej ładowarce że podczas hamowania pedał hamulca wciska sie praktycznie do podłogi. Ktoś moze mi potwierdzic czy tam powinno byc czy to znaczy ze cos sie konczy? Ładowarka hamuje tylko trzeba mocno wcisnac pedał. Płynu w zbiorniku jest w normie.
      Druga sprawa dotyczy olei. Znalazłem w instrukcji że do piast i tylnego mostu ma byc olej 80W90. Został mi taki olej firmy Akcela ktory kupowałem do ciagnika case, czy moge go zalac takze w manitou? do przedniego mostu zalewa sie jakis olej przekladniowy do pracy z hamulcami mokrymi. Ktos może mi cos polecic? I jeszcze jedno pytanie - jaki zalać olej do skrzyni? Do silnika ma byc 15W40. Ten także został mi od case firmy Akcela chyba moze byc?
       
    • Przez Bartys12
      Witam stoję przed zakupem ładowarki  tylko nie wiem na którą się zdecydować a mianowicie Weidemann  2080T czy Weidemann T4512   tylko te przewiduje ładowarka będzie wykorzystywana do wszystkiego obornik,ładowanie bel sianokiszonki,ładowanie wozu paszowego itp. główne wykorzystanie to wywożenie obornika z starej obory  wolno stanowiskowej o wąskich i niskich wrotach do tego dochodzi 5 słupów na długości 30m w rzędzie  ładowarka miała by również ładować obornik na rozrzutnik t088 w przyszłości może jakiś większy która z nich była by lepsza miała by lepszą stabilność siłę rwania obornika oraz która miała by mniejsze zużycia 
    • Przez eljote
      Witam Panowie przymierzam się do zakupu ładowarki teleskopowej upatrzyłem już sobie kilka modeli ale spodobały mi się takie jak JCB 530-70 lub Manitou 731 chodzi żeby podniosła te 3 tony i miała wysuw na 7 metrów. Ale żeby też była zwinna w małych zakamarkach. Może ktoś z grupowiczów ma taką na sprzedaż lub może zna kogoś kto by chciał sprzedać.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj