Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ferbanat L -


Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Share waldac

waldac

    Zaawansowany

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisany 13 maj 2015 - 09:51

Ferbanat L -

Polecam na dobre plony

 

Niesamowity, opatentowany i jedyny w swoim rodzaju preparat bioorganiczny FERBANAT , który powstał w procesie NANOTECHNOLOGII.

Z 1 litra FERBANAT otrzymujemy aż 200 litrów gotowego i bezpiecznego nawozu . Dokarmiamy nim rośliny już od fazy nasion , rozsad i sadzonek poprzez opryskiwanie lub podlewanie roztworem wodnym FERBANAT w proporcji 1:200.


KONIECZNIE WYPRÓBUJ FERBANAT!!!! JAK RAZ SPRÓBUJESZ JUŻ NIGDY NIE BĘDZIESZ UŻYWAŁ INNYCH NAWOZÓW..Poniżej trochę więcej informacji na temat FERBANAT, zainteresowanych zapraszamy do kontaktu


CO TO JEST NANOTECHNOLOGIA???


Grupie rosyjskich naukowców, w wyniku wieloletnich badań teoretycznych i praktycznych, z udziałem specjalistów Moskiewskiej Akademii Rolniczej im. Timirjaziewa udało się opracować ekologiczny i bezpieczny, nie mający w świecie analogów środek zwiększania plonów: FERBANAT


Zastosowane na etapie produkcji procesy nanotechnologiczne umożliwiają tworzenie kompleksów odżywczych, które mogą w całości przeniknąć przez błonę komórkową, kompensować na poziomie komórkowym niedobory substancji odżywczych i biologicznie aktywnych oraz przyczynić się do pełniejszego ujawnienia potencjału genetycznego roślin.


Przy pomocy opracowanej i opatentowanej technologii długie łańcuchy związków humusowych rozrywane są nie w sposób chemiczny, a fizyczny. W miejscach rozerwania powstają wolne połączenia molekularne, do których dołączają mikroelementy i małe struktury białkowe. Otrzymane substancje mające charakterystyczne rozmiary cząsteczek stają się o wiele bardziej aktywne, dlatego normy wprowadzania preparatu w znacznym stopniu zostają obniżone. Komórka rośliny zużywa znacznie mniej energii na przejście przez błonę komórkową mikro substancji humusowych ze związanymi mikroelementami oraz innymi substancjami odżywczymi.


WŁAŚCIWOŚCI FERBANAT


Ferbanat jest jednym z najbardziej efektywnych "twórców korzeni". System korzenny rośliny staje się silniejszy, zwiększa się jego masa ( o 1,5- 4 razy), a wiązki korzenia(o 2-2,5 razy), aktywizuje się wydzielina korzenia (exudation). Długość korzenia wzrasta minimum o 30% - a liczba węzłów krzewienia wzrasta o 20%. Z tego też powodu rośliny znacznie lepiej znoszą suszę i mrozy.


Ferbanat intensyfikuje fotosyntezę. U roślin wegetujących zwiększa się wzrost, liczba liści i wielkość liściowej blaszki. Intensyfikuje się fotosynteza, a jej skutkiem jest nagromadzenie się w roślinie pożytecznych składników, skraca się okres dojrzewania owoców o 14-20 dni.


Ferbanat intensyfikuje reprodukcyjną funkcję roślin. W zbożach zwiększa się ilość ziaren w kłosie (o 30-100%), na słonecznikach zwiększa się wielkość koszyka i liczba nasion, na winorośli wzrasta liczba gron oraz owoców. Oprócz tego w uprawach basztanowych zwiększa się liczba produktywnych zalążni. Na jabłoniach, gruszach, brzoskwiniach, czereśni, śliwie, morelach wzrasta liczba kwiatów i owoców. Na kukurydzy zwiększa się liczba ziaren w kolbie oraz masa 1000 ziaren. Psiankowate i basztanowe zwiększają swoją urodzajność o 50.80% przy jednoczesnym skróceniu okresu dojrzewania.


Stosowanie Ferbanat poprawia odporność roślin na choroby.Reklama AgroFoto Ads

  • watermark
  • Reklama
Ferbanat L - Dzisiaj, 01:37
  •  

Podobne tematy ferbanat nawóz kukurydza zboż

Tylko na agroFakt.pl: Jak dobrze zakisić kukurydzę? zobacz »