Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol1221    1

Witam wszystkich mam plan założyć Pronarowi 82A tura i tu pada pytanie jaki oto kilka

 

Metal Fach

Pronar 

Sipma

Warfama

 

Wiem most krzyżakowy mtztowski 2001r i tu słyszę tak że to wysiada co o tym sądzicie z kolei 2 wsie dalej jest do kupna zetor 8045 do generałki cenowo jest około 8 tysięcy czy nie kupić do tura takiego zetora?Bo silnik mam Z 8001 kupiłem przypadkiem skrzynię by zrobił ale czy to się opłaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Taki zetor o jakim piszesz sprawny jest wart ok 25 tys a ponad to znawcy mówią o nim niezniszczalny więc jak masz do wzięcia w dobrej cenie to ja bym brał a ładowacz to zobacz ofertę hydrametu


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol1221    1

Pisałem że ciągnik ten jest do remontu silnik do naprawy lub wymiany skrzynia to samo robił w lesie nie mówiąć już o wyglądzie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Skoro masz silnik do niego to zrobić tylko skrzynie aby był sprawny mechanicznie a wygląd zrobisz sobie zimą taki remont może pochłonąć z 10 tys ale mysle że warto


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol1221    1

też tak myślę ma robić nie wyglądać ale i tak bym nic w polu nie robił obciążnik na tył i jazda opony to się skombinuje bo pronar nie mogę złego słowa powiedzieć na niego na 1 czy 2 dobre ciągniki dla mnie 82a ma stożkowy most i to do tura nie korzystne wiem bo sąsiad ma w mtz tura i mówi że to więcej by tego nie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Stożkowy most odpada do ładowacza chyba że nie pracuje duzo, poza tym ogólnie starszy pronar i ładowacz to nie najszczęśliwsze rozwiązanie


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol1221    1

A no właśnie a to jest to że zwiększyłem areał zielonek do 5 ha jak i kukurydzy z 1,90 na 5 no cóż a to jest obornik co dzień bela bydła aktualnie niema 15 sztuk a 32 2 krowy jak było i po 16 cieląt i 16 opasów a tur najlepszy będzie przy takim zetorze byłem obejrzeć tego zetora no jeździ to dobrze opony łyse z 75 roku ale odrobić i będzie facet powiedział że za 9,500 sprzeda z oponami typu przó 14.9-28 tył 20.8R38 zetor 16245 oni tam mają kilka tych zetor nadleśnictwo i jak sądzicie brać z tymi oponami co prawda ja jestem że by wziąść bo bardziej by go trzymało chodźby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon88    0

Stożkowy most odpada do ładowacza chyba że nie pracuje duzo, poza tym ogólnie starszy pronar i ładowacz to nie najszczęśliwsze rozwiązanie

A co się dzieje z tym stożkowym moście bo mam już kilka lat tura na mtz ze stożkowym i nie widzę jakichś problemów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerMaciek
      Witam serdecznie
      Kupiłem Tura Prima ale bez mocowań, mocowania - czyli tą ramę którą przykręca się do ciągnika chcę wyspawać sam
      Mam Massey Ferguson 675 z napędem ale nigdzie nie potrafię znaleźć żadnych schematów jak te łapy do osadzenia tura mają wyglądać, gdzie się przykręca itd..
      Może ktoś z ma taki model ciągnika albo podobny i zechciałby zrobić parę dobrej jakości fotek?
       

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj