Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biznes Plan

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maniek00000

maniek00000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 10 maj 2015 - 10:57

Biznes Plan

Witam,

Jestem w trakcie załatwiania kredytu na zakup gospodarstwa. Chciałbym rozpocząć swoją działalność niedaleko rodzinnej miejscowości, niestety wieś opuściłem żeby się kształcić, ale chciałbym wrócić, ponieważ mam same miłe wspomnienia z dzieciństwem na roli:). Większość dokumentów mam już skompletowane, brakuje mi jeszcze biznesplanu, co okazało się sporym wyzwaniem. I tu moje pytanie, czy miałby ktoś może użyczyć biznes plan na wzór, żebym mógł zmienić dane, trochę zredagować itd? Wiem że to trochę "pójście na łatwiznę" ale zależy mi na czasie, bo właściciele są emerytami i chcą jak najszybciej sprzedać. Wielkość gospodarstwa to 28ha (27 uprawnej ziemi i reszta to mieszkanie z budynkami). Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Biznes Plan Dzisiaj, 05:18
  •  

#2 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 10 maj 2015 - 12:36

Biznes Plan

Kolego nie ma jednego wzoru na biznesplan, zgłoś się do firmy robiącej wnioski oni Ci wszystko lux zrobią. Samemu wg "wzoru" wątpię abyś dał radę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share maniek00000

maniek00000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 10 maj 2015 - 12:47

Biznes Plan

no byłem w firmie, w mojej okolicy za dużo ich nie ma. Teraz są super zajęci bo ludzie wypełniają wnioski o dopłaty i powiedzieli że mogą zrobić ale "za jakiś czas". A mi naprawdę zależy na czasie. W banku mi powiedzieli żebym sam napisał. Że nie musi być na obszerny, aby tylko zdolność się zgadzała i dane były wiarygodne. Myślę że z jakimś wzorem miałbym dużo łatwiej. Szczególnie jeśli byłby na zakup ziemi lub coś w tym stylu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Ekspert_ds_Ubezpieczen

Ekspert_ds_Ubezpieczen

• EKSPERT
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 12 maj 2015 - 08:26

Biznes Plan

Witam

proszę zgłosic się do najblizszej placówki  Banku BGZ  ( zapytać o doradcę Agro) i poprosić o wydanie wzorca BP do kredytów preferencyjnych  - Bank nieodpłatnie udostępni taki wzór i na pewno da Pan rade go wypełnic - dodatkowo doradca może sprawdzić co jeszcze warto uzupełnić - wzór ten można wykorzystac do wszystkich rodzajów kredytów najwyżej nie wypełnia się informacji  o rodzaju linii preferencyjnych.

pozdrawiam i zapraszam,

468x60_ConcordiaWiosna2015_Agrofoto.jpg