Skocz do zawartości

Zdjęcie

Owijarka stacjonarna Agro-MAX

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawelo815

pawelo815

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 10 maj 2015 - 09:28

Chciałem zapytać odnosnie tej owijarki z agromaxu. Posiadam właśnie taką już prawie rok, chodzi ona z MF255 i owija wolno, i nie wiem czy to jest winna owijarki czy tego że traktor ma słabą pompe? A także chciałem sie zapytać jak ustawiacie przy niej folie. Bo jak na razie to owijałem 50 i czasami przy pracy było tak że folia była naciagnięta, a zaraz później zbyt luźna.  Co bele musiałem schodzić z ciągnika u ustawiać od nowa folie  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Owijarka stacjonarna Agro-MAX Dzisiaj, 00:19
  •  

#2 Share kubica11

kubica11

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 maj 2015 - 20:11

Być może to wina folii? Spróbuj kupić 1 rolkę innej folii w agromie ja np używam foli kverneland'a i nie mam takich problemów

#3 Share vw141998

vw141998

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Zainteresowania:!! RoLnIcTwO !! MoToRyZaCjA !!

Napisany 16 maj 2015 - 12:20

Owijarka stacjonarna Agro-MAX Ja posiadam owijarke agromax 3lata i jest ok. Jak mówisz że słabo kręci to tylko wina pompy hydraulicznej. A z naciagiem nie ustawisz raz i do końca taki sam będzie bo na folie dużo czynników wplywa że raz sie lepiej naciąga raz gorzej. Najlepiej dwie osoby do owijania są potrzebne

Edytowany przez vw141998, 16 maj 2015 - 12:21.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

McHale na Targach FERMA zobacz »

•  

#4 Share pawelo815

pawelo815

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 17 maj 2015 - 10:53

No właśnie mam najwięcej problemów z naciąganiem foli ;/ VW141998 Ty owijasz 50 czy 75 folią ? Ja założyłem wczoraj pierwszy raz folie 75 i powiem Ci że musiałem pokrętło na siłę wkręcać, jeszcze  młotkiem waliłem żeby jak najlepiej naciągnąć. No nie myślałem że to będzie takie uciążliwe ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share vw141998

vw141998

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Zainteresowania:!! RoLnIcTwO !! MoToRyZaCjA !!

Napisany 17 maj 2015 - 11:31

Owijarka stacjonarna Agro-MAX Robię normalnie 50. A smarowales wszystkie mechanizmy tawotem ? w łożysko to od mocowania rolki u góry to nalewam olej stopniowo żeby nasmarowac również. Mam problem tylko z tym dolnym kółkiem do mocowania bo musialem podnies na podkladkach bo sie wycieralo i tak po jakims czasie też się wyrabia. powinno być tez to dolne na łożysku.

#6 Share reflex52

reflex52

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 30 maj 2016 - 18:48

Owijarki z Agro-maxa to buble a szczególnie podajnik folii. Na 75 to się nie da owijać. W pobliżu mnie jest jeszcze jedna i koleś mówi że to samo. Więc naprawdę coś nie tak z nimi.

#7 Share pawelo815

pawelo815

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 31 maj 2016 - 20:27

Już wiem w czym tkwił problem, źle założyłem folię. Może rysunek nie jest czytelny. Jeśli chodzi o owijarkę to jak tak to sprawuję sie dobrze jak na taką niską cenę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Dyngus

Dyngus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 28 czerwiec 2016 - 13:31

Ile daliście za owijarkę z AgroMaxu co było w tej cenie . Czy podajnik foli mieć ulokowany na środku jak w AgroMaxie czy po lewej stronie jak w większości owijarek .Czy może polecacie jakieś inne owijarki