Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 956XL czerwona lampka na zegarze

24 odpowiedzi na ten temat

#21 Share akaku

akaku

MłodyRolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 621 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 16 październik 2015 - 18:48

Panowie a jak wymienić płyn chłodzący? 

Case <3

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 956XL czerwona lampka na zegarze Dzisiaj, 15:44
  •  

#22 Share Tomaszebrowski

Tomaszebrowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 kwiecień 2016 - 17:25

Koledzy co to jest za element który oznaczyłem cyfrą 1, rozumię ze pod 2 tj korek do sprawdzania poziomu oleju a pod 3 to jest korek do spuszczania oleju i to tam sie miesci ten filterek w postaci siiatkowatej rurki. Dodam ze moj case jest z 90 roku i wydaje mi sie zeby wlac ten olej to chyba trzeba od góry

U mnie pod korek nr 2 jest wpiery przewód z elektrozaworem i trójnikiem z trójnika jeden przewód idzie na tył skrzyni a drugi z powrotem na górę filtra nr 1. Od czego to jest? proszę o odpowiedz

Edytowany przez Tomaszebrowski, 02 kwiecień 2016 - 17:28.

#23 Share ekologicznie

ekologicznie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 08:40

Korek nr. 2 jest od sprawdzania poziomu oleju i od wlewania go. Wrzuć zdjęcie tego o co pytasz, bo tak to bardzo trudno będzie pomóc. Prawdopodobnie masz na myśli, zawór sterowany przez sygnał od hamulca. Działa to tak, że jak naciskasz hamulec to automatycznie dołącza przód, żeby hamowało 4x4.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Tomaszebrowski

Tomaszebrowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 09:41

Korek nr. 2 jest od sprawdzania poziomu oleju i od wlewania go. Wrzuć zdjęcie tego o co pytasz, bo tak to bardzo trudno będzie pomóc. Prawdopodobnie masz na myśli, zawór sterowany przez sygnał od hamulca. Działa to tak, że jak naciskasz hamulec to automatycznie dołącza przód, żeby hamowało 4x4.

Pierwsze zdjecie przedstawia korek wlewu a drugie ten elektrozawor. A mam jeszcze jedno pytanie odnodosnie ogumienia. Kupilem go na kolach tyl20.8 r38 przod 16.9 r24. wiem ze orginalnie jest stosowane inne. Te co ja mam nie przeszkadza nic nie uszkadza w ten sposob. Z gory dziekuje za pomoc

DSCF0911.JPG

DSCF0912.JPG

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share ekologicznie

ekologicznie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 06 kwiecień 2016 - 11:00

Moim zdaniem to jest od układu hamowania, żeby załączyć 4x4. Sprawdź czy zmienia się napięcie na tej cewce jak naciskasz hamulec.

Z oponami to łatwo możesz sprawdzić: wjedź po deszczu na łąkę włącz napęd i zobaczysz czy mocno zrywa przy jeździe na wprost. Jak przód lub tył zostawia ślady takie jak po buksowaniu to coś jest nie tak.

Dodaj odpowiedź