Zaloguj się, aby obserwować  
sylwek20prosto

Jak jest u was cena????

Polecane posty

Siemka może są tu Hodowcy koni i się orientujące w jakiej cenie są młode źrebięta mam do sprzedania ogiera ma 10 mies może ktoś wie ile za niego mogę dostać pozdrawiam Narka

Edytowano przez andrzej2110
Ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FISH    0

Noo od razu mu 10 tys dajcie:) Przede wszystkim należy zapytać jaka jest rasa źrebięcia i czy ma pełne pochodzenie. Jeśli tak to jakie. Na 3 tysiące to na pewno nie licz, chyba że jakieś doskonałe pochodzenie.


Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

Mogłeś zapytać tutaj http://www.agrofoto.pl/forum/Konie-t5858.html

 

Hmm jak byś napisał o pochodzeniu to by było wszystko jasne ale jeśli nie ma pełnych papierów to nie więcej jak 2 tys.

W takich przypadkach kupujący patrzy się na wagę konika no a teraz za kg w moim województwie płacą od 3 - 5 zł a w sąsiednim do 6 zł. Także musisz się liczyć z tym że jak ktoś przyjedzie do ciebie go kupić to zapyta się o wagę przemnoży to przez cenę i da ci taką kasę :lol: No chyba że mały ma pełny rodowód i może być reproduktorem.


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirKonrado    8

Jeśli ma 10 miesięcy i był odpowiednio żywiony to powinien mieć ok. 500 kg. U mnie można by było za niego wyciągnąć 6 zł za kilo jeśli miał by paszport i zaświadczenia od lekarza ze jest zdrowy :lol: pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Witam. Ja mam parę sztuk klaczy w domu, szkoda że to nie jest klacz to może bym dokupił :lol: . A ceny u nas za takiego to coś około 5-6 zł/kg różnie bo to się zmienia często


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

W Małopolsce cena strasznie spadła :) ja sprzedałem roczną klacz śląska za 2 tys wiec za 10 miesięcznego ogierka tak do 2 tys możesz krzyczeć jeśli oczywiście ma paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenomen1990    1

trzeba było przyjechać na konskie targi do Skarszewa w mazowieckim, było tyle koni ze ciężko jest powiedziec o jakiej kolwiek stałej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

Do mnie przyjechali w czwartek po ogierka to zaproponowali 3zł za kilo :) koń waży około 350kg i ma 7 miesięcy


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirKonrado    8

O to do d*p... u was u mnie myślę że bym jakieś 5 zł za kg za takiego ogierka dostał ale nie wiem dawno nie byłem. śląskie

Edytowano przez andrzej2110
cytowanie posta wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

U nas konie w grudniu były zaledwie 6 zl za kg a teraz po 8 zł i idą w górę konie oczywiście zimnokriwste ;)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirKonrado    8

A nie kupuje u was jakiś Włoch?? Jeśli tak to po ile?? Albo po ile handlarze sprzedawają?? I komu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

Dokładnie to nie wiem ile dostają ale duża część z nich odwozi do ubojni w Jaśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja jestem mieszkam 30 km od Warszawy na północ


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

1000zł do 2000zł ale jak dają 1500zł to nie jest źle. Ogierki są tylko na rzeź bo z tego nic niema. Zimnokrwiste mam na myśli bo śląskie to nawet na rzeź nie chcą hehe. Czasem można wcisnąć jakiemuś laikowi za większą cenę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekMi    0

Jak tam u was teraz z ceną koni rzeźnych za kg?

 

Ile płacą za konie kapitalne do 2-2,5 lat? Ile za ładne kobyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj