Polecane posty

Witam. Jestem tutaj nowy, przeszukiwałem forum i nie znalazłem nic co by mi odpowiadało.

 

Poszukuję kosiarki bijakowej do nieużytków, którą musi pociągnąć mf 255;  47 KM. 

 

Nie wiem czy szukać takiej przy przy której będzie nadwyżka mocy np:

http://www.traktor.com.pl/sklep/kosiarka-ciezkich-warunkow-przesuwem-hydraulicznym-efgch155-p-208.html?cPath=29_59

 

czy taka której moc jest w przedziale ;

http://www.traktor.com.pl/sklep/kosiarka-ciezkich-warunkow-przesuwem-hydraulicznym-efgch165-p-388.html?cPath=29_59

 

kosiara będzie pracowała raczej na łąkach, rowach, miedzach i sadzie. Dość różny teren.  Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem jak do tego podejść. Nigdy nie miałem do czynienia z kosiarkami bijakowymi. nie wiem na co zwracać uwagę i czego się wystrzegać. 

 

Pewnie temat się gdzieś już przewiną. Widocznie źle otagowane albo ja nie umiem szukać. Pozdrawiam 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irbis_U    0

jeżeli masz małą trawę to mf sobie z tą większom paradzi ale gdy trawa jest duża to kup mała bo z dużą bedzie miał ciężko a mała kośarka lepiej zetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

W tamtym roku pozyczalem 3m kosiarke bijakowa przednią i przy koszeniu trzciny potrafilo 160 koni zadusic. Ale fakt faktem kosiarka niemiecka grappa czy jakos tak super maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

A wiecie czy ktos w okolicy Białej Piskkiej Szczuczyna chcial by wykonan usluge mulczowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez marunioo
      Witam Kolegów.
      Zastanawiam się nad kupnem kosiarki bijakowej inaczej zwanej mulczerem. Może któryś z was posiada coś takiego i może mi doradzić coś w tym temacie.
      Pozdrawiam.
    • Przez WitekW
      Poszukuję rozdrabniacza lub kosiarki do rozdrabniania i koszenia trawy w sadzie. Potrzebuję rozdrobnić gałęzie pozostające po przycinaniu. Średnica tych gałęzi to od 0,5cm do 10-12cm. Ciągnik jakim dysponuje posiada 74KM.
    • Przez Morkolinabis
      Witam wszystkich.
      Zwracam sie z uprzejmą prośą o udostępnieni mi filmów z rozdrabniaczem uniwersalnym LEOPARD firmy TALEX. Pragne nadmienić ze wykorzystam te filmy do swojej reklamy.
      Z góry dziękuję Morkowski Maciej
    • Przez Terlik1994
      Witam,
      Jestem przed zakupem kosiarki bijakowej tylno bocznej firmy Tehnos. Co sądzicie o tej marce? Jakie firmy kosiarek bijakowych są godne uwagi ?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj