Polecane posty

ysy    32

bez spulchniacza da rade spokojnie z podnoszeniem jak i z mocą a z spulchniaczem moc jako tako ale 3,4 metra szerokości roboczej to ta maszyna będzie dość sporo warzyć i tu możesz mieć problem jak rozłożysz na bok ,a co do łąki to bez żadnego problemu będzie spokojnie kość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eMWu    485

Dzięki za odpowiedź, też tak myślałem, ale wolałem się upewnić do końca.

 

A co myślicie o kosiarkach poettingera? Mam ofertę na powystawową kosiarkę novocat zawieszaną centralnie nowego typu (amortyzacja hydro, a nie na sprężynach) o szerokości 3,4m, bez kondycjonera. Dzisiaj będę mieć porównanie cenowe z claasem, chociaż wolałbym kosiarkę 3m z kondycjonerem palcowym, do lucerny najwyżej by się go zdejmowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simental22    0

Witam czy ktoś użytkuję może kosiarkę dyskową Fella 2460 ISL ,, zamierzam właśnie kupić taka kosiarkę tylko obawiam się bo jest to kosiarka z górnym napędem . Dealer mówił że idealnie nadaje się na nierówne łąki bo nie posiada wewnętrznej płozy ślizgowej, czy ktoś z użytkowników tej maszyny to potwierdza ? Dziękuję za odpowiedzi

Edytowano przez simental22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ysy    32

simental22

 

Ten model co podajesz to jest dolno napędowy coś mi się wydaje a do nierównych łąk kosiarka dyskowa z centralnym zawieszeniem lepiej sobie poradzi

 

eMWu

 

 

sprawdź sobie jeszcze korne bo mają z centralnym zawieszeniem bez żadnych pasków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gores    0

Witam mam na oku kosiarkę kuhn 77hd co powiecie na jej temat jak się sprawuje i jak u nich z awaryjnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor52    0

Witam wszystkich mam pytanie czy belarus 82 darade z clasem 2.60 z kondycjonierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eMWu    485

Ciągnik waży ok. 4t, więc powinien dać radę. Do mojego ciągnika o masie ok 4,3t taki claas się właśnie w wersji contour produkuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Orientuje się ktoś może co to za kosiarki robi Jar-Met?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam użytkowników kosiarek claas disco. Konkretnie chodzi mi o model 2,6m. Czy w tej samej cenie lepiej kupić claasa 2650plus, czy pottingera novadisc 265?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszz92    1

Witam, czy ktos może mi cos powiedziec na temat kosiarki AGRAM JET CUT 265? moze ktos wie czy ten sprzet jestwarty uwagi??? prosze o pomoc i z gory dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnamon    0

Witam, czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat używanej ciąganej  kosiarki dyskowej KRONE AMT 323 CV czy warto ją kupić. dzięki. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Witam  ma  ktoś  taką  kosiarkę?  jakieś opinie?

 

http://olx.pl/oferta/kosiarka-dyskowa-sipma-preria-z-kondycjonerem-CID757-ID8K1xf.html#d7702ad099

 

osiarka dyskowa -sipma - preria z kondycjonerem

 Łubki, lubelski, LubelskieDodane o 14:50, 25. kwietnia 2015, ID ogłoszenia: 129179681

Oferta od:Osoby prywatnej
Rodzaj:Kosiarki
Rok produkcji:1998
 

kosiarka w bdb stanie , zapasowy fartuch ochronny,wałek wom ,

220680327_2_644x461_kosiarka-dyskowa-sip

 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Moim zdaniem to kondycjoner jest przereklamowany, po dyskowej pokos masz równo rozłożony jak kiedyś po kosiarkach listwowych i po co to jeszcze od razu przetrząsac? Lepiej w to miejsce szukaj większej szerokości to wtedy będzie szła robota bo tu na 4-ech dyskach to szału nie ma, tępo  podobne jak zwykłą rotacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Co prawda  to prawda , ma  tylko 1,8 m ,  dowiedziałem  się  dopiero dziś  jak  zadzwoniłem  ,  myślałem że  ma  ze  2 .  

W  moich stronach  praktycznie nie  ma  dyskówek    - więc  nie  wiem czy  ten kondycjoner  ma  sens , trochę  chyba  jednak postawi materiał że  szybciej  wyschnie  .

po  rotacyjnej  trzeba  rozbić pokosy, żeby na  następny dzień  wyszła  sianokiszonka ,  a  po dyskówce  mówisz że  bez  roztrząsacza,  nie  trzeba  rozbijać  i  wyjdzie? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Z kondycjonerem trzeba jechać wolniej i potrzeba więcej mocy a jak na drugi dzień niespodziewanie popada to i tak trzeba przetrząsać z kolei jak jest ładna pogoda to po dyskówce nic nie robię tylko na trzeci dzień grabie i jest ok. Tak że nie wiem czy gra warta świeczki bo kondycjoner to; większa masa, bardziej złożona budowa i większa awaryjność no i cena. Nie miałeś nigdy kontaktu z kosiarką listwową typu "OSA", jak pięknie po niej wyglądały pokosy, po dyskowej jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Jak popada  to już  siła  wyższa ,  osę  widziałem i pokosy  po  niej .

Ta  kosiarka  z  linku niby że  kosiła  po ok  10  ha  rocznie , jest  w  oryginale  -  super  stan i  za  około 5  tys  by  ją  kupił .

Kondycjoner  jak  by  się nie  spisywał mozna  odczepić ,  ale trochę ona  wąska jednak... mam  ze  100 km  w  jedną  stronę i  nie  wiem  czy  warto jechać , na razie  szukam  dalej .......


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z kosiarką dyskową potinger. koszona trawa nie jest wyrzucana za dyski tylko zostaje na dysku (konkretnie dwóch) po zamianie dysków miejscami dzieje się to samo w tych samych miejscach niezaleznie od dysku. Miał ktoś taki przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Miał ktoś styczność z kosiarkami firmy Kellfri?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haszek1989    13

witam mam do kupienia czołowa w dobrych pieniadzach nowa popokazowa  kosiarke Uni alka xlc 3m, jakie macie o niej zdanie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leslaw00    0

Witam. Posiada ktoś z was kosiarkę ALKA L ? Zacierają mi się w niej łożyska na dyskach(skrajne dyski) .Proszę o pomoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj