Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dekiel na skrzyni biegów case 845

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share JACK36

JACK36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 04 czerwiec 2015 - 18:18

Na kołach nie mazadnych sprezynek i kulek jedynie na wałkach od widełek,po jednynej na kazdy wałek oprucz tego jak montuje sie wałki na wysokosci tych sprezynek z boku jest sruba i otwór w który wkłada sie wałek,sprezynke i znowu wałek,są one po miedzy tymiwałkami od widełek

na synchronizatorze są zatrzaski i bolce ze spręzynkami ,które blokują przesówkei to wszystko,jezeli o tym myslałes

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dekiel na skrzyni biegów case 845 Dzisiaj, 17:18
  •  

#22 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 05 czerwiec 2015 - 23:15

No to wytłumacz temu człowiekowi - mnie nie musisz .Koło z tyłu i z przodu widełki - a dalej ?.Ja nie myślałem  -tylko chciałem facetowi pomóc .

Wydaje mi się że "dalej" to właśnie chyba ty potrafisz "pomóc" .  

Edytowany przez Jacek62, 06 czerwiec 2015 - 01:37.

#23 Share JACK36

JACK36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 08:06

Czemu sie unosisz?Nie rozumie czemu piszesz w cudzysłowie ?Każdy tu szuka pomocy i moze tez cos powiedziec jezeli dysponuje taką wiedzą.Na siłe nic sie nie zrobi a Ty chcesz cos naprawiac ,cos czego nie ma.Jesli nie zaóważyłes wczesniej tez mówiłes ze dekla nie da sie zdjąc bo go trzymają wodziki ,całą swoją wiedze czerpiesz z katalogu ,a nie koniecznie zgadza sie to z tym co jest w rzeczywistosci.Pozdrawiam .

#24 Share Jacek62

Jacek62

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 10:02

Jeżeli twoja hipokryzja jest formą pomocy koledze - to daruj sobie -z tym talentem spróbował bym w polityce.Skup się raczej na pomocy jemu a nie na wyciąganiu bezsensownych wniosków o innych użytkownikach forum .Ja się unoszę ?Twoje wszystkie posty są w stanie niejakiego" unoszenia" się w atmosferze -nie pomagać a  pisać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share JACK36

JACK36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 06 czerwiec 2015 - 14:06

wWidze ze młody jeszcze jestes i wszystko bierzesz do siebie,masz racje z tym talentem możesz startowac w polloityce ,pod wrunkiem że poznasz znaczenie słow bo widze ze nie wiesz co to hipokryzja ,chyba ze słowo to odnosisz dosiebie .Może ja nie pomogłem ale i niezaszkodziłem a Twoje rady w którym momencie były pomocne ?Na początek naucz sie czytac ze zrozumieniem ,bo sam wczesniej napisałes że "nie myslałem",a poza tym żadnego postu nie napisałem w stosunku do Ciebie ,wiec bądż łaskaw w delikatny sposób sie ode mnie ........Miłego życze ipozdrawiam

#26 Share rival1120

rival1120

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 05 lipiec 2015 - 11:34

Witam po dłuższej przerwie, chciałbym podziękować wszystkim za pomoc, wczoraj udało mi się naprawić te wyskakujące biegi i już jest wszystko w porządku, wystarczyło przesunąć lekko widełki i już jest dobrze, koledzy wyżej mieliście rację co do tego że szybkie biegi to wajcha w prawo i do tyłu, czyli te widełki bardziej u dołu zdjęcia, to mi się coś pomyliło, jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc.

#27 Share irekm1964

irekm1964

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 23 wrzesień 2015 - 18:51

Witam!

Podepnę się do tematu.

Od niedawna jestem posiadaczem International 745 xl. Mam w nim problem ze skrzynią. Posypały się łożyska podporowe wałka górnego. A że nie ma w pobliżu nikogo kto by się mógł tym zająć postanowiłem zrobić to sam. I tu się pojawiły schody. Za żadne skarby nie mogę wyciągnąć skrzyni. Odeszła może z 1 cm i na tym koniec. Wie ktoś może czy jest tu jakiś haczyk. Może jest jakieś zabezpieczenie którego zwykły śmiertelnik nie dostrzeże lub coś innego. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. 

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share lukkar37

lukkar37

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 27 grudzień 2015 - 15:21

Witam. ja też posiadam Internationala 745 xl i tak samo mam problem ze skrzynią biegów. U mnie przy zmianie biegów przód-tył słychać i czuć zgrzytanie, tak jak w c360. Może ktoś z was wie co jest tego przyczyną? Z góry dziękuję za każdą uwagę.

Dodaj odpowiedź