Skocz do zawartości

Zdjęcie

kupno chorego byczka- jak ukarać sprzedawce?

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share szaman1

szaman1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisany 22 listopad 2015 - 19:04

Kupowałem też jakoś latem od Barnacha i odradzam faktycznie już kilkadziesiąt handlarzy się przewinęło prze ze mnie ale te od niego były jakieś płucne, co prawda żaden mi nie padł  kupiłem ponad 20 szt, ale dzięki draxinowi i później floron aż do ustąpienia. Teraz jest wszystko ok  ale gość jest nie uczciwy wciska ludziom gówna z Eko natury które są chore ma jakieś układy z nimi.   

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kupno chorego byczka- jak ukarać sprzedawce? Dzisiaj, 11:48
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 listopad 2015 - 22:58

miałem kontrole z Powiatu i zobaczyła, że mam od Barnacha i eko natura, to mówiła że jak nie chce mieć problemów i dużo strat to lepiej dla mnie jak nie będę z nimi współpracował. w terenie bardzo wiele było przypadków padnięć cielaków od nich, głównie płuca. 

#23 Share fendt3009ls

fendt3009ls

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 14:50

Witam kupilem nie dawno 5 byczkow rasy simental z Bychawy woj. Lubelskie na paszporcie bylo "Eko-Natura" Sp. z o.o. Moszczenica Niżna 9a 33-340 Stary Sącz  dzwoniac do handlarza mialy miec od 80kg do 100kg i cena od 1400zł do 1700zł. Przyjechalismy a tam cieleta dopiero od cycka z 60 kg i jaki bys nie wybral to 1500zł a jak delikatnie wiekszy moze 70kg to 1700zł kupilismy 5 sztuk, na drugi dzien nam przywiozl cieleta byly glodne niewiem czy wogole cos ich poiły. wstaje rano jeden nie chce wstac a drogi ma biegunke wezwalem lekarza wydalem na leki 600zł jeden zapalenie pluc asz charchotal po 4 dniach dwa martwe dzwonilem do sprzedawcy co kupilismy ze cieleta byly chore i co zamierza zrobic z tym do zaczol krzyczec ze niby po tygodniu dzownimy jak cielaki zdechly...itp chcielismy sie dogadac i zeby chociaz jednego dal wzamian to nie ma takiej opcji rozlaczyl sie i koniec rozmowy do tego niewiem co jeszcze moze byc zreszta nastepny zaczyna miec to samo. Facet co zabral cieleta do utylizacji powiedzial ze nie jedna juz tak osobe oszukal . NIE POLECAM OSZUST uwazajcie na niego oglasza sie na olx z cielakami jako Radom,Bychawa itd.

Edytowany przez fendt3009ls, 30 grudzień 2015 - 14:57.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share zosia81

zosia81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 21:13

• witam jestem nowa na forum ;) byczki  tylko i wyłącznie od gospodarzy a nie od handlarzy.

#25 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1303 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 07 styczeń 2016 - 22:51

kupno chorego byczka- jak ukarać sprzedawce? A co masz jakieś na sprzedaż?

#26 Share vademecum

vademecum

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 09 styczeń 2016 - 00:35

kupno chorego byczka- jak ukarać sprzedawce? kedyś sprowadzali z czech i słowacji chore , szły między innymi przez sącz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Baks00

Baks00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 09 styczeń 2016 - 12:20

Teraz tez tak jest i  nic się chyba nie zmienilo oprocz tego ze sprowadzają z francji 

#28 Share k110

k110

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 22:01

kupno chorego byczka- jak ukarać sprzedawce? Kiedyś kupiłem od tego z Bychawy i powiem że nie polecam ciagle był u mnie wet. A Ten Jacek to Oszust i nic więcej!

#29 Share MateuszSomski

MateuszSomski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 27 lipiec 2016 - 20:14

nie polecam byczków od 

SKUP I UBÓJ ZWIERZĄT RZEŹNYCH HANDEL BYDŁEM HODOWLANYM ŁUKASZ BARNACH

http://olx.pl/oferta...html#9b25159b81

byczki są chore i z urazami no i jest roblem z paszportami 

#30 Share Pawel77

Pawel77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 27 lipiec 2016 - 21:04

Widzę że te same osoby nadal ludzi oszukują. Takich powinni deportować bo to chamy są bez jakichkolwiek ludzkich zachowań. Patrzą tylko aby im było dobrze a reszta się nie liczy. szkoda tylko,że nasze prawo jest tak skonstruowane ze takie typy nadal mogą trzepać kasę na rodakach. Nie kupujcie od nich

Pozdrawiam

#31 Share MagorzataKnap

MagorzataKnap

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 październik 2016 - 19:33

Witajcie :D u mnie rodzice kupili 2 cielaczki rasy Simental i BS od tago Pana. Sytuacja wygląda tak, że jeden żyje :D a drugi jest chory standardowo choruje na pluca, jest leczony os sierpnia do teraz i ciagle mu gludy wychodzą z nożdży, kaszle. Dzień jak przyjechał był bardzo osowiały, ale mysleliśmy, że to przez podróż, następnego dnia zaczął stygnąc i słabo oddychał. Mama pojechała po weterynarza, zapalenie płuc stwierdzono. Dostał zastrzyki przez 3 dni - polepszyło mu się , teraz to ciele nie biega stoi cały czas osowiałe i spokojne, jest bardzo ładnym zwierzakiem, widzimy jak cierpi przez tych ludzi. Już nie wspomne o sposobie zdejmowania cielaków z tego samochodu, na żywca były zdzierane i jeden Pan ciagnął ciele przez asfalt do naszej bramy gospodarstwa..... Nigdy u nas nikt nie traktował zwierząt jak Ci PAnowie!!! Krowa w gospodarstwie poroniła.... Nie rozumiem jednego, skoro Wy już piszecie od 2015 roku, dlaczego nikt nie zaiteresował się tym człowiekiem, u nas potrafią z agencji przyjechać i wszystko z cm sprawdzić , wymierzyc, a SzP. Barnach co roku sprzedaje i ma się dobrze!??? My musimy postępować z stertami papierów, zbierać je a ten Pan dalej funkcjonuje... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share antoni69

antoni69

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 17 październik 2016 - 20:06

kupno chorego byczka- jak ukarać sprzedawce? Do Uwagi go dac, to szybko skonczy kariere ;)