Skocz do zawartości

Zdjęcie

John Deere 1188 Hydro 4 nie unosi hederu

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Angungi

Angungi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 kwiecień 2015 - 17:21

Witam

Otóż mam taki problem, kombajn postał, po zimie go uruchomiłem i powstał pewien problem.

Otóż nie chcą działać w pełni siłowniki, tzn uniesie ze 30cm i staje. Z początku jest takie mocne bujnięcie, jak powinno być i po chwili powolutku unosi te 20-30cm i staje. Opuszcza tak samo wolno. Olej jest.

Nie wiem, któraś cewka? kompletnie nie mam pojęcia, co może byc przyczyną, pompa niby chodzi. Przed zimą nie było żadnych problemów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 1188 Hydro 4 nie unosi hederu Dzisiaj, 15:11
  •  

#2 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów

Napisany 01 maj 2015 - 11:31

a pokrętło wysokości podnoszenia na ile masz ustawione????

tzn wysokość podnoszenia nie ma tylko wysokośc opuszczania jest nie pamiętam he

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Angungi

Angungi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 maj 2015 - 19:36

tutaj jest wszystko ok.... co gorsza, ten przycisk trzema przytrzymać ze 2 sekundy od podnoszenia/opuszczania żeby się bujną(zacząl podnoscic opuszczac)

tu jest wszysto ok.  Przycisk od podnoszenia/opuszczania trzeba z 2 sekundy przytrzymac, zanim bujnie sie podnosnik...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share himabor

himabor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 14 maj 2015 - 23:09

u mnie też czasem pojawia się ten problem ale jeszcze nie rozgryzłem jego przyczyny. właśnie przy takich zimowych przejazdach po garażu albo odpalaniach czasem nie chciał mi unieść pyska i kombinowałem z regulacją opadania i tym guzikiem od jej włączania z prawej strony na pulpicie ale nic nie pomagało aż po chwili trzymania przycisku sam ruszył i działał normalnie. Gość od którego kupowałem kombajn za pierwszym razem jak go oglądałem twierdził że kable w dolnej części dżojstika są przełamane i że czasem wystarczy nim trochę poruszać przód-tył i zadziała. A jak już go zabieraliśmy to miał to już "niby" zrobione- na oko to widać było że jest przynajmniej nowa taśma izolacyjna na kablu, ale co się po nią kryje tego jeszcze nie wiem? :huh:

Dodaj odpowiedź