Lukasz82

Czy ktoś ma agregat talerzowy firmy armasz i jak pracuje?

Polecane posty

Toru    15

Ponawiam pytanie, użytkuje ktoś taki agregat? Jak z się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toru    15

Cały czas zastanawiam się nad kupnem, biorąc pod uwagę budżet chyba się zdecyduje, tylko te talerze jakby w ogóle nie leżały. Z drugiej strony podoba mi się też tolmet, a znajomy ma staltecha i też sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAVERICK232    1

Witam!

Jaki taki kupiłem  2,7m   z podwójnym wałem, miał być 2 mniejsze  a  wyszły 2 wieksze wtej samej cenie.

Wykonanie solinde, daja dodatkow troche farby aby zamalować jak coś trzeba . 

Kontakt z sprzedawca , bardzo dobry .

Naprawdę polecam.

Pozdrawiam 

Maverick

post-64392-0-13628700-1468490400_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal5245    6

Witam!

Jaki taki kupiłem  2,7m   z podwójnym wałem, miał być 2 mniejsze  a  wyszły 2 wieksze wtej samej cenie.

 

 

Dlaczego wybrałeś właśnie taki podwójny wał? Jakie on ma zalety w porównaniu do wału strunowego?

 

Robiłeś już pole tą broną, jak idzie robota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr291179    2

Witam! mam takie pytanie trochę z innej beczki do użytkowników agregatów talerzowych - czy da się takim agregatem wjechać w duży poplon typu wyrośnięta gorczyca czy łubin, czy dobrze on potnie i wymiesza z ziemią i czy nie będzie się zapychać?przymieżam się do zakupu i nie wiem co mam wybrać agregat czy zwykłą talerzówkę głównie z myślą o likiwadacji poplonów.Za wszelkie rady i wskazówki z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAVERICK232    1

Dlaczego wybrałeś właśnie taki podwójny wał? Jakie on ma zalety w porównaniu do wału strunowego?

 

Robiłeś już pole tą broną, jak idzie robota?

 

Witam

Jeszcze nie robiłem, a chciałem podwójny  po mam trochę grudy na jednym polu . Aha i to są wały strunowe, Chcę tym robić po ściernisku oraz po orce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

to chyba najlepszy agregat talerzowy na polskim rynku a na dodatek z podwojnym wałem/bajka/

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toru    15

Ja też już zamówiłem 3m z hydropakiem i wałem packera + podpory pod koła siewnika, talerze 560 na dużych zębach(nie wiem czy bedą lepsze czy gorsze).
Jak przyjedzie to napisze coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Toru ja dziś takiego samego jak Twój jadę zamówić, muszę jeszcze upewnić się na miejscu co do jakości tych agregatów, póki co oglądam tylko zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

dziś mi przywieżli piękny sprzęt jestem bardzo zadowolony jest z podwójnym wałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208

Ja już po pierwszych testach polowych. Super robota. Jak zrobię więcej to powiem czy były jakieś awarie :)

zdjęcia u mnie w galerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toru    15

Zapomniałem napisać jak sprawuje się agregat, o tuż na początku trochę się zapychał, wysoka ściernia, dużo słomy, mokro i prędkość 7-8km/h - ciągam go zetorem 8011 :) 4 terenowa i ogień....   Jak już go ustawiłem i trochę podeschło to robotę robił znakomitą.

 

Pozdrawiam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofz14    75

Jak wam się te agregaty sprawują bo zastanawiam się nad 3m z podwójnym wałem.One mają większy rozstaw między rzędami niż wersja z hydropakiem?Ile waży taki agregat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez stiwi6
      Wiatm
       
      Zakupiłem agregat talerzowy z tej firmy i z tąd oytanie do posiadaczy takiego sprzetu. Moj agregat wziąłem z talerzami 610 mm i zauważyłem że skrajne talerze sa 560 mm czy jest to noramle przy takiej konfiguracji ?
    • Przez kondziu123
      Witam, planuje zakup agregatu talerzowego i zastanawiam się który wybrać, w wyposażeniu musi być hydropak, boczne ekran i najprawdopodobniej wal packera. Nie chcę kupić badziewia ale też nie chcę wydać zbyt dużo kasy. Zastanawiam się nad kilkoma markami akpil -gepard, grano system-shark i mandam--tal-c. Jakie macie opinie na temat tych agregatów? Pozdrawiam
    • Przez norbi9032
      Witam czy może ma ktoś aktualny cennik maszyn firmy "GRANO".
      Szczególnie interesuje mnie agregat talerzowy shark 3m bez hydropaku z wałem pakera lub rurowym na talerzach 560.
    • Przez ZELKOW
      Cześć mam pytanie do użytkowników agregatów uprawowo siewnym, bo mam zagwostkę jakiej firmy agregat uprawowo siewny talerzowy wybrać , szukam 3 metrowego agregatu do ciągnika 150KM , chce przeznaczyć +-70tys nie wiem czy kupię używany czy może jakiś nowy oczekuję na wasze opinie jakiej firmy najlepiej wybrać
    • Przez maciek21
      Szukam agregatu talerzowego do case farmall 95a z chydropakiem i zastanawiam się nad grano albo nad staltecha jeden kosztuje 14500 a drugi 12400 który według Was będzie lepszy szerokość 2,7 albo 3m
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj