Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podnoszenie Ceres 345x

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share masiak28

masiak28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 27 kwiecień 2015 - 13:07

Podnoszenie Ceres 345x

Witam

na wstępie chciałem zaznaczyć, że przeszukałem całe forum i poszperałem jeszcze w necie - Mam od niedawna Ceresa 345x i dopóki nie poszedł w pole było wszystko ok. 

Mam problem z podnoszeniem na rozgrzanym oleju a mianowicie muszę dodać trochę więcej gazu aby ciągnik podniósł do końca maszynę. To samo tyczy się jak np podłącze maszynę pod wyjścia hydrauliczne. Na zimnym oleju taki problem nie występuje. Olej i filtry od hydrauliki wymienione. Nie sprawdzałem jeszcze ciśnienia na wyjściach 

Czytałem o jakimś zaworze bezpieczeństwa, że może być zapchany itp. Ale gdzie mam szukać tego zaworu? Jest gdzieś na pompie czy na rozdzielaczu ? Może ma ktoś jakąś fotkę jak to wygląda ? Mam też zaraz przy wlewie oleju hydraulicznego tylko trochę niżej takie czarne pokrętło...czy ktoś wie do czego ono służy? Mam wrażenie że jest chyba wkręcone na maksa a za nic nie mogę go ruszyć

z góry dzięki za pomoc 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podnoszenie Ceres 345x Dzisiaj, 19:43
  •  

#2 Share Kristoffer

Kristoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 460 postów

Napisany 27 kwiecień 2015 - 18:34

Podnoszenie Ceres 345x Ja myślę że to niestety pompa ale nie się może wypowie ktoś mądrzejszy albo jakiś użytkownik.

#3 Share masiak28

masiak28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 28 kwiecień 2015 - 09:56

Podnoszenie Ceres 345x

wczoraj jeden koleś mi powiedział, żeby sprawdzić czy pieni się olej, jeżeli tak to wina pompy na 100% czy ktoś wie jaki jest koszt regenaracji ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Kristoffer

Kristoffer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 460 postów

Napisany 28 kwiecień 2015 - 11:34

Podnoszenie Ceres 345x Nie wiem o regeneracji ale widzę na allegro że są różne od 900zł do 1800zł nowe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share masiak28

masiak28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 28 kwiecień 2015 - 11:57

Podnoszenie Ceres 345x

sprawdzę jeszcze ciśnienie na wyjściach i wtedy trzeba będzie diagnozę postawić