wojtek3222

John Deere 5720 , New Holland Tl90a i Case JXU 1090

John Deere 5720 , New Holland Tl90A czy Case JXU 1090 który z nich jest najlepszy?  

189 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • JD 5720
      85
    • NH TL90A
      28
    • CASE JXU 1090
      23
    • Valtra A
      24
    • Zetor 8441 PROXIMA
      11
    • Ursus 5714
      5
    • Massey ferguso 5435
      24
    • Mc Cormick CX 85
      15


Polecane posty

Pixel    0
Mam jednego ale myślę nad 5820, taki pomocniczy by się przydał :P

Dobry wybór :D Nie wiem czy słyszałem o tych ciągnikach zła opinie bo chyba nie :( Jak pomocniczy to wspaniały ciągnik i na serie 5.20 własnie oddałem głos :( No i moze jeszcze NH tez nie jest zły ale jednak polecał bym JD.Napisz robert jak zapadnie decyzja :rolleyes:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaTHeR    0
No tak muszę być stronniczy-jestem za JD z prostej przyczyny-mam już ponad rok ten model i jak na razie nie narzekam-zresztą zużycie paliwa zaczęło też spadać-poważnie -a nie wierzyłem Niemcom ;D.Drugą przyczyną paliwożerności w moim ciągniku jest (oprócz wad wrodzonych  ;D) mój Starszy-święcie przekonany ,że np.jedzie 1400 obr/min gdy w rzeczywistości ma 1800 ;D (bardzo cicho w kabinie-gdy się nagrzeje to praktycznie nie słychać silnika)

 

święte słowa.. tylko jak to wytłumaczyć tym co to na Korbankowo patrza ja na Ziemei Obiecana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

JD zdeplasował oponentów <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil22    0
Który z tych ciągników jest najlepszy i najbardziej nadaje się do uniwersalnych prac w gospodarstwie takich jak : transport , prasa , kosiarka , rozrzutnik i beczka asenizacyjna .

 

Polecam ci wózek inwalidzki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Kamil22 wózek inwalidzki to ty będziesz musiał sobie sprawić jak dalej będziesz pisał takie teksty .

 

Już ma urlop.... ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Tak wogole wojtek to chyba powinienes kolegi zapytac o co mu z tym chodzi... ;) Ja z tych oczywiście JD, ewentualnie Valtra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Tak wogole wojtek to chyba powinienes kolegi zapytac o co mu z tym chodzi... ;) Ja z tych oczywiście JD, ewentualnie Valtra ;)

 

Zapyta go dopiero być może za 29 dni... :D :D

 

 

Z tych ciągników to JD, MF, NH lub Valtra... ;) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Wiesz z nie powaznymi ludzmi to wolę unikać rozmów bo nic z tego zapewne nie wyniknie . Tak na marginesie to juz wybrałem JD i jak narazie jestem zadowolony Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Wojtek myślę że i z Valtry byłbyś również zadowolony ;)

 

Co @Kamil22 to ma urlop na 30 dni.

Ja na twoim miejscu @tommy, za takie odzywki dał bym @kamilowi22 ban na jakiś czas ;)

Chamstwo się szerzy wśród Polskiej młodzieży...

 

PS: a ja jestem za JD ale głosowałem na McCormicka bo takiego zamówiłem ;]


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ja na twoim miejscu @tommy, za takie odzywki dał bym @kamilowi22 ban na jakiś czas :/

 

kamil ma bana na 30 dni chyba ;] albo cos mi sie pomieszało ;] tyle osób nowych tera dostaje bany że juz nie wiem który to który ;/

 

PS : ja głosowałem na JD nie jeździłem 5720 ale jeździłem 5820 a to prawie to samo te 5km różnicy i jak dla mnie pięknie chodzi ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
kamil ma bana na 30 dni chyba ;]

 

To i bardzo dobrze ;) aaa...to pewnie dlatego któryś z koleżków napisał że @kamil odezwie się za 29 dni ;)

 

PS: a co do tych ciągników to jeszcze fajniutka jest ta Valtra chodź ogólnie są to drogie ciągniki...Kiedyś miałem ją kupić tylko że 100 konną jako główny ciągnik, no i cena standardu była nie wysoka i przykuła moją uwagę a co do czego zaczołem dodawać "bajerki" no i jak mi dealer zaśpiewał sumę końcową to podziękowałem ;)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Mi ta Valtra z serii A nie przyapdła do gustu . Olik skąd jestes bo ja do Ostrowi mam 20 km .

Okolice Szumowa...mówi Ci to coś ??;) (na pewno wiesz bo kto by z naszej okolicy nie wiedział gdzie jest akcent ;) )


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Ja jestem za TL90A jestem z niej zadowolony!!!

A co w takim NH jest w standardzie?? <?>


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj