Polecane posty

Lukas85    37

Jak docieraliście swoje TDD?? Czy jest mozliwe docieranie tego ciagnika przy pozostawieniu go na wolnych obrotach, a nie ciagłym jeżdzeniu? (w instrujcji podaja ze nalezy nim jezdzic, ale zrobic 50MTH jezdzac to troche sporo)


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Podobno new hollandy są fabrycznie dotarte, największą głupotą jest docieranie na sucho, uczep jakąś lekką maszyne i do roboty, w instruckcji c330 po 5 mtg do pługów 2 skibowych mozna czepiać i stopniowo zwiększać obciążenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Nie sadze zeby NH byly dotarte przy stanie licznika 0 MTH poza tym w instrukcji jest napisane ze trzeba je docierac. Teraz jest taki czas ze zabardzo nie ma czego uczepic do tego ciagnika, poki co jezdzilem nim poprostu ale ile to trzeba przejechać zeby zrobic 50 MTH, az strach pomyśleć


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

zaczep pług 2 skibowy i w pole :rolleyes: będzie docieranie i robota za jednym zamachem <_<)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

a w instrukcjii jest napisane jak powinno się docierać?? to powinieneś się tego trzymać. nie wiem jak w przypadku tdd ale w wielu ciągnikach przy docieraniu są podane dopuszczalne obciążenia silnika. np. do 10mtg 25%, do 30mtg 50% do 50mtg 75% i puźniej już 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Raczej możesz zakładać wszystkie maszyny tylko nie kituj go za mocno, nie za duże obroty, ale żeby się nie dusił, jak coś to nawet bieg niżej <_<

 

Jazda na "pusto" to głupota :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

wczoraj zaprzeglem go do orki pługiem 3 skibowym zagonowym. Pieknie pracował do U3512 nie ma porownania ^_^


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

a nie rozerwałeś tych pługów :P z jaką szybkością latał pewnie nie czuł wogóle?

 

jakie masz kołą tył mieściły się w bruździe?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmos    3

W instrukcji jest tylko aby na 50mtg po włączeniu pozostawić ciągnik chwile na biegu jałowym, i w pole, ale bez przesady, ja tak robiłem i narazie wsio ok. Choć dziś miałem pierwszą "awarię" na 60mtg, jakimś cudem spadła mi linka od gazu na regulatorze obrotów.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

dlaczego nie OT? może ogólniej o docieraniu nowych ciągników, więc czy można z maszynami pracować prawie od razu czy tylko ze zgrabiarką latać i czy napewno po tych 50 mtg można już pełną moc wykożystywać czy jeszcze sie docierać należało?

no i chyba kwestia nie tylko silnika ale i sprzęgłą delikatnie ruszać i podonośnika czy od razu można wszystko dzwigać podnośnikiem i robić womem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj